John Vega jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ragadozó

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
129
V4 karakter
John Vega
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 25 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 7 éve. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-ben kezdtem a SeeMTA szervereken játszani. A szerveren 82663 percem van jelenleg. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen tudom teljesíteni az előírtakat. Napi 4-5 órát tudok a frakcióra szánni. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Sons of Odin, 1 hónapot. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Egy összeszedett érett csapattal szeretnék eltölteni némi játékidőt. Más SGS szerveren is voltam szerelő frakcióban. Eddig nem volt rám panasz. Igaz még az új szerelő rendszerben nem voltam, de gyorsan tanulok. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ John Vega ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro Medical Center 1991.03.10. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Jessica Reed ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos Ocean Drive 13. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakképesítés ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem érvényes jogosítvánnyal. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Iskoláim után benzinkúton kezdtem el dolgozni. Tapasztalat szerzéshez tökéletes volt de valahogy nem volt az igazi. Majd egyszer egy ismerősöm ajánlotta a Fix and Drive szerelőtelepet mint munkahely. Mivel amúgy is értek valamelyest a szereléshez így hát ellátogattam a telepre. Egyre többször kezdtem oda járni mint vendég. Egyszerűen megszerettem azt az összeszedettséget azt a csapatmunkát amit láttam. Eldöntöttem hogy egy ilyen csapathoz szeretnék tartozni. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Szereltem már gépjárművet. De szakmába vágó cégnél még nem dolgoztam. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Van tapasztalatom gépjárművek terén. Igaz még nem dolgoztam szerelőtelepen viszont gyorsan tanulok. A csapatmunkát és az önállóságot egyaránt fontosnak tartom hisz mind a kettő hasznos. Tudok és szeretek is csapatban dolgozni. Viszont azt is tudom hogy ha épp úgy hozza a szükség akkor önállóan is meg kell tudjak oldani 1-2 feladatot. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
~ John Vega
🎂 San Fierro Medical Center 1991.03.10.
📱 +38-76-380-0809
🏠 Los Santos Ocean Drive 13.

Tanulmányok : San Fierroi általános iskola 1998-2006
Los Santos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium 2006-2010
Munkatapasztalat : Angel Pine benzinkút 2006-2019 A benzinkúton raktárosként tartottak számon. E mellett végeztem beszállításokat / kiszolgálást.
Pacsi tow Zrt. 2019-2024 A Pacsi Tow Zrt.-nél vontatásokat végeztem az ügyfeleknek SeeCity szerte.
Magamról : John vagyok, egy világi türelmes embernek tartom magam. Volt szerencsém jó tapasztalatokat gyűjteni előző munkahelyeimen. Két nyelven is beszélek Angol / Spanyol. A Spanyol nyelvet még tanulom. Szeretek és tudok is csapatban dolgozni. Nyitott vagyok az új lehetőségekre. Született San Fierrói vagyok szóval úgy ismerem a várost mint a tenyeremet. Manapság Los Santosban lakom. Munkahelyi bájárás terén elég rugalmas vagyok. Jelenleg A, B, C és CE jogosítvánnyal rendelkezek.
~
 
Utoljára szerkesztve:

Maestro96

Újonc
2023. 01. 18.
61
28
V4 karakter
Eric Trenton
Szia!
Szerintem ez egy jó lap,mindenképpen megérdemelsz egy esélyt nálunk!



A fent leírtak alapján,a lapot: TÁMOGATOM.
 
  • Tetszik
Reactions: Ragadozó

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 075
1 110
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.