Jobb kéz , "X".

Jó ez így, vagy változtassunk a szabályokon?

  • Jó ez így.

    Szavazat: 46 34.6%
  • Változtassunk.

    Szavazat: 87 65.4%

  • Összes szavazat
    133
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cobra

Újonc
Támogató
2019. 12. 29.
46
31
21
?Kenderes?
V4 karakter
🔥Nicolas Ramirez🔥
V2 karakter
🔥Benito Ramirez🔥
Szerintem az X eltörlése nem rossz ötlet, támogatom, abban az esetben ha nem egy Shoti +m4 mondjuk, hanem ahogy leírtad hogy m4+csipa. A jobb kéz eltörlését nem támogatom.
 
  • Vicces
Reactions: windy

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Úristen elolvastam feleslegesnek tartom ezt a topicot, ne haragudj meg nem hiába nincs már bent a szerveren és megtiltva, a másik ha nem tetszik hogy az emberek ide írnak le kell zárni a topicot,egyszerű de nagyszerű megoldás nem?:sneaky: ?
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: windy és .martin

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
Most idejöttél megint felesleges HSZ-ek miatt, mint FaceBook-ra. Valami nagyon elvarázsolt világban élsz, főleg úgy hogy a drága látos Yakuza elvétel miatt toljátok a raget(akinek nem inge ne vegye magára). Kedves @Metyu...

Hajnalban szöveget kell írnom neked, hogy leállj, kínosan érzem magam ettől.


"Olvasni megtanulok, V3 csoport", aha, oké.
Ötlettel álltam a szervernek elő,
Félek a volt Yakuza fele gyenge beefekkel áll elő(nem ing, ne vedd magadra)
Idegesítő, hogy próbálsz FB-n beszólni,
Kár, hogy TS-en nem mertél megszólalni...
Valamiért egy teljesen más világban élsz,
Lehet a HSZ-ed alapján a nevemen élsz,
V3 Adminteam nem adta ki,
Lehet Bence a múltad miatt akadt ki,
Felesleges itt nyomnod a menőt,
Menj és boldogíts egy temetőt,
Joshi, Joshi, barátom, figyelj, nem vagyok dühös, de hogy akarod magad komolyan venni egy napi motiváció szöveggel?
A válaszod meglepett, de lássuk ki reagálja túl a másikat a halála előtt.
Most beszéljünk arról, amit nem igazán csinálok,
Nem írok felesleges HSZ-t, hogy a másikat beef írásra késztessem, de te egy vakondtúrás vagy, mint sem egy komolyan vehető ember.
Mi van a szádban az avatárodon, cukorka? Édes, vagy savanyú? Mert beleköpnék szívesen.
Figyelj Metyu, a HSZ-eid nagy része felesleges volt, térj vissza Yakuhoz, ja bocs elvették.
Jobb kéz, óó nem tudsz ellene mit csinálni? Már másodikban tudtam hogy kell ellőni a jobb kezet, azóta már nyolc év telt el, képzeld mi van azóta.
Menj Tik Tok-ozni, mert így olyan, mintha a kicsi 6ix9ine-ra kéne vigyáznom.
Sosem fognak emlékezni rád, max a Yaku F3-ba.
Erre kell feljönnöm fórumra? Egy srác engem akar alázni, mikor feküdnék le hajnal négykor?
Nehogy valami megmozduljon lent, mert írok rád egy szöveget.
Itt a pillanatod, amire vártál, szólj valami komolyat is:
Ennyi volt, többet nem is vártunk.
Tescos zacsit nyalnál, csak hogy egy percre is a helyemben legyél,
Életed meg adnád, hogy a profilomon egy megemlítésembe is benne legyél.
Elegem van ebből a cukorkát nyalogató valakiből, miért is írok neked szövegeket?
Fárasztó vagy, hanyagold az emojikat, inkább csinálj Tik Tok videókat...
Mind látjuk, hogy bosszús vagy,
Nyugodj le, és fogadd el a tényt, hogy elvesztettél egy F3-at.
Te jobban próbálkozol, én jobban rektellek,
Te jobban ragelsz, én jobban nevetek.
Most itt az idő, mondok neked egy motivációt: sose vágd olyan fába a fejszéd, amibe nem kéne.
Rosszul vagyok a szivárvány stílusodról,
És még mindig nyomod a Moderátort..
Rosszul vagyok, hogy nem mered leírni, hogy egy FK miatt vagy bosszús,
Le kéne nyugodni, nem ócsárolni, meg próbálkozni a puha, spongyabob-ba illő szövegeiidel.
Rosszul vagyok a Tik Tok videóidtól a napodba,
Törölnéd le az appot Face-val együtt.

