Jordan Hunter TGF

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JordanHH1

Újonc
2024. 03. 16.
4
0
V4 karakter
Jordan Hunter
LV karakter
Jordan Hunter
logo3-2.png
A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Hunter
- Születési neve: Jordan
- Születési helye, év, hónap, nap: Las Venturas Medical Center, 2000.11.03
- Anyja neve: Elsa Hunter
- Személyi igazolvány száma: 239338XF
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): +38-76-848-1127 JordanH11@seemail.com
- Családi állapota: Egyedulallo
- Lakóhelye: Blueberry 2141.
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: Arufeltolto, Fenyezo
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Arufeltolto, Szakkepzett fenyezo
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Rugalmas es szorgalmas munkafolyamattal.
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Nyugodt es bekes munkakorulmenyek



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot: Sziasztokm, Mate vagyok 19 eves. Dolgozok focizok ezek a mindennapjaim. Mar lassan ket eve h dolgozok napi rendszeresseggel az epitoiparban 4 testveremmel es apukammal. 7-8 eve kezdtem el focizni komolyabb szinted de sajnos ki kellett hagynom 2 evet terdserules miatt. Akkor talaltam ra az MTA-ra es a SeeMTA-ra is. Haverokkal napi szinten jatszottunk en meg akkor kis pisis voltam nem nagyon ertettem hozza. Utana abba hagytam mert jott az iskola es tanulni kellett. Par evre ra ujra bele kezdtem a fociba nagy sikert nem ertem el mert nem is veszem komolyan mivel a munkahelyem nem teszi lehetove h en minden hetvegen szabadnapokat vegyek ki hisz meg kell elni valamibol.
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? Nagyobb kihagyasokkal 6.
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni? Ki szeretnem magam probalni h hogyan tudok szuperalni meg persze kivancsi is vagyok ra.
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? Meg nem voltam sehol.
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Elegge sokat tudok aktiv lenni, segitokesz vagyok, baratsagos, de nem nagyon tudok ki a sorbol szeretek csendes lenni.
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni?: Oraba szamolva heti 24-48 ora ha jobb napjaim is vannak.
- AccountID?: 233795
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: Jelenleg nincs mert a heten romlott el de tervbe van egy ujat szervalni. TS3 szamitogepen van. Discordon barmikor el lehet erni mert le van toltve a telefonomra is.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.