Jeremy McFarlane jelentkezése az ORFK állományába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MikeCream

Újonc
2019. 01. 17.
26
5
V4 karakter
Jeremy McFarlane
V2 karakter
Jeremy McFarlane
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 20 >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
<Kicsit több, mint egy éve. Ezalatt 22 ezer játszott percet gyűjtöttem össze. >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< Nem voltam. Kép: https://imgur.com/a/RfnsndC >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< Nem voltam még. Kép: https://imgur.com/a/gPYlobw >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< Átlagosan naponta 3-4 órát töltök a szerveren, és ha kell az összeset tudom a frakcióra fordítani. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Igen, mindkettővel. >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< Yakuzába voltam 2-3 alkalommal, távozásaimnak oka a kevés közös RP volt, magyarul untam a frakciót.
Taxiba voltam, kevesen használják a szerveren a taxit, ezért ez is unalomba fulladt.
Fix&Drive, itt egész sokáig voltam, de különböző magánéleti dolgok miatt ki kellett lépnem. >


[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Nem voltam még tagja egy rendvédelmi frakciónak se, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy működik a szerveren egy ilyen frakció. Valamint nagyon sok új RP szituációval találkozhatok, amiből új dolgokat tudok tanulni. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Miért pont engem? Felsorolhatnám, hogy jól tudok csapatban dolgozni, minden rám kiszabott munkát elvégzek stb. amit mindenki leír. Én csupán annyit írnék, hogy szeretnék a frakció tagja lenni, és ezzel sok új RP tapasztalatot szerezni, valamint bepillantást nyerni egy rendvédelmi frakcióba. De a második mondatba említettem azok természetesen rám is igazak. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< Nem volt névváltásom még. >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Sziasztok. Mészáros Szabolcs vagyok, 20 éves, Székesfehérvártól nem messze Abán élek. Jelenleg egy mezőgazdasági cégnél dolgozom gépkezelői pozícióban. Hobbim a foci jelenleg a helyi felnőtt csapatban focizom. Amikor viszont időm engedi próbálom élvezni a különböző játékok adta élvezetett. Szerintem ezek a leglényegesebb dolgok, köszönöm, hogy elolvastad az OOC részt. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Jeremy McFarlane >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1993. 02. 30, Los Santosi Állami Kórház. >

[#3] Telefonszáma:
< 738134 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< Véleményem szerint a rendőrség legfontosabb feladatai közé tartozik, ahogy a mottójuk mondja: „Szolgálunk és Védünk.” Vajon mit érthetnek ez alatt? Természetesen a bűncselekmények megelőzése, ha bekövetkezett a bűncselekmény, akkor annak alapos kivizsgálása, nyomozása, és a bűntetések végrehajtatása. A határátlépés biztosítása, és annak felügyelete. Nagyon fontos feladat továbbá, a terrorcselekmények megelőzése, esetleges bekövetkezés után a cselekmény utáni nyomozás. A közterületen zajló rendezvényeken a nyugalom, és a rend felügyelet valamint annak betartatása. >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Lőfegyveremet, akkor használom, ha közvetlen veszélyben érzem magam én, társam, vagy egy civil van veszélyben, vagy ha tűzparancsot kapok a város egy bizonyos területére felettesemtől. A sokkolómat akkor használhatom, ha az intézkedés alá vont személy nem tesz eleget az utasításoknak, vagy ellenszegül. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< A kiszemelt jármű vezetőjének tudtára adom megafonnal és villogóval, hogy húzódjon le az útról. Ha ezt megtette, oda sétálok hozzá napszak szerint üdvözlöm, elmondom a nevem, beosztásom, jelvényem számát továbbá a megállításának indokát. Elkérem tőle a papírjait, amiket ellenőrzök, és a társamat megkérem, hogy az adatbázisban ellenőrizze az autót. Ha gyanúsnak tűnik a megállított személy átkutathatom ruházatát, és az autóját is. Ha mindent rendben találtunk a társammal elköszönünk tőle, és útjára engedjük.
Ha az igazoltatás közben erősítést kérnek, megpróbálom a legkevesebb időt húzni, ha nagyon muszáj félbe szakítom az egész igazoltatást ellenőrzés nélkül, és elengedem az intézkedés alá vont személyt, és az erősítést kérő egység segítésére sietek. >


[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Egy frissen az állományhoz csatlakozó rendőr feladata, hogy elsajátítsa magasabb rendfokozatú, tapasztaltabb társaitól elsajátítja a rádió használatát, a jelentések írásában tapasztalatot szerezzen, megtapasztalja az igazoltatások menetét, valamint kellő önbizalmat gyűjtsön, ha zöld utat kap a feleteseitől , és egyedül fog járőrözni. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
<Nagyjából 40 percet vett igénybe. Véleményem szerint, aki elhívatott a rendőri szakma iránt, annak ezek a kérdések nem okoztak túl nagy fejtőrést. >

Aláírást igénylő terület: Jeremy McFarlane
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.01. napon, 17 órakor!


Tisztelttel:
Scott Easton r.vzrzrds; ORFK Főkapitány
OKAcZsZ.png


Személyes megjegyzés: Ha jól emlékszem a napokban kaptál egy jailt, TS-en fejtsd majd ki az okát.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.