John Wilke jelentkezése az Országos Rendőr Főkapitánysághoz

John Wilke

Újonc
2019. 02. 17.
9
15
V2 karakter
Johnny R Seid
[#1] Hány éves vagy?
< 14 >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< közel 2 éve kisebb kihagyásokkal,42546 percem van >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< igen voltam, nem sokszor(Az UCP nem működik mivel a bejelentkezési nevemben ékezet van) >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< Nem, még nem voltam (Az UCP nem működik mivel a bejelentkezési nevemben ékezet van) >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< Változó hogy mikor mennyit tudok fennt lenni, átlagban olyan 1-2 órát fixen tudnék lenni,és ennél csak többet, és annak a 80-90%át szolgálatban lenni. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Természetesen igen >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< 2x OMSZ, leader váltás;Fix&Drive, hosszabb inaktivitásom, kihagyásom miatt léptem ki. >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Sok jót hallottam,jó RP-k vannak, izgalémas, és ki szeretném magam ebben is próbálni. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Rám lehet bízni dolgokat,viszonylag gyors a helyzetfelismerő képességem, és szerintem meg bírnám állni a helyem ezen a helyen. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< Igen volt:Hanga Zoltán (Az UCP nem működik mivel a bejelentkezési nevemben ékezet van) >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Hanga Zoltán Dávid a teljes nevem és 14 éves vagyok.Otthoni kikapcsolódásként szeretek számítógéopen játszani.Eléggé tanyasi nettel rendelkezem de ezen ~1-2 hónapon belül változtatok.Szeretek ismerkedni, ettől egyáltalán nem riadok el :) . Szeretnék beilleszkedni új embereket megismerni jókat beszélgetni.Hobbyként versenytáncolok, és 7 éven át fociztam:). Remélem ennyi egyenlőre elég rólam :). >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< John Wilke >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1992.09.24 >

[#3] Telefonszáma:
< 400155 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< A rendőrség feladata hogy megvédje a civileket. Hogy segítsen a bajbajutottakon.Esetleg kiderítse mi történt , és megnyugtassa a hozzátartozókat.Feladata ai is hogy, betartassa az emberekkel a szabályokat, és esetekben büntesse meg azokat akik meg szegik azt.Biztinság érzetet adjon a járó kelőknek. És tegyen is érte hogy biztonságban is legyenek.Segítse a bajba jutottakat, informálja azokat akiknek szükségük van rá.Mutassa a példát a következő generációknak.Esetleg a már büntetett előéletűket is segítse a jó útra térésben.A rendőrségnek kötelessége a jót,a példát mutatni mindenki számára. >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Lőfegyvert csak akkor ha minket ér éles lőfegyverrel való lövés, esetlegfenyegetés ér vele. Sokkolót bármilyen kényszerító helyzetven, legyen az letartóztatás vagy akármi amikor az ember nem akar együttműködni. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< Felszólítom hogy álljon félre és állítsa le a motort majd szálljon ki. Odamegyek,napszakhoz illően köszönök, bemutatkozom, elmondom a jelvényszámomat.Elmondom mi célból állítottam meg majd elkérem az iratait.Átnézem ,amjd felnyitom a csomagtartót és belenézek hogy nincs-1 benne valami illegális. Ha ekkor jönne egy erősítés kérés, tisztázom a megállított személlyel hogy mennem kell, vissza adom az iratait, elköszönök majd elmegyek. >

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Fejleszteni magát, fejleszteni a helyzetfelismerési képességét.Tanulni a tapasztaltabbtól hogy mikor hogy szabad eljárni. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< A lap kitöltése nem egyszerre zajlott le ezért olyan összesen 1 órába telhetett, ebben ivás, fontos telefon hívás is benne van, és még WC "szünet" is. De a lap kitöltése nem volt annyira nehéz szerintem. >

Aláírást igénylő terület: John Wilke
 
Utoljára szerkesztve:

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Elfogadva, holnap keress egy leadert. Jailokat ne felejtsed elmondani TS-en.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Holnapi nap folyamán 2019.02.20 (18:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) [ORFK]: Váró | TGF: ON | -> Fórum szobába.
Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában! Ha időben nem lesz ott és nem jelezte akkor nem vagyok hajlandó felvenni magát!
 
Utoljára szerkesztve: