JojoCapa --> Rizzo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JojoCapa

Újonc
Támogató
2023. 06. 08.
53
47
V4 karakter
Max Quinn
LV karakter
Ashley Quinn

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
JojoCapa

Panaszra tett moderátor neve:
Rizzo

Panasz oka:
Kiírtam fórumra egy hirdetést, hogy eladó az autóm. Kis idővel később a városban el is kelt ezért hozzászóllásba beírtam hogy a városban elkel, zárható. Most pedig kaptam a figyelmeztetést hogy dupla hozzászóllást írtam, amin még mindig nem értek hogy mitől dupla hozzászóllás a poszt + egy hozzászóllás.

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
https://forum.see-game.com/threads/range-rover-sport-sc-z-h.396666/#post-1853881

Egyéb megjegyzés:
A moderátor azt mondta hogy a poszt is egy hozzászóllásnak számít és eddig is büntetve volt. Megkértem hogy küldje el hogy ez hova van leírva hogy a téma(poszt) is egy hozzászóllás, de erre is csak azt a választ kaptam hogy tudattam azzal is hogy beleírtam a nevébe hogy zárható és ez még mindig dupla hozzászólásnak számít. Mivel nem küldte el és én se találtam gondolom iratlan szabály, amiért nem tudom miért kell büntetést osztogatni.
 

Rizzo

𝙈𝙞 𝙢𝙖𝙣𝙘𝙝𝙞
2021. 06. 20.
319
1 026
20
Mogyoród
twitter.com
V4 karakter
Moses Richardson
LV karakter
Akel Tekin
Nincs tudtommal leírva sehova hogy annak számít, vagy sem, mivel ez egyértelmű.

Maga a hirdetésed volt az első hozzászólásod, és a válaszod volt a második, ezt privátban is leírtam, részemről nincs több hozzáfűzni valóm.
 

JojoCapa

Újonc
Támogató
2023. 06. 08.
53
47
V4 karakter
Max Quinn
LV karakter
Ashley Quinn
Hát jó most már egyértelmű lesz hogy a téma(poszt) létrehozása = hozzászólás, de ez a két szó még szinonima se hogy egyértelmű legyen. De mindegy én már inkább nem is írok fórumra semmit, mert ilyenekből összeszedni a 100-at vicc.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 019
5 549
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
A téma az első hozzászólás, a válasz pedig a második.

grafika.png

Remélem így már érthető. Nem hibázott a moderátor a büntetés kiosztásakor.

Tekintettel, hogy csak segíteni akartad a moderátorok munkáját, így csökkentésre kerül a büntetésed. Rizzora bízom a mértékét.

Egyébként hirdető részlegben bőven elég a cím módosítása (Z/H), onnan a moderátorok már tudják a további teendőket.

Zárom a panaszt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.