Javier Ardian-Magic

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aron0607

Újonc
2023. 11. 22.
7
5
V4 karakter
Javier Ardian
LV karakter
Aaron Javier
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Javier Ardian

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Magic

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Sziasztok, az volt a szitáció hogy, raboltunk egy partról seering és bb között, kocsiból, úgy hogy ki se szálltunk, csak rá fogtuk a fegyvert, ő már akkor húzta a időt iutána nagynehezen beszállt, aztán elvittük, a haverom rátartotta a fegyvert, eközben ő rendőrt hívott. Utána én egyből kihívtam egy admint amire Magic érkezett, elmonduk neki a szitációt, elsőnek azt mondogatta hogy kap szankciót a srác, akit elravoltunk, aztán megmonduk hogy honnan. Ezután mondtuk hogy mehet a folytatás. Mondtam hogy nem tarton reálisnak a bírálatot. Erre ő idegből mondta hogy ne menjünk semerre, azt mondta hogy akkor mindenki kap szankciót, úgy hogy bele is egyeztünk hogy folytatjuk, hogy őt vissza geteli, mi meg elmegyünk. Erre azt mondta hogy azért kapunk mert én nem tartom reálisnak és hol lehet panaszkönyvet írni, mondom és nem erre mondtam hanem hogy nem lehet onnan elvinni az embert aki közelébe konkrétan 50-100 méteren belül senki se volt az ég egy adta világon. Erre ő adott mindenkinek 180percet, úgy hogy nemrégiben spanomék is ott rabolgattak, és egy csomó admin elengedte őket.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://armin.kim/seepaste/aN19 itt megtalálhgató minden egyes dolog.

Megjegyzés:
Köszönöm szépen ha esetleg megnézi minnél előbb egy főadmin.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: leblek és spix

aMagic

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2019. 06. 09.
100
139
V4 karakter
Kai Carlos
Szia. Nem egyszer leírtam, hogy Főadmin is mondta, hogy egyáltalán nem reális onnan rabolni, a panaszkönyvet is belinkeltem, ahol ez le lett írva.. Mind a két fél hibázott, így felajánlottam két lehetőséget, hogy mehettek dolgotokra, és nem kap senki szankciót, vagy kaptok mind a hárman. Az első opcióra írtad ezt [2024-04-27 18:17:17] [Output] : Javier Ardian: (( de ez nem reális bírálat )). Nem voltál azzal megelégedve, hogy nem kaptok szankciót, szóval kaptatok mind a hárman.

Ez már csak mellékes, viszont nem tudom hova tenni. Szerinted nem fair az, ha nem kapjátok meg a cuccait, holott ugyan úgy hibáztatok mint Ő. [2024-04-27 18:10:11] [Output] : Javier Ardian: (( de az nekünk nem éri meg mert a cucai így nyista ))

Ennél többet nem tudok hozzáfűzni, logban látható minden. Várom a bíráltatot.
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 478
4 061
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Nem elérhető a videó, nem kell tagelgetni, ha lesz időm elbírálom.
 
  • Menő
Reactions: aricsi

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 478
4 061
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Ezer hely van, ahonnan rabolni lehetne, de ti pont ott, ahol a legtöbben vannak.
Hiába volt kocsi, ne raboljatok onnan. 180percet jogosan kaptad.
Ha van még ezzel kapcsolatosan bármi kérdésed, PM-ben megteheted, bárhol
Bocsi a késői bírálatért.. sok minden közbejött.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.