"Indokolatlan fegyverviselés" szabálypont törlése.

Maradjon meg a szabálypont a szerveren, vagy ne?

  • Igen, maradjon.

    Szavazat: 40 33.9%
  • Ne, törölje el a vezetőség.

    Szavazat: 78 66.1%

  • Összes szavazat
    118
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Renato

Klaviatúra gyilkos
2019. 02. 15.
747
3 865
19
V4 karakter
jose espiga
LV karakter
alfredo venegas
Akkor a rendvédelem miért megy full fegyverpakkba szereltetni? Már bocsi , de épp valamelyik nap SCCS-nél ahogy bementem ott futkosott MP5 meg M4 -el

Ha nem lenne nálunk csak pl. MP5, akkor kb semmi esélyünk nem lenne + ha LS-ben vagyunk nekünk (NNI) visszakene sfbe menni majd megint LS. Picit hosszú táv. Még talán tuszejtesen oké, ahol van egy kis időnk. De ezzel nem értek egyet végképp. A Kadétos storyval már igen, de kétlem hogy ők szaladgálhatnak nagykaliberrel. /telo
 

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Nem véletlenül lett behozva! Nem támogatom!
 
  • Vicces
Reactions: Moszat

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
Szép Napot! Véleményem szerint ez a szabály teljes mértékben indokolt. Ennek a hiánya erősen megdobná a szabálysértések számát.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Bazsi

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Ennek a hiánya erősen megdobná a szabálysértések számát.
Nagyon szépen elegánsan megfogalmazta az uram. Nem véletlenül lett eltörölve, már siralmas volt, amikor minden második ember állig felfegyverkezve jött szereltetni, vagy szimplán közlekedett így. :)
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Coco és TheMelvin

slay

Aktív fórumozó
2019. 01. 13.
268
137
21
Pécs
V4 karakter
Alvaro Croxo
V2 karakter
Alvaro De Bracco
Nem véletlenül lett behozva ez a szabályzati pont, elvégre RP szerveren vagyunk, nem TDMA-n. IRL se látunk "karácsonyfákat" az utcákon rohangálni/benzinkutakon tankolni. Maradjon csak meg ez a szabály.
 

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
595
897
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Nem egy leader meetingen lett felhozva és megvitatva ez a szabályzati pont, és nem véletlen van a szerveren.
Mióta bent van, szinte alig látni karácsonyfákat szaladgálni.


Ez egyrészről adminnak való hazudás, másrészről pedig kiskapuk mindig is voltak, és lesznek is. Ha eddig ki tudtál találni dolgokat a jail ellen (amit amúgy nem értek, mert nyílván kapni fogod a szankciót, ha látja az adott admin, hogy mégsem "rabolásra keresel embert"), akkor ez után is sikerülni fog.


Ők dutyitemként kapják nagyrészt a fegyvert. Ha kidobják, akkor hatalmas nagy hátrányban lesznek egy-egy aranybank/túszejtés stb. kezdetekor. (HQ-ra visszamenetel, reduty)
Van különbség aközött, hogy egy rendőr megy el melletted M4-el a hátán, vagy egy bandás.


Ez igaz, viszont IRL sincs minden embernek legalább 1 nagykalibere (,nem úgy mint lassan a szerveren).

Egyetlen egy pozitívumot sem látok amellett, ha ki lenne véve.
Szabályzati pont módosításával/pontosításával egyet értek, a kivételével viszont egyáltalán nem.
Teljes mértékben egyetértek ezzel a megfogalmazással.
 

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Szerintem lehetne törölni . Nincs nagyon értelme. Ha valóságba azt akarod hogy nagy kaliber legyen nállad akkor magadhoz veszed. Nem raknak egyből adminjail-be ! TÁMOGATOM!
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Bazsi és Bazsi12

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Szerintem ezt nem kéne törölni NEM TÁMOGATOM!
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Szép napokat, én nem támogatom, szerintem IRL se fogsz ki menni az utcára egy nagy kaliberrel, ha valakinek nem tetszik amit le írtam akkor sajnálom , saját normális véleményemet írtam.//telo
 

Jhnny

ave atque vale
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 643
2 577
LV karakter
sean.fraser
Nem kell eltörölni, még hozzáaadni hogy tilos a szándékos üldöztetés, és akkor pacek.
 
  • Vicces
Reactions: Skyler

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
Azt miért kéne? Teljesen IC dönt/döntesz arról, hogy még áll a rendőrnek vagy sem.
 
  • Vicces
Reactions: Jhnny

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
A magyar rendőrséget felesleges ide hozni. Nem véletlen vannak meghozva a fegyvertartásra, és annak viseletére a szigorú jogszabályok. A szerveren tevékenykedő fegyveres rendészeti szervek nem véletlen vannak felszerelkezve M4-el, Mp5-el. Ha már csak azt nézzük, hogy általában az illegál rántja elő a fegyvert elsőnek, akkor már a rendvédelem már hátrányban van. Összegezve: IRL-hez hasonlítani a szervert nem kellene, mert IRL sem mindenkinek van UZI-ja, Ak47-e, stb... stb...
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.