Justin Owens -> Misi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

eznorbert

Pötyögtető
2019. 01. 10.
436
346
22
jaszterm.com
V4 karakter
enzo_martell
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Justin Owens


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Misi


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Stílus.

A következő jelentést írtam, amelyben arra kértem a segítségnyújtó félt, hogy magyarázza meg, miért nem lehet engedélyezni a "Zac Nil" nevet a szerveren.
Figyelembe véve, hogy számos játékos hasonlóan hosszú vagy még rövidebb nevet használ, kérdéses, miért utasították el éppen ezt a nevet.
Ugyanakkor a válasz helyett azt kaptam, hogy hat betűs névvel, hogyan lehetne engem komolyan venni a szerveren, és hogy nem kell ilyen név a szerverre csak azért hogy aztán majd TEC-9el futkározzak.



Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Nincs egyéb hozzáfűznivalóm a panaszkönyvhöz, várom a bírálatot.
 
Utoljára szerkesztve:

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 361
4 177
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
Szia, választ adtam a kérdésedre, hogy miért nem engedélyezzük a 6 karakteres neveket. Nagyon abszurd, kicsit sem komolyan vehető, illetve a legtöbben lövöldözésre vagy FUN-ra használnák ezeket az abszurd módon rövid neveket, mert azt gondolják, hogy menő (nem az). A TEC9-es példát azért hoztam fel, hogy érezd, illetve párhuzamot tudj vonni és belátni, hogy nem egy normális nevet sikerült kiválasztanod.
 

LeviR

𝖘𝖔𝖒𝖊𝖜𝖍𝖊𝖗𝖊 𝖎𝖓 𝖙𝖍𝖊 𝖚𝖓𝖎𝖛𝖊𝖗𝖘𝖊
FőAdmin
v4
2019. 01. 12.
1 327
1 890
V4 karakter
Swen Eisenberg
Sziasztok, hamarosan átolvasom a panaszkönyvet.
 
  • Tetszik
Reactions: misi aki zsolti

LeviR

𝖘𝖔𝖒𝖊𝖜𝖍𝖊𝖗𝖊 𝖎𝖓 𝖙𝖍𝖊 𝖚𝖓𝖎𝖛𝖊𝖗𝖘𝖊
FőAdmin
v4
2019. 01. 12.
1 327
1 890
V4 karakter
Swen Eisenberg
Átolvastam a kapott bizonyítékokat ami alapján arra a következtetésre jutottam, hogy szerintem sem reális és megfelelő az ilyen hosszúságú név általában az ilyennek mindig FUN szokott lenni a vége, nem véletlen került elutasításra a kettő kérelmed. Az admin nem hibázott.
Panaszod jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.