Jack Tombsnatcher jelentkezése a versenyre

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szocskeee

The Pure and the Damned
2020. 08. 18.
208
4 866
Hyperborea
V4 karakter
chad edger
LV karakter
ekon mosby
asd33333.png

Ingame név
< Jack Tombsnatcher >


Szerver
< SeeMTA Las Venturas >

AccountID
< 2585 >

Jármű
< Ford Crown Victoria >

JárműID
< 3355 >

Elkészítés ideje
< 20 óra körül >


Képek, videó:
1.png

2.png

3.png



Az elkészítés folyamata, részletek:
A rendőrautó
A alap koncepció egy megrongált rendőrautó volt, amire olyan falfirkákat szerettem volna készíteni amik témában és színvilágban is a Halloweent tükrözik, ezért első lépésként elkészítettem a graffitik vászonjaként szolgáló rendőrautót. Ezt a rendőrautót az egykoron még szerveren is megtalálható Crown Vic cruiser mintájára készítettem, ami ilyen 2019 környékén volt még használva. Először kisebb-nagyobb eltérésekkel megcsináltam a paintjob letisztult változatát, amit utána fokozatosan leharcoltabbá és koszosabbá tettem hogy autentikus legyen.

image.png

A falfirkák
Ezeket mind én készítettem az eventre való tekintettel Ipaden tollal, Procreate alkalmazásban. Az autó tele van kisebb tagekkel és egyszerű throw uppokkal, de volna három graffiti az autó két oldalán amiket szeretnék külön kiemelni.

>Első
A kocsi bal oldalán található a becenevem, vagyis az, hogy "SZOCSKE". Az egész felirat a Halloween stílusában van díszítve, ahol eredetileg az O betűt egy nagy töklámpásként szerettem volna ábrázolni a többi betűhöz hasonlóan, de végül a Sikoly maszkja töltötte be ezt a szerepet, ami szerintem rengeteget dobott rajta.

ezgif-2-ef8cca1ebc.gif


>Második
A kocsi jobb hátsó kerekénél van egy csuklyás csontváz aki valamit tart a kezei között. Ez amit a kezében fog nem látszik, de valójában egy kőből faragott V4 logó. Ezt a graffitit az autó motorháztetőjére terveztem és ott is helyeztem el először, de végül meggondoltam magam és a kocsi jobb oldalára vándorolt. A rajz elkészítéséhez első lépésként Photoshopban csináltam egy alap kompozíciót a logót, és egy interneten talált képet felhasználva, amit utána átrajzoltam a saját elképzeléseimnek megfelelően.

ezgif-2-6280247dc3.gif


>Harmadik
Az autó jobb oldalán van még egy rajz, amin a SEE felirat van agy-szerű tekervényekből kiírva, amit egy sapkás zombi rágcsál. Szerettem volna kiemelni a See-t, mint látás, így a zombi hatalmas szemgolyókat kapott. A betűk mögött a zombi egy festékszórót tart a kezében, amiből egy kétségbeesett szellem száll ki.

ezgif-5-e07a1e17d4.gif


A poszter
Az autó motorháztetőjére fel van ragasztva egy hatalmas poszter, amin az ingame karakterem szerepel mint keresett személy. Ez a poszter kapcsolatban van az autó tetején szereplő "Killer on the Loose" felirattal.

HAVEUSEN.png


A telefonszám
Végezetül még szeretném ezt az apró kis részletet kiemelni. A kocsi egyik oldalán a 911-es hívószám szinte érintetlenül maradt, de a másik oldalon az "5552368"-as számmal van átírva, ami az a rejtélyes telefonszám amiről a paranormális üzeneteket kapom.

image.png

image.png
 
Utoljára szerkesztve:

KwEiN

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 31.
811
2 160
V4 karakter
Osian Kidd
LV karakter
Sean Collins
V2 karakter
Daniel Frewen
Mint másik induló írom neked, messze ez a legkomolyabb, remélem megnyered! 🔥
 
  • Imádom
Reactions: szocskeee

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
Ez nagyon király hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: szocskeee

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
564
584
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Elképesztően brutális lett, igényesen részletes, nagyon jó ez a graffitis vandál stílus! Volt abban szerencsém, hogy InGame is meg csodálhassam és hozta a képeken látott szintet. Mind a 20 ráfektetett órát megérte bele ölni, ha valaki akkor te biztosan megérdemled az első helyet! :love:🥇
 

Marián

Újonc
Támogató
2019. 11. 24.
47
38
22
LV karakter
Sehnal Marian
Brutálisan megvalósított paintjob, brutálisan prezentálva. Hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: szocskeee

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Nagyon menő lett, hajrá-hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: szocskeee

lorii

Az idő ad, az idő elvesz
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
390
475
23
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Mancini
Én ebben a Top 1-et látom. Megérte ennyi időt bele raknod, remélem a szerveren is láthatjuk párszor. :) Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: szocskeee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.