Ipo Kahue

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GrayGhost

Újonc
2023. 07. 12.
56
76
19
Nagykálló
V4 karakter
Ipo Kahue
LV karakter
Gerald Abraham Wilson

Teljes Név: Ipo Kahue

Születési hely: Firenze

Anyja neve: Maria Kahue

Apja neve: Ser Arthur Griffin

Tartózkodási helye: Los Santos

Ipo Kahue vagyok és a következő sorok az életem leírása, születésemtől kezdve a mai napig.​

1988:

Ebben az évben születtem, pontosabban 1988 október 31 napján.

Édesanyám Maria Kahue gyomrában császármetszéssel közeledtem a szülész osztály irtó erős fényei felé, anyunak nagyon nehéz fájdalmai voltak de túlélte én pedig egészségesen jöttem világra.

1997-1999:

1997-ben jelentkeztem a Los Santosi Tehetségkutató és Szakgimnáziumba azon belül a fotózási osztályba, a sulis díj havi szinten 220 ezer dollár volt amely akkoriban nagyon sok pénznek számított.

Magát a portré fotózást két éven belül ki tudtam tanulni de még hátra volt a három éves érettségi.

1999-2001:

Családi okok miatt a továbbtanulási tandíjam nem tudtam kifizetni, ezért elkezdtem a saját lábamra állni.

Édesapám Ser Arthur Griffin azt tanácsolta, hogy próbáljam ki a farmozást amelyet megmutatott és könnyedén el tudtam sajátítani.

Saját névre vettem egy farmot illetve érdeklődve figyeltem a telefonom hirdetés felületét a farmból való pénz fizetések miatt.

Nos elvállaltam 10 farmot és a sajátom, ezáltal gyökeresen megváltozott az életem.

2001-2017:

A farmok gazdaságot hoztak a javamra, így a milliomos összegekből ki tudtam fizetni a továbbtanulási tandíjam amely során megszerezhettem az érettségit.

Két évvel később vettem egy garázst amelyet saját ízlés szerint tudtam alakítani és vettem pár kocsit és egy Suzuki Hayabusát, nagy nehezen megtanultam motorozni is.

Mindenek mellett egy fotós és rendezvényszervező céget hoztam létre.

17'-ben kirepültem a fészekből s tíz milliókkal a kezemben lemondtam a 10 farmot.

2018-napjainkig:

2018 őszén megvettem a Shrpesë Clubot tulajdoni jogokat kérvényezve.

Azóta igencsak sűrűn tartok bulikat a helyszínen Stefan Bara Ahmeti segítségével.

Beismerem, hogy a hely nem kívánatos hírnevet adott illetve mai napig ad s Stefan nélkül nem lenne élet a klubban.

Úgy hiszem egy családra leltem azon a helyen, olyan emberekre akikre bármikor bármiben számíthatok.

A közel jövőben nagy terveim közé tartozik egy városi iskola alapítása saját modern játszótérrel, kosárpályával és parkkal.

Ipo Kahue vagyok, rendezvényszervező és fotós s aki nyugdíjas korára saját birtokot tervez létrehozni és egy olyan iskolát, amely segíthet az embereknek számolni, olvasni, írni és táncolni illetve saját hobbijaik kiismerésére, elsajátítására.



Szerelmi élet
Mein liebevolles Herz brennt und lebt in deinem Herzen weiter

35 évesen lettem először s utoljára szerelmes, szerető szívem úgy dobban egy névtelen hölgy közelében mint a lemenő nap fényének üteme.

Némán feküdtem kerek pupillákkal rezzenéstelenül bámulva a nő lepirult orcáját, pisze rozsaszín orrát és hogy romantikusabbá, nyugodtabbá tegye az éjszakát, a nő kis kezeit megfogtam és az ölembe tettem.
- Zavarban vagyok. - megszólalt a nő -
Zavartan gondolkodtam és kellőképp lágy hangon megszólaltam
- Én is.
Mindketten elmosolyodtunk és az arcom is elkezdett lassan el pirulni, talán a hideg szellők hatására s talán a nő kezének érintésétől.
- De a nő ártatlan és csak 19 éves, mondhatni kisgyerek még - gondoltam magamban -
- Nem fázol? - kérdeztem, tudván hogy forró a teste -
- Felbomlanak a hormonjaim, uram - jobban el pirul az arca -
- Uramnak szólít, igaz, hogy domináns vagyok de ez a csaj teljes mértékben megbolondít. - gondolataim csak játszadóznak a fejemben -

Az emberek lent táncolnak de a két szerelmes pár az épület tetején a csillagok alatt élvezik egymásnak társaságát, nem sejtve, hogy mi várhat rájuk.

