Jack Tombsnatcher jelentkezése a versenyre

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
412
864
17
Győr
V4 karakter
Ermis Ariti
LV karakter
Archie Bailey
hes-not-here-to-play-hes-here-to-win-winner.gif

Zseniális, rohadt menő lett. A szerkesztett képeket amit beraktál meg mellé a videó csak fokozza az egész összképet, szintén annyit tudok írni mint a többiek, nagyon igényes lett! 🎃
 

lilmoslek

Barangoló
2020. 11. 26.
119
144
V4 karakter
kjetil tufte
LV karakter
quinten zane
ez jó, fenomenális, csúcs, szuper, király, klassz, oltári, cool, zsír, sirály, tuti, tök jó, kafa, állat, pöpec, príma, baró, klafa, istencsászár, baromi jó, eszméletlen, haláli, brutál, faja. sok sikert, remélem te nyered!!
 
  • Imádom
Reactions: szocskeee

Negan.

noone.
2023. 06. 20.
351
1 052
V4 karakter
Negan Nease
Ha ilyen paintjobot készítettem volna, nem tudnék aludni, mert félnék, mikor rúgja Rám az ajtót a MERKÚR.🔥
 
  • Imádom
Reactions: szocskeee

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
169
1 548
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto
Hello!

Szerintem ez egy hihetetlenül jól összerakott Paintjob. 1️⃣
Már az, hogy egy leharcolt, megrongált és elhagyatott rendőrautót használtál alapnak, már az egy hatalmas plusz pont.🚓
A másik, hogy az összes mintát amit ráraktál, az mind egyedi készítésű és tollal rajzolt, az se semmi. Minden tiszteletem a tiéd.🖊️
Nagyon jól néznek ki a képek is, a kocsi elhelyezése a mapon, illetve az utólagos szerkesztés is hozzáad a minőséghez. 🎦
Ami pedig felteszi az i-re a pontot, az nem más, mint a halloweeni telefonszám. Nagyon jó easter egg, még akkor is, ha Halloween van.🎃
Én a posztert kicsit tépetté és eső áztattává tettem volna, talán még úgy, hogy egy graffiti tag rá is lóg.🖼️
Meg még annyit, hogy szerény véleményem szerint, a tökös Szöcske felirat jobb lett volna, lehet egyértelműbben olvashatóbb lett volna. 🔤
Végül pedig jó látni, hogy használod is a kocsit. Nem játszom LV-n, de láttam Mervin lájvjában, jó érzés volt látni a "hétköznapokban" is.☀️
 

Monty

Zöldfülű
2023. 05. 01.
169
213
21
V4 karakter
Monty Reina
V2 karakter
Dave Williams
Én is neveztem, de egyértelműen kontinenesket vert rám ezzel a munkával Szöcske.
TOP!
 
  • Imádom
Reactions: szocskeee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.