GMOD-ra itt nincs szükség, elég ha magát égeti a srác.
Gondoltam leírom a véleményem normális keretek közt, ha már közösségi oldalakon zaklat. Nyílván TS-en is lehetne ezt tisztázni(fogalmam sincs mi baja, talán yaku miatt ragel), de megoldottam röviden, csúnya szó nélkül itt. Picit rövid, meg összedobott, 20 perc alatt ezt dobta a szótár.
A topichoz nyilván hozzálehet szólni, azért van a szavazás lehetőség, hogy könnyebb legyen, nem fogok háborút indítani HSZ-ekből.
Még csak stílusról sem lehet szó, hisz mind igaz amit leírtam.
Nem fogok vitatkozni ezen, ezzel zárom is a sráccal való tevékenységeim.
Annyit kérek, hogy a FaceBook-os fogalmam sincs miket hanyagold, mert látják az ismerőseim, és gáznak tartom, ha azt látják, hogy égetem magam. Még én sem értem, hogy miért nem keresett fel úgy, hogy beszélni akar velem az egészről, és hogy jussunk közös nevezőre, lehet sokat várok el.
A lényeg, hogy az esélye meg volt felkeresni, de inkább észrevetette magát pár ócsárlással, ki hogy van ezzel.
Egy játék, az már nem az én hibám, ha valaki nem viseli a vereséget.
Ha valami probléma van a HSZ-szel, esetleg megsértettem valakit egy GMOD, ha megkérhetem szóljon inkább, mint hogy kirak. Egy idk ki miatt nem fogom kirakatni magam.
Nehogy én kapjak azért szankciót, mert nem szól egy GMOD sem a srácnak, hogy álljon le.

Max válasza:
1 hónap bannal jutalom ezt a megnyilvánulást, a továbbiakat TS-en megbeszéltük.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
@Metyu @Jakihelo privátban tessék ezt intézni, Jake a te kis szövegedben pedig van 1-2 pont amely fórumszabályzati pontot sért.
"Menj és boldogíts egy temetőt" stb..
Figyelj oda legyél kedves magadra. Továbbiakban mindenki komoly stílusban véleményezze az ötletet vagy komoly kritikát állítson ki. Kerüljük itt a felesleges és feszültségkeltő HSZ-eket mert akkor senkinek sem lesz jó. A két említett személy meg ne egy ötlet alatt vitassa meg ügyeit. Mindketten szóbeli figyelmeztetést kaptok.

Max válasza:
Módosítom ezt a bírálatot 1 hónap kitíltásra, a továbbiakat TS-en megbeszéltük.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Teljes mértékben támogatom. Az a baj sokszor azért és jobb kéz jail kapsz, ami egy áll talán nem volta az.
 
  • Tetszik
Reactions: windy

csibszi

505
2019. 01. 12.
451
1 360
V4 karakter
Mona Gasca
jobb kéz, jobb kéz, jobb kéz. @Jakihelo ?
felesleges olyan szabályt hozni, amit a gta fizika miatt nem tudsz semmilyen mappolással, modellezéssel kiküszöbölni, vagy bármilyen megoldással nem lehet véget vetni a fránya jobb kéznek.. Ha pedig csinálod kapsz egy 600 perces jailt JOBBKÉZ indokkal, volt nekem már pár ilyen esetem, felesleges bent lennie.
 

Anak0nda

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 08.
154
130
V4 karakter
-
LV karakter
Otis_Duke
Dara, dara és dara. Nemond azt hogy egy cigiző, drogos, maffiózó egy "X"-el a hátán fog ugrálni tetőkre, futni fele....
 