- Mi lenne, ha hívnék egy ügyes fotóst megörökítve az első közös esténk?
- Elmosolyodik -
- Nos hölgyem?
- Nagyon nagyon örülnék neki. - megölel -
Észrevétlenül beleszívok a hullámzó fekete hajába amely hatására érzem a tavaszi tulipán parfüm illatát.
Az ölelés után azonnal írtam a fotósra aki azonnal válaszolt az SMS-emre.
- Pár perc és itt lesz, addig feküdjünk le és nézzük a csillagokat.
- Rendben, uram.

Nagyjából két perc múlva két maszkos alak futotta körbe az épületet az egyik pedig később a távolban ránk fogta a fegyvert, elővettem a sajátom a nő biztonsága érdekében.

- Félek, kik ezek az alakok?
- Két féltékeny csávó akik unják az életüket.
Felálltam és célba vettem őket a fegyveremmel.
Meglátták hogy be célzom őket készen állva a lövésre, de a lövés előtti pillanatokban elmentek és magunkra hagytak.
- Ne félj szépségem, bármi áron megvédlek akármikor és akárkitől.

Pillanatokkal később megjelent a fotós akit Stefan barátom ajánlott és meglepően hamar elkészítette a képeket és el is ment így ő is magunkra hagyva minket.

- Elkészültek a képek, megmutatom őket. - Átadtam a telefonom ahová érkeztek az elkészült képek -
- Nagyon jók lettek de mosolyoghattál volna egy picit.
- Ó tényleg?
- Aham.
Hozzá fordulok megfogom a derekát és a csillagos ég fele emelem, körbe sétálok így egy egész kört repül nevetve felettem.
A teljes kör után lábára teszem és lassan megsimogatom az arcát.
- Nem merlek mindaddig megcsókolni ameddig nem egyezel bele. - hátrább lépek kettőt és a földre gubbasztom a fejem -
Két métert előrébb lép, egészen közel hozzám, az egyik kezével megfogja az ajkam és lassan felemeli, látom ahogy mélyen a szemembe tekint.
- Gondolkoznom kell.
- Rossz válasz..nagyon rossz.. - gondoltam -
- Rendben..csak tudod..
- Mondd ki.
- Forgatom a szemem -
- Mondd.
Újból hátrább lépek és félénken forgatom a szemem.
- Ha tudnád mennyire vágyom rád..
- Ahogyan én is rád. - halkan közli -
Elé sétálok és arcon puszilom.
- De Ipo, még csak egy buta ügyetlen kislány vagyok.
- Számomra nem vagy az.
- De az vagyok, ezért..
- Elszomorítasz kedvesem.
- Ezért előbb meggazdagodni akarok és szép, gyors kocsikat.
- Tőlem mindkettőt megkaphatod.
- Tudom, de..
- De?
Csendben marad és minden szó nélkül el sétál így magamra hagyva.
Nem sokkal később látom, hogy a kocsijához tart én pedig pár száz métert utána futok.
Odaérve megfogom a bal karját így nem engedve, hogy a kocsijába szálljon és csak úgy el hajtson.
- Miért csinálod ezt velem?
- Nem akarok rajtad élősködni, találsz jobbat nálam.
Teljes mértékben leblokkolnak az utolsó szavai.
- Jobbat?
- Sajnálom.

Pár pillanattal később vissza futok gondolkodás nélkül beszállok a kocsimba és utána indulok, de hiába utaztam végig az egész külvárost 310km/órával, nem találtam sehol.

