Jonas Marshall Jelentkezési íve az Országos Rendőr- főkapitánysághoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ayala

Újonc
2019. 04. 01.
33
30
20
München
LV karakter
Jonas_Marshall
V2 karakter
Jonas_Marshall
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Jonas Marshall
Születési hely, idő: Los Santos Megyei Kórház, 1990.01.31
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36223620953, jmarshall@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, Gazdagnegyed 14.
Legmagasabb végzettsége: Diploma
Eddigi munkahelyei: Terror Elhárítási Központ, See City Honvédség, Nemzeti Adó- és Vámhivatal

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Jonas Marshall született: 1990.01.31. Los Santos, Megyei Kórház, Jó kapcsolatot ápolt a családjával, apai ágról a rendvédelemben helyezkedett el. A többszörös sikerek, illetve sikerei miatt nagyon elhivatott a munkássága felé. A Közszolgálati Egyetem elvégzése után elhatározta, hogy elutazik See City-be. A Volt munkahelyein látszik hogy élete során csak a speciális rendvédelmi szervekben helyezkedett el, és egyre inkább csak felfelé törekedett. Leginkább a "parancsnok" pozíciót betöltő állományokban tett sikeri miatt motivált, elhatározott, szigorú de azonban nagyon kedves és szót ért mindenkivel. Mindig elvégzi a neki adott munkát a lehető legjobb lehetőségei szerint és ha hibát talál benne azonnal kijavítja. Társasági ember, egy magabiztos határozott alak akire sokan hallgatnak, tisztelik természetesen ez kölcsönös mindenkivel szemben.


| OOC |
Hogy szólíthatunk: Rózsa Gergely a becses nevem, általába Geri vagy Rózsának neveznek.
Mennyi idős vagy: 18
Legmagasabb iskolai végzettséged: Érettségi+ szakma
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 24000
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Sose volt Jailem. csak a leadandó kulcsok miatt ha offline voltam.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Sose tiltottak ki.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Igen, 8 névváltás, és csak frakcióból való csatlakozások.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy határozott, elhivatott talán nagyon rendes karaktert. Kerülni a vitákat, nagyobb eredményeket elérni olyan karaktert RP-znék ami az IRL-hez fogható.
Egy csapatba, egy közösségbe könnyedén beilleszkedő, esetleg ha fars a hangulat ő feldobja egyhamar. Eléggé komoly karakteres ember de szereti a vicceket. Elengedi magát persze ez szituációtól függ.
Sok közmondást használ, de mégis beszédes igazából. Egy ilyes féle karaktert szeretnék alkalmazni ha a vezetőség úgy dönt hogy elfogadásra kerül a jelentkezésem.
Miért pont rád essen a választásunk?
Határozott ember vagyok, ahogyan látható vagy sokszor kiemeltem hogy elhivatott tag vagyok a munkámmal kapcsolatosan vagy amit épp kiosztanak nekem.
Jó a döntéshozó képességem, sokszor egyszerű vagyok de ha akarok igazán bele tudok gabalyodni egy adott szituációba. Rengeteg frakcióban voltam már, 2015 óta RP-zek, a kellő tapasztalatom szerintem megvan hozzá.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam.
 

Robinson John

Aktív fórumozó
2020. 08. 18.
243
162
V2 karakter
Robinson John
Tisztelt Jonas Marshall!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja
Kérjük jelenjen meg 2022.07.13 14:00 időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.



Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.07.13 14:00 jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.


Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!


_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.