Jobb kéz , "X".

Jó ez így, vagy változtassunk a szabályokon?

  • Jó ez így.

    Szavazat: 46 34.6%
  • Változtassunk.

    Szavazat: 87 65.4%

  • Összes szavazat
    133
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Hailey Moon >

Ötleted:

< Jobb kéz szabály törlése, ez egy bug, amit nem lehet elkerülni, ezzel senki sem vitatkozhat. "X" Két/Több nagy kaliber viselésének engedélyezése. Nem olyan nehéz egy két kaliber, hogy ne lehessen elbírni, aki fogott már való életben fegyvert, az tudja hogy el lehet bírni. Illetve emelve lettek a fegyverek kiló, tehát nem tudsz karácsonyfát magadra venni. A Fegyverraktárhoz meg vannak a kellékek. Felvesz a srác egy Mp5, M4, Katana, Desi, kombót és helló. Az a lényege az "X"-nek, hogy M4+Csipa/más kombó van a hátadon. Nem kéne szaladgálni mindig a fegyverekért. >

Megjegyzés:
< Sok szükség nem lesz a felesleges HSZ-ekre, ezért lett szavazás. E: felszólítás kieditelve. "X"-hez +szöveg. >
 
Utoljára szerkesztve:

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Ez az X viselése nem azért lett betiltva mert, nem bírunk el kettő fegyvert a hátunkon.
Ez legfőképpen a visszaélések elkerülése végett lett be hozva. Így is elég sok karácsonyfát látok a szerveren nem kell ide az, hogy ezt engedélyezzük is nekik.
A felszólítás pedig nem véletlenül van be hozva, az ilyen esetekben a rendvédelemnek nem az az első célja, hogy ki iktasa a személyt hanem, hogy elfogja. Ilyenkor a felszólítás egy utolsó lehetőséget ad az észhez térréshez, amit nekünk kötelezően meg kell adni, hiszen mindenki ember és mindenki hibázik.
Ha leteszi a fegyvert kevesebb büntetést kap mintha folytatná az eseményeket.

Előre szeretnék szólni, hogy ez az én tapasztalataimból kialakult vélemény, semmi hátsó szándékom nincs ezzel a bejegyzéssel.
 
  • Vicces
Reactions: windy

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
Hát nem tudom, mind két másik See szerón játszok egyiken se baj az “X”, nincs belőle vita, nem tudom miért épp itt kell. Nem azzal van baj, hogy felkell szólítani, hanem hogy a srác kezében van és azt várja egy ATM rablásnál, hogy fel legyen szólítva. De bízzuk a szavazatokra.
 
Utoljára szerkesztve:

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
Ne keverd a söréteseket, meg a többi fegyvert. Így is át tudsz lőni sörétessel csomó dolgon, semmit sem zavar be a jobb kézbe. M4-el nem nagyon tudsz átlőni falon, se más fegyverrel kivéve a sörétesek, de ezeket most is csinálják.
 

Hayes

Újonc
2019. 12. 05.
40
68
25
Pécs
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Brian S Kenneth
V2 karakter
Kevin Atwater
Nagyon rossz ötlet mindkettő NEM TÁMOGATOM.
 
  • Vicces
Reactions: windy

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Nem lesznek itt karácsonyfák, csak egy csipa és m4 14 kg a szerveren mert nagyobbak a fegyver súlyok. szóval nagyon sok minden nem fér el mellette.
 

shhhhhh

Újonc
2019. 01. 10.
63
86
nem hiszem h kellene ez irl sem maszkal sem tekes sem rendor sem katona dupla nagy kaliberrel ha mar itt tartunk. jobbkez se kell szerintem mivel te sem orulnel ha jobbkezezve lonek ki
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Mézön

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Ha megnyitsz egy topicot egy ilyen témával kapcsolatban akkor ne kötekedjünk azért mert az emberek leírják a véleményüket róla. Nem mellesleg ha nem tetszik az,hogy itt tiltva van de többi SGS szerveren engedélyezett az "X" akkor mi nem tartunk fel,hogy ott játssz. Zárd akkor le a topicot és ne csak írd,hogy lezárod. Ilyen egyszerű.
 
C

Capy

Nagyon jó ötlet! Az, hogy tiltják a dupla nagy kalibert, szerintem értelmetlen. Miért? Zsiga bácsi már feljebb kifejtette.
Jobbkezezni pedig ki ne akarna? :D
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
Nem tudom ki nyitotta meg a topicot, mindegy is.
Editeltem Jobb kéznél.

Nem tudod kikerülni a jobb kezezést, ha szeretnéd, ha nem.
 
  • Tetszik
Reactions: hapogo

AttilaYT

Zöldfülű
2019. 01. 21.
183
181
V4 karakter
Isabella Lara Smith
LV karakter
William Alex
V2 karakter
Isabella Smith
Nekem tetszik!TÁMOGATOM!
 
  • Vicces
Reactions: cikmar
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.