A gondolataim még jobban játszadoztak a fejemben, olyannyira, hogy az egyik hegyoldal szélén későn vettem be a kanyart és több tíz métert zuhanytam.
- Találsz nálam jobbat.. nem akarok rajtad élősködni.. sajnálom.. - Törött füstölő kocsimban vérző testemmel sóhajtom -



Szponzorált együttműködés és egy barát elvesztése

Két hónap telt el az elválást követően.
Ipo Kahue magányra, vidéki csendességre és öngyilkosságra vágyott.
Több napig nem volt képes ételt és italt fogyasztani és be zárkózott a saját garázsába.
Széfből elő kereste rég elrakott fegyverét és szét lőtt minden olyan tárgyat, amit csak tudott.
A magány és a bezártság megbetegítette a testét.

Mielőtt napvilágot láthatott volna a szem világa és hold fehér sápadt teste, Stefan barátja egyik rokonától kapott egy olyan sms-t, amelyre nem számított.

- Szép napot, Stefan Gur Grenzshutz vagyok, Stefan Bara Ahmeti rokona, sajnálattal tudatom önnel, hogy egy utcai lövöldözés során elhunyt, kérjük, a temetésre két héten belül érkezzen, megértését köszönjük!
- Szép napot, mennyire hiteles ez a információ? - idegesen kérdezem, gondolva, hogy csak egy bohóc játszik velem -
Rádió: Stefan, vétel! Egy csávó azt állítja, hogy meghaltál, amikor mindketten tudjuk, hogy ez képtelenség!


Pár percre el tettem a telefonom, hogy el tudjak menni San Fierro egyik leghíresebb éttermébe.
Pár pillanattal később, amikor mr. Krumpli úrtól rendeltem egy hatalmas gyros tálat cukormentes kólával, újból elővettem a telefont.

- Kérem higgye el, ilyennel nem szoktak a németek viccelődni mellesleg a nacionalista párt amelyet a közönségem ápol, kifejezetten megvan tiltva a humor és a jókedv, komoly emberek vagyunk, akik mindent komolyan vesznek és komolyan is mondanak.

A sorokat olvasva eszembe jutott, hogy Stefan barátom még nem válaszolt a rádiós felhívásra, pedig általában elérhető szokott lenni.

- Rendben, tételezzük fel, hogy tényleg elhunyt, esetleg pontosan mikor és hogyan történt?

Mr. Krumpli úr meghozta a gyros tálat és a jéghideg cukormentes kólát.

- Háromszáz dollár lesz, uram. - közölte -
- Máris adom. - bele nyúltam mélyen a zsebembe, ki vettem a pénztárcám és hétszáz dollárt húztam ki nyújtva az úr felé -
- Ennyit nem fogadhatok el, uram.
- A szolgálatáért kapja. - elkezdtem mosolyogni -


Kézhez veszi az át nyújtott pénzt és meghajolva megköszöni utána pedig vissza megy a helyére a pult mögé.

- Ha a pletykákra alapozzuk a halálát, akkor pár napja történhetett az eset amikor be akarta fizetni a csekket plázában.
- De a pláza biztonságos, nem?
- Ezek szerint nem.
- Folytassa kérem.
- Legfeljebb két tucatnyi maszkkal rendelkező néger teljesen le zárták fegyverekkel a helyszínt és néhányuk kereste Stefant, amikor megtalálták őt, minden szó nélkül rá fogták fegyverüket és vállon lőtték, Stefanban albán vér folyt így kemény fából faragták.
Kézhez kapta fegyverét és le lőtt két rossz akaró embert, utána felborított egy asztalt és az mögé bújt, amely átmeneti biztonságot nyújtott a számára.
Több tíz komoly fegyveres kezdett özönleni a helyszínre és az asztalt a bejárathoz tolta elzárva azt.
- És mi történt?
- Hátulról, a bank falát felrobbantották így onnan is érkeztek a négerek, állítólag onnan kapott pár lövést a hátába és a lábába, halála előtt pedig kézhez kapott egy gránátot aktiválta és maga elé dobta. A robbanást követően tizenhárom holttestet találtak a nyomozók, de Stefan teste a robbanást követően annyira szénné égett, hogy felismerhetetlenné vált.
- Ez borzasztó és hogy őszinte legyek, soha nem említette, hogy van rokona.
- Régebben annyira összevesztünk egymással, hogy megfogadtuk, soha senkinek nem említjük egymást, de így, hogy sajnálatos módon elhunyt és mert önnel jó viszonyt ápolt, megkaphatta ezeket az információkat.
- Temetés nem lesz?
- De - de, nemsokára, majd jelzem önnek a további fejleményeket.
- Köszönöm, hogy közölte velem, minden jót, és vigyázzon magára!
- Ön is vigyázzon, ha bármi kérdése lenne vagy segítségre lenne szüksége, ezen a számon megtalál.
- Köszönöm.


