Kalmi Ötlete!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Alexa R Vasijev>

Ötleted:
< Jegyzet füzet , Régi Horgászat Vissza hozatala,Audi Rs6 Handling Javitás, Mercedes E250 Es behozatala,BMW M3 E46 Backfire müködjön rajta,Kaminos meló 100ezer ft al,kamionos mérő itt gondolok olyanra mint a mostani kamionosnál csak a cementes kcosit és a tankert is lehesen mérni kicsit több és színesebblenne. >


Megjegyzés:
< Régi pecának nagyon sokan örülnének és az eventenek én szerintem. jegyzetfüzetnek is lenne értelme akár oszlopraki lehetne rakni úgy mint pl v3on ehhez hasónló jó lenne.Kaminos Melót lehet többen csinálnák és navnak is több lehetőségelenne >
 
Utoljára szerkesztve:

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Jegyzet füzet nem lenne rossz, a horgászathoz annyit tudok hozzáfűzni hogy nem feltétlen kell a régi horgászat, csak például két bottal lehessen horgászni, vagy a halak árát kicsit feltornászni és akkor már is többen járnának horgászni sőt mivel a bottartóba lenne a bot még egy kapásjelzőt is el tudnák képzelni de az már csak hab lenne a tortán, de lényegében itt nagyonsok embernek az lenne a célja a régi horgászat visszahozatalával hogy legyen egy közösségi hely ahol vannak emberek… egy olyan “ráncfelvarrás” kellene a horgászatnak, hogy ne legyen kuka ez a rendszer viszont járjanak horgászni az emberek! Összességében TÁMOGATOM! A jegyzettömböt a horgászatra pedig egy dűlő kellene, hogy járjanak és ne legyen kuka ez a rendszer ??
 

Davidvagyoken

Újonc
2021. 03. 10.
61
81
20
Komárom-Esztergom megye
LV karakter
Max_EL_Mirador
V2 karakter
Max_EL_Mirador
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Alexa R Vasijev>

Ötleted:
< Jegyzet füzet , Régi Horgászat Vissza hozatala,Audi Rs6 Handling Javitás, Mercedes E250 Es behozatala,BMW M3 E46 Backfire müködjön rajta,Kaminos meló 100ezer ft al,kamionos mérő itt gondolok olyanra mint a mostani kamionosnál csak a cementes kcosit és a tankert is lehesen mérni kicsit több és színesebblenne. >


Megjegyzés:
< Régi pecának nagyon sokan örülnének és az eventenek én szerintem. jegyzetfüzetnek is lenne értelme akár oszlopraki lehetne rakni úgy mint pl v3on ehhez hasónló jó lenne.Kaminos Melót lehet többen csinálnák és navnak is több lehetőségelenne >
Régi horgászatnak én is örülnék. Tamogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: HyperS

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Csáó!

Horgászatra annyit mondanék, hogy nem. Ne visszafele haladjunk. Egyedül annyival lehetne azon javítani, hogy gyakrabban legyen kapás.

Az E250-et én is támogatom. Jöhet!

M3-ra nem kell backfire, volt már róla téma.

Jegyzettömb jöhet.

Kocsik mérése. Hát igen. Ez az ami jelenleg sincs kihasználva, mivel utoljára ellenőrzőpontot akkor láttam talán, amikor még Rick Jack volt az Igazgató HŐR-ben.
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur és Kalmi

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Csáó!

Horgászatra annyit mondanék, hogy nem. Ne visszafele haladjunk. Egyedül annyival lehetne azon javítani, hogy gyakrabban legyen kapás.

Az E250-et én is támogatom. Jöhet!

M3-ra nem kell backfire, volt már róla téma.

Jegyzettömb jöhet.

Kocsik mérése. Hát igen. Ez az ami jelenleg sincs kihasználva, mivel utoljára ellenőrzőpontot akkor láttam talán, amikor még Rick Jack volt az Igazgató HŐR-ben.
Igen igen vagy sűrűbb kapás több botos módszer lenne ...
 

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo
Mindenféleképpen TÁMOGATOM! Főleg a horgászat részét sajnos én se sok esélyt látok a régi horgászrendszerre napokban nyitottam ezzel kapcsolatban én is egy témát ami sajnos ok nélkül törölve lett. Ettől függetlenül a jelenlegit is ki lehetne bővíteni például egy horgász eventel gondolok itt például halaknál dupla ár nagyobb kapási esély egy ritka hal mint ahogy régen is volt elég sok játékost bevonzott ez az egész a szerverre. Hiába ne vissza fele fejlődjünk hanem előre ezt értem, viszont nem véletlenül horgásztak jóval többen régebben mint most csak egy déli határt és környékét vegyünk figyelembe.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: HyperS

