Jelentkezés Katasztrofa védelemhez.

2024. 04. 07.
2
3
V4 karakter
wiliam robertson
11.) Ahol MINTA található, ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! Büntetés: 30 büntetőpont. - justcody
elentkező neve: Wiliam Robertson
Születési helye, ideje: Los Santos
Bejelentett lakcíme: pacsirta utca 19
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám):
Legmagasabb iskolai végzettsége turisztikai szak
Megszerzett szakmák, képzettségek: soför , horgász
Nyelvismeret: angol , román , magyar , námet
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B kategoria

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
azért szeretnék csatlakozni mert szeretnék egy barátias jo hangulatu közösségben dolgozni , emellet szeretnék segiteni a bajba jutottakon amennyire csak tudok , és ugy érzem alkalmas lennék erre a hivatásra.

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
éghetö anyag amely lehet fa, papir , stb , oxigén , és hö

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Megkeresem a biztositékot és le kapcsolom az áramot az egész épületben , a robbanhato anyagokat eltávolitom , megkeresem a tüz forrását és megkezdem az oltást.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Feszítővágó berendezés, feszítővas, láncfűrész, balta, lapát, hőkamera, csörlőkábel, kötél, karabínerhám, karabínerkampó, faékek
Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?

Tematikusan építsd fel a válaszod. A kérdésben milyen szempontok merülnek fel, ezekre írj 1-1 mondatot! (minimum 2-3 mondat)

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Előző kérdéshez hasonlóan, a kérdés alapján több szempontra kell választ adni. Nevezd meg őket külön-külön majd válaszod összegezd! (minimum 3-5 mondat)
elöször is kihoznám a kisfiut és biztonságba helyezném aztán egy vizsugárral megközeliteném a gázpalackot és hatástalanitanám majd eltávolitanám , ezután megkeresném a tüz forrásaát és megkezdeném az oltást tudva hogy nincs sérülhetö személy és robbanhato anyag vagy tárgy az égö épületben , az oltást követöen kivizsgálják az ott tartozkodo embereket és kezelni kezdik az eseteges sebeket vagy keletkezett betegségeket.
Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Fogalmazd meg karaktered múltját, személyiségét és céljait. Fantázia nem szab határokat. A megfogalmazás legyen hivatalos! (minimum 5-10 mondat)
egy kis városbol jöttem ahol a tüzoltoság mellet laktunk a szüleimmel akik késöbb lakás tüzben meghaltak igy arra a következtetésre jutottam hogy nem engedhetem hogy mások is átéljék ezt a borzalmas érzést szoval tüzolto szeretnék lenni és megtenni mindent hogy mindneki a lehetö legkisseb kárban részesüljön. 25 éves vagyok hobbiként pecázgatni szoktam , nagyon jol tudok fözni is .

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Ossz meg magadról néhány alap információt, amit a jelentkezési lapod során figyelembe tudunk venni a bírálathoz!
B. Robert vagyok 16 éves gasztro suliba járok , hobbiként downhill biciklizek
Mennyi játszott perccel rendelkezel?
3887 perc

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről?
nem voltam jailben sem kitiltva

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Lehet egyezés az IC résznél megadott válasszal. Fejtsd ki néhány mondatban, hogy mi a szándékod a frakcióval kapcsolatban, pontosan miért ezt a frakciót választottad?! (minimum 1-3 mondat)
voltam már más szerveren frakcioban és nagyon tetszett igy gondoltam most is tetszeni fog . azért ezt a frakciot választottam mert szerintem izgalmas amit csinálnak .
Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
v4 szerveren nem voltam még

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
nem , nem rendelkezem

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.04.25
 
2020. 11. 17.
125
34
23
V4 karakter
Ryan D Lewis


okflogod7spt.png


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság



Tisztelt jelentkező!



A jelentkezési lapja elbírálásra került. Sajnálattal értesítjük hogy a lapja elutasításra került!
Ha valóban komoly a szándéka várjuk későbbi jelentkezését!


Ryan D Lewis
tű. hadnagy

- OOC -



Minta hiányában ez a lap egyértelmű. Ha komoly a szándékot írj egy új lapot minta szerint!
Várjuk jelentkezésed!