Ki lépek a sms funkcióból és megnyitom a hirdetések applikációt.
A Benson Cab Company toborzást tart, ha felkeltettem az érdeklődését, hívjon!
Nagy szerencsémre épp az étterembe jött a hirdetést feladó személy.

- Elnézést uram, az imént láttam a Benson Cab Company hirdetést és érdekelne a munkalehetőség, mit lehet tudni róla?
- Önnek is szép napot, Jacob Benson vagyok cégtulajdonos.
- Milyen céggel foglalkozik?
- Taxis cégem van és nyugodtan tegezzük egymást, mit is mondtál, hogy is hívnak?
- Jaj elnézést, Ipo Kahue vagyok, félig olasz.
- Örvendek, kérem menjünk a NAV -hoz, hogy fel tudjalak venni.
- Rendben.
- Tudod Ipo, bármilyen kocsival fuvarozhat, csak annyi követelményem lenne, hogy sárga legyen illetve a fuvarozási díj 15 ezer dollár, ezt ne felejtse el!
- Észben tartom.
- Örülök neki!


Nem sokkal később megérkeztünk a NAV épületébe, ahol egy pénzügyőr jelen volt.
- Szép jó napot uram, Jacob Benson vagyok a Benson Cab Company taxis cégtől, ezt az urat szeretném felvenni.
- Szép napot önöknek, rendben, rögtön intézem, mi a másik úr neve?
- Ipo Kahue vagyok.
- Munkás vagy társtulajdonos részlegbe tituláljam őt?
- Munkásnak.
- Pár pillanat türelmet kérek önöktől, lesz néhány papír amit alá kell majd írnia Kahue úrnak.
- Rendben. - Szólalok meg -
- Ipo, van egy bolti is, néhány barátommal szoktam üzemelni..
- Ne is folytassa, arra gondoltam, hogy én és az egyik ismerősöm szponzorálnánk magát, a taxis céget és a boltot.
- Ez jól hangzik!
- Nos uraim, végeztem a rendszerbe való be írással, kérem, hogy Kahue úr írjon alá egy szerződési ívet, azután kap egy tömböt és végeztünk is.
- Valakinek van egy tollja? az enyémet az idefele úton elhagytam.
- persze, tessék. - szólalt meg Jacob és Iponak adott egy drága tollat -
- Köszönöm. - vissza adja -
- Nos íme a számla tömb, tudja hogyan kell használni?
- Igen uram.
- Szuper, akkor meg is volnánk, minden jót!
- Köszönjük.
- Szemügyre venném a boltot, Jacob.
- Rendben, menjünk.
Nagyjából tízperces úttal oda is értek.
- Itt is volnánk.
- Milyenek az árak?
- Viszonylag olcsók és kedvezményesek, a környéken mi dolgozunk a legolcsóbban.
- Csinálnék is pár képet a kollégákkal és önnel.
- Rendben. - telefonon felhívja őket, akik a másik üzlethelyiségből át is jöttek hozzánk -
- Sziasztok, ő Ipo Kahue, felvettem a taxis cégembe, ő az első munkásom illetve szponzorálni fogja a boltot és a taxis céget.
- Igazán? - szólalt meg a vezetőjük -
- Igen uram, örülök a találkozásnak.
- Én is örülök és nyugodtan tegezz minket.
- Rendben.

Ipo Kahue maga elé nyújtja a kezét, hogy a vezetőjükkel kezet rázzon, aki példáját követve ki nyújtja kezét ezáltal megpecsételve együttműködésüket.

EcoMotion Inc.