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Kb. ez a harmadik olyan téma ami a régi horgászatot akarja visszahozatni. Mi a probléma a mostani horgászattal? Már nem arról szól, hogy csak afkolsz a bot mellett, és amikor jelzést kapsz fárasztod, és kicsit nehezebb vele pénzt farmolni. Erre tekintettel szeptemberben lettek emelve a százalékok, szóval még azt se lehet mondani, hogy kevesebb pénzt szerzel vele. Valaki fejtse ki kérem, hogy mi a jelenlegivel a probléma, mert én ez alapján nem igazán tudom elképzelni.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát szerintem a horgászattal az a játékosok problémája, hogy egy horgász szimulátor módra meg lett csinálva a fizetés pedig hozzá képest nem éri meg úgy mint régen. Nem szoktam pecázni, ilyen téren számomra teljesen mindegy, csak leírom sokak által hangoztatott problémát, elég sok társaság beszélgetésébe hallgatok bele időnként ts-en és nem is olyan régen hallottam azt, hogy X személy 40 perc alatt 2halat fogott ki és 80 ezer ft-ot tudott belőle összehozni.
Aki nagy horgász az elmegy IRL horgászni ha teheti vagy ténylegesen játszik egy horgász szimulátorral ami még komolyabban meg van csinálva. Aki pedig csak mondjuk ts beszélgetés mellett pecázgatna a haverokkal és még közbe jön is nekik reális fizetés is az jelenleg nem tudja ezt megtenni, mert kis összegért nem áll neki inkább ezért jobbnak találják a régi horgászatot. Közösséget elnézve a jelenlegi horgászat pozitívuma, hogy szemetet nem tudsz kifogni. Sajnos kívülállóként látom, hogy már nincsenek akár határnál azok a haveri csoportok akik elszórakoznak horgászat közben és hasonló.

Viszont amit eddigi hozzászólásokba is már volt, elég gyakran megvan nyitva ez a téma, és lehet mondogatni, hogy máskor is elutasították és hasonló, de nyilván nem véletlen nyitják meg a játékosok újra és újra.

Jegyzetfüzet pedig egy apró dolog, de amennyire apró dolog annyira hasznos is lenne és nem csak a játékosok X részének lenne lehetősége ezt használni hanem mindenki kitudná ezt használni ennek az előnyeit ha akarja.
 

Ezioo

Újonc
2021. 01. 10.
73
61
22
Sárospatak
V2 karakter
Ezio Carrozzi
Kb. ez a harmadik olyan téma ami a régi horgászatot akarja visszahozatni. Mi a probléma a mostani horgászattal? Már nem arról szól, hogy csak afkolsz a bot mellett, és amikor jelzést kapsz fárasztod, és kicsit nehezebb vele pénzt farmolni. Erre tekintettel szeptemberben lettek emelve a százalékok, szóval még azt se lehet mondani, hogy kevesebb pénzt szerzel vele. Valaki fejtse ki kérem, hogy mi a jelenlegivel a probléma, mert én ez alapján nem igazán tudom elképzelni.
Cső.
Volt egy jól működő rendszer, ami nem 1-2 éve volt bent a szerveren.Lehetővé tett egy remek pénzszerzési lehetőséget, nem mellesleg fasza kikapcsolódás volt. A jelenlegi horgászat sokkal lassabb, nem olyan dinamikus mint az előző. Személy szerint nem tudom annyira élvezni mint a régit. Emlékszem arra a napra amikor bekerült legelsőnek a horgászat. Most pedig azt sem tudom mikor volt nálam utoljára horgászbot, mert annyira elment a kedvem a jelenlegi rendszertől. Vannak olyan esetek amikor jó, hasznos egy fejlesztés, és előrébb viszi a szervert, de itt sajnos nem tudom ezt elmondani. - tekintve azt, hogy volt egy ötlet, ami csodával határos módon, egy szó nélkül törölve lett, pedig az összes hozzászólás Támogatom volt.Ez nem nyafogás, egy nagyon jó rendszer lett kicserélve egy olyanra, amit eszméletlen kevesen használnak ki. Afkolásra visszatérve: Aki akar most is tud afkolni, semmit sem befolyásol,-bottartónál ugyanúgy pittyeg a kapásjelző, tudtommal.
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Ezt fejtsd ki kérlek.
Itt gondolok arra mindenszintnel legyen emelve 10%vagy 100 ezret mert szerintem több kezdő aktív játékos hamarabb el kezdene a kamionos melót
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Kamionos munkánál ez hatalmas emelés lenne. Aki sok pénzt akar keresni annak bele kell ölni az időt és meg fog térülni.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Itt gondolok arra mindenszintnel legyen emelve 10%vagy 100 ezret mert szerintem több kezdő aktív játékos hamarabb el kezdene a kamionos melót
Alapból egy olyan munkáról van szó, amit a semmiből kell elkezdeni. IRL sem fognak neked kezdő kamionosként 700-800 ezres fizetést adni. Fejlődni kell, tapasztalatot szerezni, hogy szintet léphess, és már drágább fuvarokat tudsz vállalni. Valóban időigényes, ahogy Hosi mondta, de ez az a munka amit ha felviszel egy szintig akkor rongyosra keresed magad.
 