  • Vicces
Reactions: windy és #Bálint#

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
en mar sirok h csomo nber azt hiszi h az irlre alapulas azt elenti h irl van ?
sir.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: windy és Nxrby

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
Szerintem ha már a falon átlövést engedjük sörétesekkel, akkor ezt sem kellene tiltani, hiszen a falon átlövéssel gyakorlatilag engedélyeztük a spazosoknak a jobbkezezést anélkül, hogy még a kezük is kilátszódjon. Mégis hogyan? van előtted egy oszlop, aminek a sarkán át tudsz lőni. Jobbkezeztél? nem, hiszen nem látszódik ki a kezed, ez egy szimpla falon átlövés, ami nincsen megtiltva. Ideje változtatni, mivel ez a "félig engedek de félig nem" nem igazán működőképes hosszútávon. Emellett az "X" viselet tiltása is teljesen felesleges szerintem, régen is működött akkor most miért ne működne? A szavazatokon is jól látszik szerintem, hogy a szavazók 2/3-a támogatja az ötletet, mellesleg nem véletlenül.
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
304
332
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Jobb kéz tudtommal az mikor sarkokon lősz ki úgy hogy csak a könyököd látszik ki. Ha ezt jól tudom, akkor szerintem felesleges lenne törölni a szabályokból, nem nehéz egy kicsit több ideig nyomni a D betűt hogy kigyere a faj mögül legalább!!! Annyira hogy a fegyvered kilátszódjon.

De lehet tévedek ezzel az egésszel, tudom IRL is van blind shooting, vagy minek nevezik mikor "választüzet nyújtasz úgy hogy csak a fegyvert dugod ki a sarkon és vakon lövöldözöl. Sajnos itt a játékba ha a jobb kézzel ez a cél akkor hiába, mert itt sajnos csúnya headeket is ki lehet osztani így. IRL meg nincs túl sok esélye hogy egy 9 milissel vagy akár nagyobb kaliberrel minden lövésed vakon találjon.
Szóval én ezt a Jobb kezezést bent is hagynám ahogy eddig is volt. Nem támogatom az ötletnek ezen részét!

Az X témára rátérve meg oly mindegy szerintem egy m4a-1 persze wikipédia barátunk azt írja hogy töltött tárral 3 kiló, nem sok. Én példának még Drahgunovot néztem (szvd) 5 kg, ez 7kg összesen meg visszasan. Ne mondják már hogy ha fel van aggatva az ember vállára, esetleg a hátára,akkor nem bírják el, mellé egy desertet például. Jó az nem kis fegyver, marok lőfegyverhez képest kemény 2 kiló asszem. Szóval az x téma visszavonását, vagy törlését én is
támogatom.
 
  • Vicces
Reactions: windy

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Az a baj a jobb kézel, hogy már ami nem jobb kéz csak annak néz ki, azért is jail jár, már a legkisebb gyanúra is jail jár. Ezért lenne jó ha törölnék. Plusz az adminok egyél kevesebb gond lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: windy és Picsu

windy

Barangoló
Támogató
2019. 11. 12.
78
300
17
» N Y Í R E G Y H Á Z A «
www.facebook.com
V4 karakter
🍀Cleve "Clancy" Tlancy🍀
LV karakter
🤠Alexander Leoz🤠
V2 karakter
🤡Paul Dunn🤡
Egyébként ameddig a kis random nokó kadetták SPAZZAL (????? realitás kérem szépen) a Spazt viselik, és MP5-el lőnek (realitás ugyebár), miközben egy Skodával, miközben ők csak igazoltatgatni akarnak, addig nekünk legyen már X meg jobbkéz, meg iNdOkOlAtLaN fEgYvErViSeLéS.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Néha még nekem is meglepetést tud okozni, egy-két ember véleménye.??‍♂️
 

beneyyy.

Barangoló
Támogató
2019. 06. 16.
83
222
Vecsés
steamcommunity.com
LV karakter
marcus.randle
V2 karakter
leamas.saadi
Van benne egyébként valami, tényleg elég sokan PD-ből Spazt használnak, a lefűrészelt sörétest pedig kifelejtetted. :) Reális egyébként, hogy a TEK SPSU-s ember shotgunnal a kezeibe rohan feléd mint a sakál, és nem tudsz ellene mit csinálni. Egyébként Támogatom az ötletet. :)
 
  • Tetszik
Reactions: #Bálint#
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.