Jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Guztav19

Újonc
Támogató
2020. 11. 21.
49
22
Komló
V4 karakter
Migo Feldmann
LV karakter
Migo Gustavius
V2 karakter
Migo Gustavius
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Guztav - 16 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 éve, 8509 perc jelenleg. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Sajnos igen, azóta minden meg lett beszélve. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 2-3 óra, Igen tudom. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok! Krisztiának hívnak, de általában Guztavnak szoktak becézni, 16 éves vagyok. Magyarországon Születtem és jelenleg itt is élek, Baranya megyében egy kis városban. Jelenleg Szakközépbe járok CnC és Forgácsoló szakon tanulok/dolgozok, A jövőben ha úgy alakul majd talán ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni is. Ha esetleg nem iskolában vagyok akkor több mint valószínű hogy edzésen vagyok mivel már 9 éve magas szinten kézilabdázom, ha esetleg úgy alakul és minden rendben lesz akkor szeretném folytatni a lehető legtovább. A SeeMTA Szerverein kb 2 éve kezdtem el játszani barátaimmal addigra már sajnos nem maradtunk sokan, Volt jópár kihagyásom de a szivem mindig is visszahúzott. Most amikor időm engedi akkor is ha nem fent vagyok a szerveren. Szeretek csapőatban dolgozni és szerintem tudok is, kedves megértő és segítőkész vagyok ott segítek ahol tudok. Szeretek új embereket megismerni barátságokat kialakítani, illetve érzem magamon hogy jó helyet tudnék állni a csapatban! ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Migo Gustavius ~


Születési helye, ideje:
~ 1998/10/19 Los Santos Korház. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mivel szeretnék a csapat tagja lenni, mindig is érdekelt az autószerelés ki szeretném próbálni magamat benne. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ ~

Aláírás:
Migo Gustavius
 
Utoljára szerkesztve:

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.