Ivan Stepanova Jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kese.

Újonc
2022. 08. 23.
1
0
V2 karakter
Ivan Stepanova
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Ivan Stepanova a teljes nevem.
Születési hely, idő: Los Santos Medical Center, 1985/05/29.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36222589291 a telefonszámom, egyéb elérhetőségem nincs.
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: A bejelentett lakcímem és tartózkodási helyem Losantos, Palomino Creek 24.
Legmagasabb végzettsége: A legmagasabb végzettségem rendészeti Főiskola.
Eddigi munkahelyei: Vank Hoff Hotelben voltam biztonsági őr.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Üdvözlöm.
Ivan Stepanova a teljes nevem, 1985.05.29-én Los Santos Hospital-ban születtem. Pallomino Creek 24-ben lakom. 2000-ben végeztem el az általános iskolát. 2005-ben a végeztem el rendészeti középiskolát. 2010-ben rendészeti főiskolán végeztem. A legelső munkahelyem Vank Hoff Hotel volt, ahol biztonsági őrként dolgoztam. A mai napig ott dolgozok, viszont a mai nappal megszűnt.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Istvánnak hívnak, barátaim Kesének.
Mennyi idős vagy: 20 éves vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: A legmagasabb iskolai végzettségem középszintű érettségi.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 11100 játszott perccel rendelkezem.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
ucp.png

Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem adminjailel.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem kitiltással.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok:
n_v_v_lt_si_k_relmek.png
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy olyan embert szeretnék Rp-ni, akinek kellő tudása és fizikuma van a szakmájához. Legjobb tudásával és legnagyobb odafigyelésével végezi a rá bízott feladatott és mindig megpróbál a rendőri hivatásban kiválóan teljesíteni.
Miért pont rád essen a választásunk?
Megbízható vagyok és tisztelettudó, de azért engem is ki lehet néha hozni a sodromból. Barátságos vagyok.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam a jelenlegi vezetés alatt frakcióban.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 135
607
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Ivan Stepanova!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.08.26 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.08.26 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.