Jelentkezés az OMSZ-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Martinoka

Újonc
2024. 04. 29.
6
0
Rotterdam
V4 karakter
William Bekcer
LV karakter
Wiliiam Clayton
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész

Hogy hívnak?
- Asztalos Martin-ak hivnak -

Hány éves vagy?
- 21éves vagyok -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- Jelenleg 2608 játszott percem van és 7-s szintű vagyok -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Nem voltam még itt a szerveren frakcióba -

Voltál-e már adminjailben?
- Nem voltam még -

Voltál-e már bannolva?
- Nem voltam még -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Nos azért szeretnék metnős lenni mert nagyon érdekel a mentős élet irl és a játékokba is illetve van tapasztalatom is benne gta rp szervereken is voltam már mentős illetve nekem az rp nagyon fontos és úgy érzem hogy itt a szerveren mentősként ezt tudnám is teljesiteni.A mentős emberek akikel eddig találkoztam azok is nagyon szimpatikusak voltak ugy vettem észre hogy felnőttek is ami nekem nagyon fontos de nyilván ki jövök a fiatalabbakal is nem esik nehezemre be illeszekdni. -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Asztalos Martinak 21 éves vagyok hollandiába lakok egyedül jelenleg szabad időmbe általában játszok vagy turázok vagy a barátaimal megyünk a városba programokat csinálni játszotam már lv-n korábban egy ideig de most át jöttem v4re és fixen itt fogok maradni már ezen a szerveren mert sokkal jobban tetszik már most mint az lv munkámból adódoan aktiv is tudok lenni olyan 5fele haza érek és kb este 6-tól vagyok egészen hajnali 1ig nagyjábol szoval nem okoz gondot az aktivitás sem.Könnyedén be tudok illeszkedni minden hova tiszelett tudo vagyok mindenkivel szembe. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Napi szinten szerintem 4-5-6 órát bátran mondanék hissz a városnak mindig kell a mentős -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Igen rendelkezem mindennel -


IC rész

Jelentkező neve:
- William Becker -

Születési helye, ideje:
- Los Santos 1998.02.02 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- Verdan Bluff 22/A -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Los Santos Egészségügyi Középiskola -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- William Becker a nevem. Születtem 1998.02.02-Los Santosba egy szegény csaladból szarmazom sajnos 10éves koromban el veszitettem a szüleim egy auto balesetben és akkor fogadtam meg hogy mentős leszek és életeket fogok menteni minden áron sajnos mivel árva lettem nevelőszülők-hozz kerűltem de ők is tamogatak mindenben nagyon jól ki jöttem velük. Amint ki jártam az általános iskolát nem is volt kérdés hogy hova megyek tovább tanulni nem más lett az mint az egészségügy ott orvosnak tanultam majd sikeresen le is diplomáztam de még itt sem áltam meg mert nekem mindig is az volt az álmom hogy mentős legyek nos hát el is végeztem egy megfelelő iskolát ehez de sajnos nem volt lehetőségem csatlakozni mentősnek mert a nevelőapukám egy napról a másikra rossul lett és ágyba kényszerült de neki volt egy fém válalkozása amit tovább kellett vinni valakinek nos az a valaki én voltam kicsinek mindig mentem vele a munkába ott voltam vele segitettem neki mindenbe amibe csak tudtam és mire felnőtt lettem mindent tudtam amit tudnom kellett hogy én is tudjam vezetni a céget de 2napra rá hogy a nevelőapukám beteg lett sajnos meg is halt és nekem kellett át venni a csáladi válalkozást 2éven keresztül én vittem a céget de sajnos sose éreztem jól magam benne mivel mindig is mentős szeretem volna lenni. Egyszer viszont jött egy alkalom ahol el tudtam adni a céget és nem is haboztam el adtam természetesen a pénzt az a nevelőanyukámnak adtam mert szerintem ő érdemelte ezt a pénzt. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A:Légut ellenőrzése, áramlik a testbe az oxigén
B:Légzés ellenőrzés.Ezt a fülünkel tudjuk ellenőrizni illetve ugy hogy a szemünkkel a mellkasát nézzük emelkedik e fel majd vissza le
C:Keringés ellenőrzés ezt a műveletett végre tudjuk hajtani a csuklon ha vénát nyomjuk le az ujjunkal és ha érzünk lüktető érzést az már egy jó jel ne leygen gyors se illetve ne legyen lassú se az a jó ha egyenletes
D:Idegrendszer ellenőrzés itt a pupillákat nézük illetve azt hogy a szemei nincsenek e fel akadva illetve a vércukor mérést
E:Egyéb vizsgálatok itt a testhőmérsékletet nézzük illetve a hását illetve a többi végtagját az illetőnek -


Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Rohamkocsi,mentőhelikopter,esetkocsi,mentőorvosi kocsi -

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- vércukormérő,hordágy,vérnyomásmérő,defibrillátor,nyakrögzitő,gyógyszerek,fertőtlenitőszer/szerek,lélegeztető ballon,esettáska,kötszerek -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Elsősorban rohanok oda de már útközben értesitem a mentőket majd ha oda értem a helyszinre áramtalanitom a kaszát és aréb rakom a kaszát és el kezdek segiteni a szomszédnak előszőr egy nyokötést fogok alkalmazni a sebbre ha azt észlelem hogy a kötés át vérzik vagy esetleg nem enyhül a vérzés de már az első kőtés át vérzet akkor egy ki cserélem a kőtést és a serültel maradok ameddig ki nem érkezik a mentő addig is probálom meg nyugtatni. -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Oda megyek hozzá és át forditom meg nézem első sorban a légzését és ha 10mp belül 2-t számolok azonnal elkedzem a mellkaskompresziót majd orditva segitséget kérek hogy hivják a mentőket és még meg nem érkezik a mentő a helyszinre addig végzem a mellkaskompresziót. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Azonnal le ültetem egy székre majd hivom a mentőket nagy valószinűségel stroke-ja van és meg kérve valakit hozzatok neki sok vizet illetve probálom nyugtatni mig ki nem érkeznek a mentők.-

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Azonnal át rohanok de már közben hivom a mentőket majd oda érve a hölgyhözz ellenőrizem a légzését ha azt veszem észre akkor 2-3szor a 2lapocka között meg ütöm de nem erősem majd ha ki szabadult az idegen tárgy akkor el kezdem az ujra élesztést de közben folyamatosan értekezek a diszpécserel hogy mi történik éppen ha eselteg sikerül újra élesztenem az újra élesztés útán stabilizálom az állapotát de ha netán nem sikerülne akkor addig végzem a mellkaskompresziót még a mentők ki nem érkeznek a helyszinre ha ez meg törtent utána meg próblálom meg nyugtatni a kisfiút hogy minden rendben lesz mostmár. -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 
Utoljára szerkesztve:

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
660
585
22
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Tisztelt William Becker!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte.
Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elutasította, szíves megértését kérjük.
((Egészségügyi részben van némi hiányosság és pontatlanság. Ha továbbra is szeretnél csatlakozni, akkor javítva az egészségügyi részét és a mondatok tagolására(mondatvégi írásjelek) odafigyelve, jövő héten írd újra a lapot. ))

Üdvözlettel:
Dr. Lucas Rauschenberg
Igazgatóhelyettes

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.