John Cox jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szabikaa2003

Újonc
2019. 06. 23.
5
0
V2 karakter
John Cox
FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Szabi ~

Életkorod:
~ 16 ~

A játékon belüli szinted:
~ 10 ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Igen:https://imgur.com/bZ3XOAH ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igeb rendelkezek TeamSpeak 3 al. Hát elégé renszeresen használom ~

Rendelkezel mikrofonnal?
Igen rendelkezem.

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Hát én egy vidéki gyerek vagyok. Nagyon sokat szokatm fen lenni a szerveren. Van kétt kutyám az egyiket úgy hivják hogy Lara a másikat, Csülök nek hivják.
Szabadidömbe szoktam járni légpuskával lönni, meg hülyéskeni haverokal. Szeretek zenét hallgani meg videót nézzni.


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ John Cox ~

Anyja, apja neve:
Anya: Brigitta Cox Apa: Franklin Cox.

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ Tel:914222 ~

Büntetlen előítéletű?
~ Igen ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/undefined ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Hát szerintem nincsen de még lehet.~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~Nagyon fontos a csapat munka meg az összmüködés. ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Mindig oda vissza az autom. ~

Csatolja be önéletrajzát:
Los Santosi Korházban születem. 1997. 11. 02. 4:25 kor. Édesanyám: Brigitta Cox nagyon nagy fájdalmakon keresztül adot életet nekem. Édesapám: Franklin Cox nem jött be a szülészetre mert másnapos volt. +éves koromban édesanyám be iratot a Los Santosi óvodába. Ott rá tallátam egy nagyon rendes gyerekre aki még mainapig barátom. Eljöt az óvódai ballagás. Nagyon tetszet rossz volt hogy egy pár barátol megkellet szabadulnom de tudom hogy egyszer vége lesz. 7 éves koromba édesanyám be iratot engem a Los Santosi Álltlános Tagislába. 1 osztályban nagyon magányos voltam mert féltem a többiektöl hogy nem e akkarnak megverni. Már 2. osztályban sok barátom lett de ahogyan letek a barátok úgy nem keztem tanulni mert inkább csak hülyéskdtem és ezt az Álltalános Iskola végéig egyre rosszab lett az átlagom de soha nem buktam meg. Eljött a 8. évége ott nagyon nehézvol a barátoktól elbúcsúzni. Jött a levél hogy felvetek a Los Satnosi Középikolába ahova nagyon szeretem voltna járni. Ott auto szerelö ként tanultam.


 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.