Jelentkezés!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

birka06

Barangoló
2019. 01. 20.
134
135
LV karakter
Alessandro Santino
V2 karakter
Matthew Velaryon
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Attila,15 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ fél éve, 6500perc kb ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ igen:https://imgur.com/a/ML8eFDd~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ igen~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-5 óra ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ 4 éve MTA-zok , abból 1 évet játszottam SEE szervereken. Más játékokkal nem igazán játszom, szóval tudok elég időt szentelni a frakcióra. Csoport munkával nincs probléma, szeretek csapatban dolgozni. azért szeretnék jelentkezni a frakcióba hogy ne csak bojongjak a szerveren, legyen valami haszna is. Hosszú távon szeretnék itt lenni. Monoton munkával sincs különösebb bajom, voltam szerelő másik szerveren ott 3 hónapig, mert sajnos utána bezárt a szerver. TS-en is elérhető lennék mindig.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Matthew Bangle ~


Születési helye, ideje:
~ See-City, 1996.10.14 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi + autószerelő szakma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Nagyon szeretek autókkal foglalkozni, és a pénz is kéne, szóval dupla haszon. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ See City-ben jártam a 8 általánost. 4,5 re végeztem, onnan mentem a See-City középiskolába. Ott érettségiztem. Ott is szereztem a szakmám. E-mellet OKJ-s villan szerelő szakmát is letettem. rendelkezem b-s és teherautó jogosítvánnyal is. 7 éve van jogosítványom. voltam autót szerelni másik városban is 3 évig, csak hát az a műhely megszünt. egész jó tapasztalattal rendelkezem autószerelés terén, független márkaszervízben dolgoztam. Szóval minden márka apró trükkjeit tudom. Szeretnék sokáig itt dolgozni, mivel nagyon tetszik a környezet. az itt dolgozókat is kedvesnek tartom, szívesen dolgoznék velük. Köszönöm szépen hogy elolvasták! :) ~

Aláírás:
Matthew Bangle
 
  • Imádom
Reactions: Smooky

Rey

relentless
2020. 03. 16.
448
1 666
V4 karakter
Richard Reyes
Hát én akárhogy nézem, nincs jelenleg TGF.
Esli válasza:
22.) Csak frakció tag írhat az adott frakció jelentkezési lapjaihoz, jelentéséhez!
Büntetés: 50 büntetőpont. Folyamatos panaszok esetén örökös kitiltásban részesülsz!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
22
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
((TGF Jelenleg zárva))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.