  • Tetszik
Reactions: Lacko és EricHUN

AndrewRyan

Zöldfülű
2019. 02. 20.
205
884
22
Monor
V4 karakter
✘ ✘ ✘
LV karakter
✘ ✘ ✘
V2 karakter
Andrew H. Ryan 🇰🇵
A jegyzetfüzet már nagyon érne, rengeteg hasznos dologra lehetne használni, illegálnak-legálnak egyaránt plusz lenne.
A horgászatról pedig már DREFT is mondta hogy nem kerül vissza a régi.
 

Pesnyaa

Újonc
2019. 01. 18.
64
107
Pécs
pawlorent.hu
V2 karakter
Adam P Pawlowski
támogatom az ötleteket! Viszont a horgász rendszer... "Dreft azt mondta nem kerül vissza " Vezetőségnek is be kéne látni, szerver létszám csökken folyamatosan és fog is. Addig ameddig a játékosok többségének véleménye nem érdekli őket. Végeznénk egy szavazást nyakamat rá hogy a régi rendszer oda verné az újat.
 

Carlos Milla

Újonc
2020. 11. 07.
16
29
V4 karakter
Carlos De Terence
LV karakter
Milla P Pawlowski
V2 karakter
Milla P Pawlowski
támogatom az ötleteket! Viszont a horgász rendszer... "Dreft azt mondta nem kerül vissza " Vezetőségnek is be kéne látni, szerver létszám csökken folyamatosan és fog is. Addig ameddig a játékosok többségének véleménye nem érdekli őket. Végeznénk egy szavazást nyakamat rá hogy a régi rendszer oda verné az újat.
Én is támogatom, viszont alig ha fog visszakerülni amíg a szervernek a laggok és a 10percenkénti crashek kellenek. Illetve amíg Dreftet nem érdeklik a bugok és inkább készít rá egy még bugosabb méhészetet addig a szerveren nem hogy jobb rosszabb lesz a helyzet!
 

Vheron

Aktív fórumozó
2019. 10. 19.
247
94
V4 karakter
Vheron P Pawlowski
LV karakter
Blake Walls
V2 karakter
Vheron P Pawlowski
Támogatom az ötleteket. A jegyzetfüzet jópofa lenne színesebbé tenné az RP-et. Horgászatról pedig szerintem annyit, hogy amíg a régi rendszer volt bent sokkal többen horgásztak. Én próbáltam az új horgászrendszert saját véleményem szerint a régi jobb volt.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Kalmi és zozo117

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
támogatom az ötleteket! Viszont a horgász rendszer... "Dreft azt mondta nem kerül vissza " Vezetőségnek is be kéne látni, szerver létszám csökken folyamatosan és fog is. Addig ameddig a játékosok többségének véleménye nem érdekli őket. Végeznénk egy szavazást nyakamat rá hogy a régi rendszer oda verné az újat.
Mégis hogy sikerült párhuzamot vonni a horgászat és a játékosszám között? :D

a szervernek a laggok és a 10percenkénti crashek kellenek. Illetve amíg Dreftet nem érdeklik a bugok és inkább készít rá egy még bugosabb méhészetet addig a szerveren nem hogy jobb rosszabb lesz a helyzet!
Remélem tisztában vagy azzal, hogy a 10 percenkénti crash-ek kijavításán már nem kis ideje dolgoznak. Miből gondolod, hogy nem érdeklik a bugok? Gondolom akkor magától javult ki az a nem kevés, ami eddig volt.
 

Carlos Milla

Újonc
2020. 11. 07.
16
29
V4 karakter
Carlos De Terence
LV karakter
Milla P Pawlowski
V2 karakter
Milla P Pawlowski
Mégis hogy sikerült párhuzamot vonni a horgászat és a játékosszám között? :D


Remélem tisztában vagy azzal, hogy a 10 percenkénti crash-ek kijavításán már nem kis ideje dolgoznak. Miből gondolod, hogy nem érdeklik a bugok? Gondolom akkor magától javult ki az a nem kevés, ami eddig volt.
Ha azt a jármű betöltéses cuccot gondolod akkor az nem javít pont semmin mert amikor loginolsz már úgy indulok neki hogy network trouble a kocsik betöltése miatt mert 119-et ott kapásból betölt és legalább úgy az mta maga töltötte be. A másik amíg ez nem volt addig volt 60Fps majdnem mindenhol most meg örülök ha a 45-öt elérem. Gépem speckója mielőtt valaki írja hogy mosógéppel ne várjak semmit: Alaplap: MSI B550 Tomahawk, Memória: 32(2x16GB) DDR4 Ram 3000MHz, Processzor: AMD Ryzen 7 3800X 3.90Ghz turbo boost 4.5Ghz (8 Mag 16szál),Videókártya: GIGABYTE GeForce RTX 2070 gaming OC 8GB GDDR6. Én véleményem szerint ez az utóbetöltéses cucc csak rontott a dolgon, még a loadmods parancsal sem kapok plusz fps-t. Így tartom magam ahhoz amit írtam.
 
  • Tetszik
Reactions: jumpi és Nevada
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.