Előzmény: A Benson Cab Company együttműködése során elhagytam a várost, pontosabban San Diego külterületére költöztem édesanyámhoz.
A térség csendes és nyugadalmas, illetve közel volt az élelmiszerbolt, így a megélhetési alapanyagokat könnyedén megtudtam szerezni magunknak.
Maria Kahue anyagi gondok által elvált édesapámtól Ser Arthur Griffintől, ezentől Arthur eltűnt az életünkből.

- Ipo, segíts kivinni a ruhákat a házból! - hallatszott anyám kellemes hangja a ház másik végéből -
Ipo rögvest megindult Mariához.
Az ágyon két köteg ruhát talált, így ölébe karolt 30 darabot és elindult a kijárat felé.

A trópusi levegő lágyan fújt az arcába s hajába, maga a szárító alsó része a földbe volt szegelve.
Ipo ráérősen, egyesével össze hajtva a ruhákat egymás mellé kiderítve igencsak hamar elvégezte dolgát.
Pár pillanattal később édesanyja is végzett a ruhákkal a fia példáját követve.

- Anyám, - szólalt meg Ipo – arra gondoltam, hogy visszaköltöznék Los Santosba az engedélyeddel, már egy fél éve itt vagyok, de tudod, hogy a városban nőttem fel és már hiányzik.
Maria egyetértően bólogat.
- És ha megtalálnám apámat, akkor írnék egy levelet.
- Biztos valamelyik szajhával tölti az éjszakáit és lefogadom, hogy van már egy másik gyereke..
- Nem tudhatjuk biztosra, bár abban igazad lehet, hogy az élet tartalmazhat meglepetéseket.
- És mikor indulnál?
- Már holnap.

Ipo Kahue sikeresen leszállt a Los Santosi repülőtérre.
Az elmúlt időszakban hatalmas vagyonra tett szert, így felhívott egy taxit és elindult a város leghíresebb klubbjához, a németektől kiváltani saját járművét.
Pár órával később, miután sikeresen kiváltotta azt és pár millió értékű tárgyat adott át a német vezetőségnek, útnak indult felkeresni, rég nem látott otthonát.
A hosszú út során, plakátokat vett észre és voltaképp fel is keltette az érdeklődését.

⟡ Boxter Mechanic Shop ⟡ ⊳⊳⊳⊳⊳ Gyors Szervíz? ⊲⊲⊲⊲⊲ ⊳⊳⊳ Megfizethető áron? ⊲⊲⊲ ⟡⊳⊳⊳⊳ EcoMotion Inc. ⊲⊲⊲⊲⟡ ⊳⊳⊳⊳⊳ Autómentés ⊲⊲⊲⊲⊲ ⊳⊳⊳ Akkumulátor Bikázás ⊲⊲ Gyors, olcsó és megbízható vontatást szeretne? Lemerült a gépjárműve akkumulátora, és nem indul? Utál a sorba állni a szerelőtelepeknél? Kérje vontatását a Boxter Mechanic Shop-ba az EcoMotion Inc. által és Mi gyorssávon teljesen díjmentesen bevontatjuk gépjárművét! Nem szeretne sokat fizetni a szerelésért? Válassza a Boxter Mechanic Shop-ot! Olcsó, gyors, megbízható járműszerelés!

A szöveg többszöri elolvasása után rá ébredt arra, hogy valamilyen oknál fogva a BMS szerelőtelepen találja magát.
Ezáltal úgy vélte, miért ne érdeklődne az EcoMotion Inc. iránt.
Egy névtelen úriembert kérdezett meg efelől, aki kedvesen átadta Iponak azt a információt, hogy az EcoMotion Inc. új alkalmazottakat keres, és hogy bátran jelentkezzen.

Még aznap este megfogadta szavát és beadott egy online jelentkezési lapot, amelyet meglepetésére hamar elbíráltak.

Tisztelt Jelentkező!

Az EcoMotion Inc. vezetősége elfogadta jelentkezési lapját.
Másnap délelőtt alkalomhoz illően kiöltözve elindult a városháza melletti céges iskolához, hogy le tudjon vizsgázni.
Maga a vizsga nem volt egyszerű, és megtört a foga oly nehéz volt.
Stresszelt, idegeskedett, szorongott, azt hitte, hogy megfog bukni s ezáltal nem fogják felvenni őt.
Gyakorlati és írásbeli feladatok voltak.
Mindkét vizsgarész 15 percesek voltak, így félórán keresztül görcsölt és szorongott.
Megtörve már, de végzett mindkét résszel, így 45 percet várt az eredményre.
Ipo Kahue, a többi jelentkezővel együtt a váróteremben várakozott.
Nem sokkal később felszólalt egy női hang.

