Jamal Cole kártérítési kérelme

Jamal Cole

Újonc
2019. 02. 19.
51
119
V4 karakter
Jamal Cole
LV karakter
-
V2 karakter
-

Nemzeti Nyomozó Iroda - Panaszbeadvány


1. Panasztevő személyes adatai
A panasz benyújtása során fokozottan figyeljen a személyes adatainak helyes megadására. Érvénytelen iratokat, valamint a panasz benyújtásának napján megújított igazolványt nem vagyunk hajlandóak elfogadni, és a panasz elutasítását vonja maga után.




Panasztevő neve
- Jamal Cole.
Panasztevő lakcíme
- San Fierro, 26033
Panasztevő telefonszáma
- +38-76-414-9126
Panasztevő személyigazolványának másolata (képet mellékeld)
- Panasztevő fegyverengedélyének másolata (amennyiben fegyverhasználattal/fegyverviseléssel érintett ügy)
- -


2. Jogi képviselő adatai
Amennyiben rendelkezik a panasztevő jogi képviselővel, a megbízása alapján küldje be a nyomtatványt a panasztevő nevében. Jogi képviselő hiányában kérjük üresen hagyni a bekezdést!




Neve
- Válasz helye.
Telefonszáma
- Válasz helye.
Ügyvédi iroda neve
- Válasz helye.
Ügyvédi iroda működési engedélye (vállalkozói igazolvány/számlatömb másolata)
- Válasz helye.


3. Panaszra tett fél adatai
A panaszra tett fél neve, vagy jelvényszáma, vagy gépjárművének adatai feltétlen szükségesek a beadvány elbírálásához. Amennyiben egyik sem ismert, a panasz nem indítható meg.




Neve
- Enzo Devereux
Jelvényszáma
- 20443
Szolgálati gépjárművének adatai
- AB HK 62


3. Panasz kifejtése



Panasz leírása
- Szeretném tisztázni, hogy nem panasztételt írok, hanem a káraim megtérítését szeretném kérni a szervezettől. SeeRingnél közlekedtem szabályosan a sávomban, az alagútnál a szembesávban érkezett az NNI-s jármű megkülönböztető hangjelzés használata nélkül az én sávomban, így frontálisan ütköztünk.
Szenvedett el sérülést a panasz okán?
- Igen, de részesültem ellátásban.
Érte kár a panasz okán?
- Jelentős anyagi kárt szenvedtem, erről számlám van.


4. Csatolt mellékletek



Helyszíni bírságról készült másolat

- -

Letartózásról készült jegyzőkönyv

- -

Rögzített videó/hanganyag

-
Fényképek

- -

Orvosi látlelet/ egyéb bizonyíték

- -




5. Kártérítés esetén kitöltendő

A kitöltés hiányában a hatóság nem fog kártérítést megállapítani.



Elkobzott tárgyak listája [sorozatszám, telefonszám]

- -

Szervíz számla

-
Egészségügyi számla

- -

OOC melléklet

- -




6. Hitelesítés

A kérelem aláírásával kijelentem, hogy a beadványom során csak is az igazat írtam, és büntetőjogi felelősségem tudatában megerősítem, hogy a leírt adatok csak is a valóságot tartalmazzák, az nem tartalmaz hamis, félrevezető, kétes információkat. Elfogadom, hogy a rosszul/hiánytalanul kitöltött beadványomat indoklás nélkül elutasíthatja a nyomozó hatóság vezetője. .



- Válasz helye.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 029
5 601
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Tárgy: hiányos kártérítési kérelem felhívás

Tisztelt Címzett!

Tájékoztatom, hogy a kártérítési kérelme hiányosan lett benyújtva. A kivizsgálás érdemi elbírálásához szükség van egy beszámolóra, ahol részletesen kifejti hogyan keletkezett be a baleset, mi történt az ütközést követően, a helyszínen levő nyomozó kollégák pedig milyen intézkedést foganatosítottak.

Kérem a kérdések válaszát küldje meg nekünk.

Tisztelettel:
Zane Cortez r. vezérezredes
NNI Parancsnok
 

Jamal Cole

Újonc
2019. 02. 19.
51
119
V4 karakter
Jamal Cole
LV karakter
-
V2 karakter
-
Kedves Zane!

Kiegészítem akkor a leírást. Az ütközés után kaptam ellátást a sérüléseimre, megkérdeztem hol tudok kártérítést igényelni, megkaptam a kívánt információt és elhagytam a helyszínt. A nyomozó iroda munkatársai korrektül jártak el, különösebb intézkedésre nem került sor, mivel a keletkezett személyi sérülés el lett látva, illetve a kért információt is megkaptam a kártérítéssel kapcsolatban.

Üdvözlettel,
Jamal