Jhonnson Edvard Jelentkezése az O.R.F.K-ba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Itzisaac

Aktív fórumozó
2019. 01. 26.
235
181
Hátizsák
V4 karakter
Vincent Fisher
I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 15 éves vagyok. >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< 1hónapja 5230percem van jelenleg >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< Igen (https://imgur.com/a/a8i9qQn) >


[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< Nem >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< Naponta 3/4 órát játszok a szerveren vagy többet és ebből mindet rátudnám száni a rendőrségre. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Igen, mindkettővel rendelkezem. >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< Eddig még nem voltam frakcióban. >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Hogy segítsek a kolegáknak, embereknek, hogy elkapjam a bűnözőket, és mert kaland vágyó vagyok. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Gyorsan tanulok, nem hibázok sokszor, mert követem a szábályokat és nem fordulok ellenük, és úgy csinálok mindent ahogyan azt kérik. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< Nem >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Farkas Krisztofer vagyok, Átlagos ember, tanuló, szeretek sokat játszani a v2 szeveren. Szeretek új dolgokat tanulni, Szeretek másoknak segíteni, Minden álmom hogy bekerüljek a csapatba. Követem a szábáyokat, illem tudó vagyok, kedves, őszinte ember vagyok. Szeretek új dolgokat tanulni, Gyorsan tanulok, Bárkivel eltudok beszélgetni és megismerni. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Jhonnson Edvard >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1994.04.02, Los Santos >

[#3] Telefonszáma:
< Telefonszámom: 476953 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< A rendőrség feladata Megvédeni a civil lakókat, elkapni a bűnözőket, Megmenteni a túszokat, Bűncselekmények megakadályozása, Közlekedés irányítása, Határ rendjének fenntartása, határ ellenőrzése, Rendfenntartás a nap 24 órájában. Törvények, szabályok betartatása, Bűncselekmények elkerülése érdekében igazoltatás >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Akkor használhatom lő fegyverem ha, az illető rám lő ön védelemből használnom kell fegyverem, és ha civil életek vannak veszélyben. Sokkoló fegyverem akkor használhatom ha, az illető elmenekül, vagy többszöri szólításra sem engedelmeskedik akkor a sokkolómat kell használnom. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< 1. Bekapcsolom a megkülönböztető jelzést, majd a megaphone-ba felszólítom, hogy húzódjon félre az út jobb szélére a forgalom akadályozása nélkül, majd megkérem hogy állítsa le a gépjármű motorját, és szálljon ki. Ezek után, (Jelvényt felteszem, ha nincs fent rajtam) oda megyek az illetőhöz illedelmesen köszönök, Megnézem a kocsi rendszámát és hogy van-e rajta körözés. Elkérem az illető iratait (Jogosítvány, személyi igazolvány bezinszállító esetén ADR vizsgát is kérek) Megnézem hogy érvényesek-e az iratai majd, ha ez mind érvényes akkor megkérem hogy nyissa ki a jármú csomagtartóját, Megnézem hogy van-e nála illegál és e.ü doboz ha illegál nincs nála és e.ü doboz van nála akkor visszaadom az iratait elköszönök majd elmegyek. 2. Ha, segítséget kér egyik járőrtársam akkor mondom neki hogy ő addig menjen ki az erősítésre én addig gyorsan befejezem az igazoltatást visszaadom az iratokat és megyünk az erősítésre. >

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Hogy mindig teljes pontoságal azt csinálja amit a főnöke mondd, és minél jobban megtanulni a dolgokat, és komolyabb dolgokban a főbökének szólni. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< Nem tartott sokáig a kérdésekre válaszolni, Mert mindenre írtam választ és Nem éreztem nehezeknek a kérdéseket, de jól átgondoltam. >

Aláírást igénylő terület: (Jhonnson Edvard)
 
Utoljára szerkesztve:

Sonyka

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
32
8
Marcali
V4 karakter
Luke R Isaac
LV karakter
Sony De Santa
V2 karakter
Sony Shelby
Szerintem a az IC rész [#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása) nézd át még egyszer !
 

Itzisaac

Aktív fórumozó
2019. 01. 26.
235
181
Hátizsák
V4 karakter
Vincent Fisher
Szerintem a az IC rész [#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása) nézd át még egyszer !
Javítottam, Köszönöm az észrevételt.
 
Utoljára szerkesztve:

Sonyka

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
32
8
Marcali
V4 karakter
Luke R Isaac
LV karakter
Sony De Santa
V2 karakter
Sony Shelby
Így tetszik sok sikert!
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.01. napon, 17 órakor!


Tisztelttel:
Scott Easton r.vzrzrds; ORFK Főkapitány
OKAcZsZ.png


Személyes megjegyzés: 1 nap 2 jail, elég érdekes. TS dönt
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.