- Ipo Kahue jöjjön az irodába!
Belépve két vizsgabiztos fogadta őt, egyik kezében a lapja található, amelyet nemsok ideje megírt.
- Szép napot, Emily Washington vagyok, kérem foglaljon helyet!
Ipo rögtön helyet foglalt, kihúzva magát két kezét a combjára téve várta az eredményt.
- Nos ahogyan láttam az online applikáción, a vontató osztályra jelentkezett, így ennek következtében bíráltam el a vizsga lapját, tudni illik, hogy cégünk momumentálisan nagy, kiterjedt jellegű, és nem túlzás azt állítani, hogy a városban mi vagyunk a leghíresebbek, így magán kivűl sok jelentkezőnk van.
- Ipo Kahue egyetértően bólogat.
- Ő itt mellettem Chloe Hollander, vezérigazgató.
- Üdvözlöm. - szólal meg hangját visszafojtva Ipo -
- Nos uram – Emily Washington gyorsan át lapozza szemével a vizsgalapot - önt felvettük az EcoMotion Inc. Vállalathoz, gratulálok hozzá, reméljük, hogy megleszünk önnel elégedve!
Ipo Kahue megkönnyebbülten feláll és kezet fog a vizsgabiztossal és a vezérigazgatóval.
- Hálásan köszönöm önöknek, hiszem, hogy jól fogok önöknek teljesíteni.

Alhambra-i együttműködés

„A népszerű ember kihívja maga ellen a hatalmasok féltékenységét”

Dátum: 05.07 - 19:00:

