[John Lackwood] Jenentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JohnnyK

Barangoló
2019. 12. 29.
81
36
17
V4 karakter
John Theodor
LV karakter
Lola Martinez
V2 karakter
Lola Martinez
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.
Ezen jelentkezési forma 2022.12.23.-tól 2022.12.27.-ig érhető el!

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: John Lackwood
Születési hely, idő: Los Santos, 1957.06.11
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Telefonszám: 36/227-49-69-39 Email: JohnLackowood1957@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Grow Street 21/c
Legmagasabb végzettsége: Főiskola
Eddigi munkahelyei: Kamion sofőr

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
John Lackwood-nak hívnak.1957.06.11-én születtem Los Santos-ban. Tanulmányaim Las Vegasban kezdtem ahova, 8 évig tanultam. Miután végeztem idővel átköltöztünk Los Santosban ahol folytattam az Szakiskolát. Itt Los Santosban kezdtem el tanulni a Los Santos-i Rendészet-i szakon, ahol Kadétként tanultam. Utána pedig, elmentem egy magán tanárhoz aki fel készített azokra a nyelvekre amikre le szerettem volna vizsgázni. Amiből szerettem volna sikerült is. Egész pontosan, Angol Felsőfokú, Spanyol Alapfokú, és Német Anyanyelvi szint. Szóval, nyelvvizsgával amit szerettem volna el értem. Elég sok mindenre van jogosítványom. Egész pontosan A1,B,T,E+D. Amire nekem kell arra elég jelenleg. És mellette van jogosítványom tandemugrásos. Mivel mostanában nem tudom kihasználni de amikor be jön a jó idő akkor "hobbiként" egy cégnél be vagyok jelentve. Elég sok fiatal-idős bízott meg bennem. És már egy jó pár ugrás a hátam mögött van. Miután, megcsináltam mindent ami tervbe volt fiatalként. Egy pár évet lehúztam a fegyháznál, mint rab őr. Utána sajnálatos módon ott kellet hadjam a munkát, így nagyon sokáig kamion sofőr ként dolgoztam. És a napokban vettem észre, hogy lehetőség van jelentkezni a(z) Országos Rendőr Főkapitányságra. És mivel a szívem nagyon vágyik vissza a munkára, így tehát beadtam ezt a jelentkezési lapot, mit sem, szerencsét próbálva. Mivel már, nem vagyok egy fiatal ember de, ezáltal elég bátornak, és magabiztosnak érzem magamat nem mellesleg elég szigorúnak is. Mivel már említettem, nem vagyok fiatal, ezáltal meg is megkomolyodtam, amely véleményem szerint nagyon fontos egy ilyen munkához. Meg persze csapatmunkában is nagyon szeretek dolgozni, és egy ilyen munkahelyhez az sem elengedhetetlen. Persze az évek alatt az ember felejt, így tehát lesz mit tanuljak, de ezzel sincsen semmi gond, mivel elég gyorsan fog az eszem.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt John Lackwood!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2022.12.28 15:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2022.12.28. 15:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
Szép lapot írtál, így tovább.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.