Ipo Kahue - Keon Pows [marcy]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GrayGhost

Újonc
2023. 07. 12.
56
76
19
Nagykálló
V4 karakter
Ipo Kahue
LV karakter
Gerald Abraham Wilson
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Ipo Kahue


Panaszra tett személy InGame neve:
Keon Pows


Panasz oka, leírása, kifejtése:
A történés az lenne, hogy EcoMotion Inc egyik alkalmazottja volnék és éppen taxi fuvart vittem, amikor az egyik kanyarból kihúzta rám és a vevőre a gépjárművet, azután kiszállt így én is és kérdőre vontam a történések kapcsán. Errefel ő animba vert illetve esélyem se volt megvédeni magam. Ezután jön szóba az esetleges MG és DB, mégpedig a társa aki nem tudott az esetről semmit IC-n, mert a helyszínen nem kapott rádiós sem pedig telefonos információt, (gondolom discordon hívásoztak ekkor) így elütött a saját járművével amikor a verekedős srác beszállt hozzá. Szerintem teljesen nonszensz, hogy egy ütközés miatt megkell ölni a másikat, illetve egy olyan ember üt el akivel semmilyen interakciót nem váltottam.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/XUpC73t7


Megjegyzés:
Szeretném, hogy az egyik SCKK-s is hozzá szólna az ügyhöz, Ingame neve Desmond Bounty, így ebből illetve a logból szeretnék valami következtetést elérni, illetve Keon játékostársa is szóljon hozzá, hogy miért DB-zett, illetve az ütközést követően ahogyan írtam esélyem se volt megvédeni magam, egyrészt nagyon le ment az életerőm másrészt pedig egyfolytában, megállás nélkül ütött. Nem célom a feszültségkeltés, úgyhogy arra kérném a panaszra tett személyt, hogy normálisan, emberi módon írjon a pk alá, Köszönöm.
 
Utoljára szerkesztve:

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 060
16 561
V4 karakter
Aristide Nease.
Várom Keon Pows válaszát illetve a videót
 
  • Tetszik
Reactions: skez és arzen

Jocek

Barangoló
2019. 01. 09.
144
521
22
Debrecen
V4 karakter
Keon Pows
LV karakter
Basia Helenka
Na haló,nem is értem a panaszkönyvedet mikor te is ugyan úgy oda jöttél szájalni és még mondtad is hogy akkor ''na gyere'' [2024-05-01 19:48:08] [Output] : Ipo Kahue mondja: Na gyere, és akkor kezdődött el a verekedés amiből te jöttél ki rosszabbul,majd mikor animba estél akkor elkezdted elővenni a fegyvered majd elrakni,gondolom nem véletlen volt mert akkor raktál volna egy ooc jelet. mikor animba voltál tovább ment a szájalásod ic szóval ez teljesen oda vissza dolog volt [2024-05-01 19:49:31] [Output] : Ipo Kahue mondja: Igen te majomszájú. ha nem érzed jogosnak ezt az egészet akkor te miért voltál vevő a verekedésre meg minek mondtad hogy na gyere akkor erre utalva hogy játsszuk le a konfliktusunkat.
 
Utoljára szerkesztve:

GrayGhost

Újonc
2023. 07. 12.
56
76
19
Nagykálló
V4 karakter
Ipo Kahue
LV karakter
Gerald Abraham Wilson
Na haló,nem is értem a panaszkönyvedet mikor te is ugyan úgy oda jöttél szájalni és még mondtad is hogy akkor ''na gyere'' [2024-05-01 19:48:08] [Output] : Ipo Kahue mondja: Na gyere, és akkor kezdődött el a verekedés amiből te jöttél ki rosszabbul,majd mikor animba estél akkor elkezdted elővenni a fegyvered majd elrakni,gondolom nem véletlen volt mert akkor raktál volna egy ooc jelet. mikor animba voltál tovább ment a szájalásod ic szóval ez teljesen oda vissza dolog volt [2024-05-01 19:49:31] [Output] : Ipo Kahue mondja: Igen te majomszájú. ha nem érzed jogosnak ezt az egészet akkor te miért voltál vevő a verekedésre meg minek mondtad hogy na gyere akkor erre utalva hogy játsszuk le a konfliktusunkat.
De az akkor is teljesen nonszensz, hogy a társad átjött rajtam a kocsival, illetve nem értem honnan tudta pontosan, hogy hova kell jönnie.
A kanyarban ami előttem volt nem voltál körültekintő és kihajtottál elém, próbáltam elhúzni előled a kormányt de mint kiderült nem sikerült.
Azzal a céllal szálltam ki, hogy megkérdezzem, mi történt pontosan de te csak ingereltél.
Illetve van egy olyan videóm is, hogy az SCKK-snak is balesetet okoztál, gondolom szándékosan mentél neki nem pedig véletlen.
 
  • Vicces
Reactions: Paulittvan

Jocek

Barangoló
2019. 01. 09.
144
521
22
Debrecen
V4 karakter
Keon Pows
LV karakter
Basia Helenka
frakció társam aki oda jött és ott volt Dilimoreba és az e34et ismeri,erről a DB-s dologról én nem tudok de ha van bármilyen videód róla hogy ez megtörtént akkor megnézném.
 

Jocek

Barangoló
2019. 01. 09.
144
521
22
Debrecen
V4 karakter
Keon Pows
LV karakter
Basia Helenka
akkor mutasd meglégyszíves és járjunk a végére hogy történt ilyen vagy sem. ez a mi történt pontosan eléggé érdekes számomra elvégre te vezetted a range rovert akkor csak láttad hogy mi történt gondolom nem kinyomott monitorral nyomod a gamet.
 
