Jason Salvatore Jonson---->>Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ryusei Kazuto

Újonc
2019. 10. 26.
4
0
V4 karakter
Jason S Jhonson
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész

Hogy hívnak?
- Ádám-

Hány éves vagy?
- 23-

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
-
Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Semmi.-

Voltál-e már adminjailben?
- nem-

Voltál-e már bannolva?
- nem-

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
-
Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Ki szeretném próbálni hogyan is működik az omsz, valamint segíteni a közösségnek. Valamint feltünt hogy kevesen vannak így gondoltam hogy talán lehetne esélyem bekerülni a csapatba,-

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Ádámnak hívnak, 23 éves vagyok, jelenleg honvédségnél dolgozom, lassan 4 éve szolgálok ott. Szeretek csapatban dolgozni, szeretek megismerni új embereket, habár ez eléggé személy, és egyén függő is, valamint a viselkedésétöl is nagyon nagyon sokminden függ.-

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Változó a munkám miatt, de a lehető legtöbbet.-

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Igen-


IC rész

Jelentkező neve:
- Jason Salvatore Jonson-

Születési helye, ideje:
- 1986.07.04 Los Santos-

Állandó bejelentett lakcíme:
- Jelenleg nincs.-

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Főiskola, személy mentés.-

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Jason Salvatore Jonson vagyok, olaszországból érkeztem magyarországra, családi helyzet miatt el kellett hagynom az országot, és új életet kezdtem itt see cityben, volt egy hülyeségem, azóta megtértem, és az élet mentéssel szeretnék foglalkozni.-


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A,Légzés/légutak ellenörzése. B, Állapot felmérés, eszméleténél van e valamint van e esetleges sérülés ami szemmel látható, C, Ellenörzés szemvedett e kitapintható törést, belsővérzé vagy egyébb gyanuja fennál-e. De ABCDE Mind egyébb beavatkozást igénylő eszköz nélkül történik, pl Deffibrilátor vagy egyébb külső légzést segítő tubus nélkül. -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Orvosi ügyeletes, Roham kocsis, Esetkocsis, Medic, Para medic, gyerek eset. Seb.-

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Orgarat tubus, Deffibrilátor, Hordágy, Nyak, kar láb-Rögzítő, Eü láda, Infúziós szerelékek, Infúzió, Gyógyszerek. -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- gyorsan szemmel felmére, hogy artériás vérzés-e majd azonnal nyomokötést alkalmazok, valamint ha mély a seb betömöm vatta pamaccsal hogy az is a vérzés erősségét csökkentse, majd azonnal mentő és a legrövidebb úton, a legközelebbi korházba sietni. -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Felkapcsolom a fényhidat, majd a hölgyhöz közel,megállok, és oda megyek ellenörzöm, hogy eszméleténél van e, valamint szemvedett e valami sérülést. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Azonnal leültetem, majd a saját érdekében elviszem kivizsgálni, stroke- gyanujával .-

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Légutat biztosítok valamint stabil oldalfekvésbe helyezem és heimlich műfogással megpróbálom az idegen testet, tárgyat eltávollítattni.-


omszzarlec.png

hivatas2.png
 

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
660
585
22
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Tisztelt Jason Salvatore!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte.
Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elutasította, szíves megértését kérjük.
((Sehol nincs meg a kért minimum és minden szempontból rövidre sikerült ez a lap.))

Üdvözlettel:
Dr. Lucas Rauschenberg
Igazgatóhelyettes

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.