James Ridgeston jelentkezése az ORFK állomásba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bnkblint

Újonc
2022. 02. 11.
1
0
V2 karakter
James_Ridgeston
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: James Ridgeston
Születési hely, idő: Los Santos 1999/03/10
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 34305
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos
Legmagasabb végzettsége: Szakközép
Eddigi munkahelyei: Bányász, Kukás, Farmer.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
James Ridgeston vagyok, 23éves. Apukámat Luke Ridgeston-nak hívták róla annyit kell tudni hogy volt egy nagyon jól menő rákászati cégje. Rólam annyit kell tudni hogy van egy nevelt testvérem akit 3éve nem láttam. Los Santosba születtem 1999-ben, de onnan elköltöztünk mert ki lakoltattak minket. Édesapám utána elkezdett egy rákászati cégnél dolgozni. Édesapám elkezdet tejles gőzzel dolgozni volt hogy hetekig nem láttuk, de ennek megvolt az ára, 3 évre rá édesapámé volt cég mert az előző tulaj elhunyt. Édesanyám varró nő volt elég sokáig. 15évesen le tettem az általános iskloát és jelentkeztem rendésznek. Az elején nagyon szerettem csinálni de naprol napra fárasztobb volt. 18évesen sikeresen elvégeztem a rendészetet. Rendészet után elmentem és le lakrtam a jogósitványomat. 20évesen San Francisco-ban rendőr lettem 1évig mivel Édesapám meghalt. Édesapám halála után nem tudtam talpra állni és nem tudtam a rendőrséget folytatni. Apám cégjét eladtam mert Édesanyámal nem voltunk képesek vezetni a céget. 22évesen Édesanyámat is elveszitettem amitől nagyon a padlon voltam. Édesanyám halála után eladtam szűlői házunkatt majd vettem belőle magamnak egy nem is nagy nem is kicsi lakást Los Santosba. 23évesen pedig el döntöttem hogy megint rendőrnek szeretnék menni mivel ez a szakmám.​

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Bálint
Mennyi idős vagy: 15
Legmagasabb iskolai végzettséged: általános
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 19476
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: https:confused:/imgur.com/a/CkwCH1a
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: https:confused:/imgur.com/a/RtmBaC1
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: https:confused:/imgur.com/a/797cxni
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy férfi karatert aki szeretne rendőr lenni valamint szeretne be csöppeni a rendőrök életébe. Szófogadó és segitőkész, valamint ha valakinek próblémája van akkor vele megbeszélni, valamint apámfejére ne hozzak szégyent. Az én célom hogy minnél nagyobb rangba legyek a rendőrdégen valamint szolgájam a hazámat, szülő városomat! Ha ki adnak egy parancsot akkor azt csalodás nélkül teljesítsek!​
Miért pont rád essen a választásunk?
Azért mert fontos hogy működjünk együtt,de mindig vannak olyanok akik nem értenek egyet ezt meg kell beszélni , fontos a jó kommunikáció és a pozitív hozzáállás. Személy szerint a csapat munkát nagyon fontosnak találom, mivel ha ez nincs akkor lőttek az egésznek! ORFK-nál nagy szerepe van neki, mivel ha az egyik egység lerobban, vagy erősitésre van szüksége, akkor nincs mese, menni kell! Ebben én meg szerintem jó vagyok a csapatmunkába is! Valamint szeretném szolgálni az ORFK-t.​
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
nem voltam még​

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
Sziasztok! Banka Bálint vagyok 15éves jelenleg még általáson iskolás vagyok. Szabad időmbe leginkább a SeeMTA V2 szerverén vagyok aktív. Kedvenc hobbim: szeretek videójátékokkal játszani, szabadma lenni, barárokkal hülyéskedni, biciklizni és még sorolhatnám. Én 6osztályba szedtem össze magam tanulmányimal. Nekem az érdeklődési köröm az a Rendőrség feladatai. Továbbiakba is szeretnék Rendőrszak gimnáziumba jelentkezni. Szeretek a szabadban is lenni segíteni a családtagjaimnak, focizni, teniszezni. Idén teszem le az 8osztályomat amit már nagyon várok mivel az iskola amibe járok az nem egy "leány" álom és várom már hogy tovább tanulhassak hogy számomra új emberekkel ismerkedjek meg, más közzöség, új tanárok stb. 9osztályomat szakács szakmával szeretném kezdeni hisz nekem mindig is ez volt az álmom hogy egyszer szakács lehesek. A rendőr szakmát is természetesen megjelöltem. Nekem a célom hogy meg legyen a jogósitványom és legyen egy kocsim amivel körbe nézhetek Magyarország gyönyőrű részein. A közel jővöbe pedig szeretnék egy erősebb gépet venni amivel normálisan tudok játszani.​
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt James Ridgeston!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.02.14 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.02.14 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.