jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 08. 01.
48
41
V4 karakter
Thomas Freank
LV karakter
Debi jenkis
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Vidák Márkó-

Hány éves vagy?
- 17 lassan 18 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- eddig csak mentős voltam mert meg szünt a szerver.-

Voltál-e már adminjailben?
- -

Voltál-e már bannolva?
- az egyik azért volt mert rossz volt a wi-fi és ki be dobot de ezt sajnos nem hitték el nekem. A második meg félre értés volt egy adminnal -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
-https://imgur.com/LS67ZHC -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
-• Azért szeretnék mentős lenni hiszen imádok rpz-ni és már egy csomó tapasztalatom van mert voltam már mentős több szerveren is csak sajnos azok meg szüntek szeretm a csapat munkát és úgy érzem hogy már mindent meg csináltam frakcio nélkül amit csak tudtaam el veszve érzem magam és uuugy érzem ha mentős lennék lenne egy célom a játékon belül a fejlődés a frakcióban nagyon sokk mindent tudnék hozzá adni gyorsan tanúlok és elégé sokkat is vagyok fent a szerveren. -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- • Vidák márkó vagyok 17 éves Tárnokon élek most fogok végezni a közép iskólával le teszem a szakács szakmámat most éppen a könyha főnökre jelentkeztem ki fogom probálni magam ott elég szerény családdi háterem van nem régen húnyt el az apám és ez elégé nagy kihatással van itthon rám és az anyámra így a játékhóz fordulok mert ezzel el tudom terelni a figyelmemet így most ketten élünk én és az anyám hobbim az itthoni edzés súlyokkal focizás és néha kosár labda leg több időm a szakmámra forditok meg a játékra hiszen mint a kettővel céljaim vannak a játékkal az hogy be kerüljek egy frakcioba a szakácskodással meg az hogy mester szakács legyek és mindenki tudjam meg a nevemet nagyon barátságos vagyok könnyen szerzek ujj barátokat vicces vagyok és birom a stresz helyzeteket mivel már hozzá szoktam nem szoktam össze esni nagy teher allat nagyon jol rp-zek meg van mindenem ahoz hogy mentős legyek meg van az első segélyem bízonyitvánnyal kellet a jogsi miatt elsőre átt mentem mivel voltam már mentős fivem-en ott meg tanultam mindent és voltam mentős mta szerveren is olyankor is fent tudok lenni amikor mások alszanak. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- • napi 4-6 órát tudnék a frakcio-ra szánni hiszen nincsen más dolgom. -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- természetesen igen-


IC rész

Jelentkező neve:
- Thomas Freank -

Születési helye, ideje:
- Angel pine korház 1990.09.08 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- • Alpine ST. 25-

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- órvosi egyettem -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- • Thomas freank vagyok egy kisebb városban élek Angel pine-ban itt kezdtem el az áltanános iskolát és be is felyeztem 2004 -ben onnan el mentem az orvosi egyetmre és sikeresen orvos lettem le tettem az ápoló-i szkmát és a roham mentőst is sokáig voltam gyakornok az angel pine korházba kimagasló tehetségem van és folyamatosan dicsérgettek de sajnos ottt kellet hogy hagyjam már éppen úgy volt hogy fel vesznek oda dolgozni csak észre vetttem hogy nem becsülnek meg elégé engem és a betegeket is nem tudtam volna fejlődni semmi téren és nekem az a legfontosabb a fejlödés minden téren és a segítség nyujtás hiszen ezt tanultam szinta egész életmebe szoval most éppen állást keresek és maguk nagyon szimpatikusak hallotam hireket és láttam is a korházat kedvesek az emberek és maguknál a beteg az első pont úgy ahogyan nekem is nagyon tetszenek a berendezések is plusz közel is van vannak hobbiaim mivel lassan fél éve nincsen munkám bele vágtam a horgászásba és a fémdetektorozásba is de ezek mellet segítek apámnak akinek van egy állat orvosi rendelője ott szoktam be ugrosként dolgozni néha de abbol nme lehet meg élni komoly céljaim vannak az életben szereték egyszer roham mentős lenni hiszen így tudok a legtöbbet segíteni a rá szóruloknak plusz imádok vezetni is és az is jól jön hogy van egy stabil állásom. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A Légút. B Légzés, C keringés, D Áttekintő neurológiai vizsgálat, E Egész test, egész eset -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- sürgőségi mentő, órvosi kocsi, mentő heli kopter, áppoló , esetkocsi, vér szállitó kocsi. -

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Defibrillátor, vérnyomás mérő, Égési kötöző szerek , hordágy, vércukormérő , speciállis ollo, oxigén palack , eset táska , gyoygszerek, ked mellény -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- elöszőr is fel mérem a terepet hogy van e olyan személy aki tudna nekem segíteni ha vann akkor meg kérem hogy hivja a mentőket majd biztósitom a helyszínt meg vizsgálom a beteget hogy magánál van-e ha igen háll istenek nincsen olyan nagy baj hiszen kap levegőt majd meg vizsgálom a vágást való szinüleg ez egy nyaki ütő ér vágás lesz amit egy nyomó kötéssel probálom csillapítani a vérzést közben folyamatosan figyelem a beteget nem-e ájjul el vagy ilyesmi addig ameddig ki nem érkezík a mentő. -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- ode megyek hozzá felmérem a terepet hogy ne hogy veszélyeztetve érezzem magam ha ez meg történt meg rázom a hölgy vállát ha nincsen vállasz kérek segítséget és biztósítttom a helyszínt közben én meg nézem a légzését ha esetleg nincsen azzonal értesítem a mentősőket hogy el kezdtem az újra élesztést addim ameddig kinem ér a mentő. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- elég egyértelmüek a jelek ez lehet stroke vagy agyvérzés vagy agyrázkódás is rögtön hívom a mentöket bízttósitttom a helyszínt és a beteget kényelembe helyezem és probálok beszélní hozzá és végig figyelem ne hogy valami nagyobb baja legyen addig ameddig ki nem érkezík a mentő. -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- bíztósitom a helyszint megkérem az egyik családtagot hogy hívja ki a mentőket közben én meg vizsgaálom a légzést és ha nincsen akkor alkalmazni kell a heimlich fogás-t hátha ki köpi de ez is célszerű lehet ha egy kicsit hátba veregetjük de ha ez sem segít akkor lehet el kezdeni az ujra élesztést esetleg nagyobb befúvássokkal hátha lentebb megy az étel és az egyik tüdőt szabadon hagyja így van rá esély hogy kapjon egy minimásil levegőt és ezt addig csinálom ming a mentő ki nem érkezik-


omszzarlec.png

hivatas2.png
 
  • Szomorú
Reactions: Benczeg2020

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
656
585
22
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Tisztelt Thomas Freank!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte.
Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elutasította, szíves megértését kérjük.
((Nagyon rövid idő alatt sikerült összeszedned kettő bant is, illetve az egészségügyi részben van némi pontatlanság és hiányosság. ))

Üdvözlettel:
Dr. Lucas Rauschenberg
Igazgatóhelyettes

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.