A bársony halványzöld öltözetben játszadozó levelek, amelyek a fákon rejlenek, a lenyugvó nap narancssárga fényében fakultan bár lassan egyfajta mindennapos Nyugat felől érkező árny veti meg.
Egy épület - szokták mondani – de én úgy nevezném, hogy egy építmény, amelyet SeeCity lakosai építettek, s mint megannyi embernek, úgy ennek az építménynek is van jelentősége, célja s jövője.
Megannyi ember árnyéka játszadozik az épület aljában árnyékot vetve, s így az ember nem különb a felépített falaknál, annyi különbséggel, hogy magával viszi a sötét s ijesztő árnyékát.
A nagy élőlény, amely toronymagasan a város egyik legnagyobb élő növényének számít, az újnevezett Alhambra bejárata mellett egy, a távolkeleti Ázsia országban őshonos Kanári datolyapálma telepszik.
Rengeteg korlát, kialakított és igényes parkolás rendszer, két színben pompázó falak, színes, retro feliratú Alhambra-i kiírás, tucatnyi testőr, rendvédelem és parkolás felügyelet.
Emberek százai gondolhatja azt, hogy valami készülődik.
Az EcoMotion Inc két tagja egy igencsak határozott gondolattal és vakmerőséggel látogat el a helyszínre, hogy egy kölcsönös együttműködést s terjeszkedést kössenek az ott lévőkkel.
Az út végéből, elismerően elegáns léptekkel és kimagasló tekintettel sétál Ulf Friis kinek kezében egy tengerkék papír fekszik aranyozott betűkkel megírva, háta mögött szeretett és hűséges kutyája követi.
Jobb oldalán Klodian Topalli tartja ütemesen a lépést Jordan négyes bíborvörös cipőjével, Guess Baseball sapkával és egy U.S Polo Assn. Ing öltözékkel, amely dunkelblau színnel tündököl.
Az utolsó perceiben járó naplemente narancssárga már - már aranyozott sugara hátuk mögötti irányból derül el, így a Tommy Hilfiger szemüveg feleslegesnek bizonyul.
A két úriember, egyhangú lépésüket megtartva egymás felé fordítja fejét s ejtenek egy kellően könnyed mosolyt.
- Megálljatok, kik vagytok és mit akartok? - kérdezte az egyik biztonsági őr, kinek jobb kezének ujjai a fegyvertartóban rejtő glock19 csövéhez irányultak -
- Klodian Topalli vagyok, ő itt mellettem Ulf Friis az EcoMotion Inc. vállalattól, békével és egy remek ajánlattal jöttünk.
A biztonsági őr előveszi fegyverét és korláton keresztül az EcoMotion Inc. szervezőire szegezi.
Ulf Friis kutyája a fegyver láttára elkezd morogni.
- Tegye le kérem a fegyverét uram, csak a Alhambra szervezőjével szeretnénk pár szót váltani.
- Kérem azonnal forduljanak nekem háttal és tegyék fel kezüket!
Ulf és Klodian engedelmeskedik a kérésnek.
A biztonsági őr visszateszi fegyverét a tartójába és elővesz egy – egy bilincset, amelyek segítségével azonnal megbilincseli a fiúkat.
- Ha már megmotozott minket, akkor vegye kézbe a papírost, amelyet hoztam. - mondja Ulf -
- Ha ki is törik a kezed tartsd meg – mosolyogva mondja – illetve kivel is akartok beszélni?
- A klub szervezőjével.
- Ryan Gjudzami jöjjön a bejárati kapuhoz! - rádión keresztül üzent -
Pár pillanattal később ajtónyitás hallatszik.
Egy, a harminc évében járó úr lépett ki Preference zafírkék rácsmintás modern fit öltönnyel, egy Philipp Plein szemüveggel, szájában meg egy cigarettával.
- Mondjátok mit akartok és kik vagytok, ha autogramot akartok azt csak a buli után tudok adni, - szavát megzavarja az, hogy közben kiveszi szájából a cigarettát - te meg engedd már el őket, mi a fasznak van rajtuk bilincs?
- Csak tettem a.. - Ryan a biztonsági őr arcába fújja a torkából feljövő füstöt és enyhén felpofozza -
- Kussolj és vedd le a bilincset róluk!
Az úr azonnal leveszi róluk, Ryan Ulf és Klodian közé kiugrik a korlátok közül és két karjával átkarolja őket.
- Tetszik az arcotok srácok, menjünk sétáljunk egyet.
- URAIM A PAPÍR - kiabálja az őr utánuk -
- Ne foglalkozzatok vele, el van tévedve szegény, nos kik is vagytok és mit akartok?
- Ulf Friis vagyok, a társam Klodian Topalli, az EcoMotion Inc vállalattól vagyunk.
- Az a taxis, vontatós cég, amelyre én gondolok?
- Igen.
- Örülök a találkozásnak, Ryan Gjudzami vagyok, de hívjatok csak Ryan-nek, de kérem siessünk mert rengeteg dolgom van.
- Az úrnál maradt a papír, amely – Ryan félbeszakítja Ulf-t -
- Elég, ha elmondod a tartalmát.

- Szeretnénk együttműködni önökkel mely az Alhambra, illetve EcoMotion Inc. javát szolgálná, a részletek aranyozott betűkkel le vannak írva, de ha már sétálunk akkor elmondom, amikor önök rendezvényt tartanának, az EcoMotion Inc. taxi kollégái a helyszínre jönnének és fuvaroznánk a party arcokat, illetve be segítenénk abba, hogy a parkolásfelügyelet ne foglaljon le minden járművet, illetve, hogy zökkenőmentesen és biztonságosan mindenki jól érezze magát.
- Jól hangzik, de nyújtanánk felétek egy kérést, mégpedig kapnátok szórólapokat, amelyeket szét kéne osztani, esetleg be tudjátok vállalni?
- Igen.
- Remek, nyolcra várlak titeket a helyszínre!
Ulf és Klodian egyetértően bólogatnak és erősen kezet ráznak Ryan-nel.


 
Utoljára szerkesztve:

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
502
1 680
25
V4 karakter
Erjon Ajeti🇦🇱
Csáó! Várható folytatás? :)
 
  • Tetszik
Reactions: Matex15 és Muurayi

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
367
839
17
Győr
V4 karakter
Ermis Ariti
LV karakter
Archie Bailey
Ha akarod folytatni akkor keress fel egy moderátort.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.