  • Tetszik
Reactions: Paulittvan

GrayGhost

Újonc
2023. 07. 12.
56
76
19
Nagykálló
V4 karakter
Ipo Kahue
LV karakter
Gerald Abraham Wilson
akkor mutasd meglégyszíves és járjunk a végére hogy történt ilyen vagy sem. ez a mi történt pontosan eléggé érdekes számomra elvégre te vezetted a range rovert akkor csak láttad hogy mi történt gondolom nem kinyomott monitorral nyomod a gamet.
Laptopon játszom de az nem lényeges.
Két szemtanú van, a vevő akit vittem illetve az SCKK -s tag, minden bizonyítékot át küldtem a bíráló adminnak, már csak rájuk várunk.
 

Jocek

Barangoló
2019. 01. 09.
144
521
22
Debrecen
V4 karakter
Keon Pows
LV karakter
Basia Helenka
szerintem ezt a szemtanús dolgot engedd el,én is feltudok kérni jó pár embert hogy igen ez igy volt a másik meg hogy ha már ellenem van a PK akkor én is szeretném látni azokat a bizonyitékokat amikkel te dobálózol. de szerintem várjuk meg Marcy válaszát hogy ő hogy látja ezt az egészet mert annak semmi értelme hogy te folyamatosan mindenbe bele próbálsz kötni és véletlenül se szeretnéd megbeszélni ezt a pkt. Ezt pedig privát üzenetben írta nekem,ebből is látszik hogy a Na gyere szöveg a verekedésre ment csak hamarabb reagáltam le :
mármint a DB-s részét, hogy a társad áthajtott rajtam.
Esélyem se volt visszaütnöm mert egyfolytában ütöttél, de ezt Hannah is látta.
 
Utoljára szerkesztve:

GrayGhost

Újonc
2023. 07. 12.
56
76
19
Nagykálló
V4 karakter
Ipo Kahue
LV karakter
Gerald Abraham Wilson
szerintem ezt a szemtanús dolgot engedd el,én is feltudok kérni jó pár embert hogy igen ez igy volt a másik meg hogy ha már ellenem van a PK akkor én is szeretném látni azokat a bizonyitékokat amikkel te dobálózol. de szerintem várjuk meg Marcy válaszát hogy ő hogy látja ezt az egészet mert annak semmi értelme hogy te folyamatosan mindenbe bele próbálsz kötni és véletlenül se szeretnéd megbeszélni ezt a pkt. Ezt pedig privát üzenetben írta nekem,ebből is látszik hogy a Na gyere szöveg a verekedésre ment csak hamarabb reagáltam le :
mármint a DB-s részét, hogy a társad áthajtott rajtam.
Esélyem se volt visszaütnöm mert egyfolytában ütöttél, de ezt Hannah is látta.
"Ezt pedig privát üzenetben írta nekem".. tesó, ilyen erővel azt is le irhatnád hogy mit ettél reggelire. :)
Illetve csak egy kis részletet mutattam meg, mert nem vagy admin akinek xy dolgokat küldjek, csak egy játékos aki nem tud játszani a társával.
 

Jocek

Barangoló
2019. 01. 09.
144
521
22
Debrecen
V4 karakter
Keon Pows
LV karakter
Basia Helenka
Úgy látom betaláltam hogy ennyire felkaptad a dolgot szerintem ne kezdjük el mert akkor írnod kéne egy fórum pkt is “tesó” úgyis van még mit gyakorolnod
 
  • Vicces
Reactions: GrayGhost

Jocek

Barangoló
2019. 01. 09.
144
521
22
Debrecen
V4 karakter
Keon Pows
LV karakter
Basia Helenka
Biztos nagyon elfoglalt lehetsz,ezt a szemtanús dolgot miért nem engeded el?😂 magadat minősíted vele hogy ennyire nem vagy tisztába a dolgokkal de mégis próbálod osztani az észt
 

GrayGhost

Újonc
2023. 07. 12.
56
76
19
Nagykálló
V4 karakter
Ipo Kahue
LV karakter
Gerald Abraham Wilson
Biztos nagyon elfoglalt lehetsz,ezt a szemtanús dolgot miért nem engeded el?😂 magadat minősíted vele hogy ennyire nem vagy tisztába a dolgokkal de mégis próbálod osztani az észt
Sajnálom hogy ennyire nehéz felfognod azt, hogy szabályt szegtetek.
Ha nem lennék tisztában a dolgokkal, akkor a szerver egy része gyilkolna csak azért mert két jármű véletlenül találkozott egymással, az emberek át hajtanának a másikon.. gondolom nem kellemes e sorokat olvasnod de bizony ez történt.
Teljesen nonszensz amit csináltatok, és ezt nem csak én gondolom így.
Innentől várom Desmond Bounty válaszát illetve részemről várom az admin bírálatát is.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Lole és Jocek

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 060
16 561
V4 karakter
Aristide Nease.
Hello, sziasztok.

Nem tudom, hogy miért reális számodra Jocek az, hogy egy "na gyere" kijelentéssel te bárkit is animba verjél. (halál közeli állapotba juttassad)
Egy kis cicaharc sosem jogosított fel senkit sem arra, hogy a másikat ilyen egészségügyi állapotba juttassa, ezek mellett a szájalást is te kezdeményezted.
"DB"-ről semmiféle kézzelfogható bizonyíték nincs, ezért azzal nem tudok semmit sem kezdeni, szemtanúk alapján nem osztunk szankciót.

Keon Pows büntetése 120perc adminjail NonRP indokkal.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.