"Indokolatlan fegyverviselés" szabálypont törlése.

Maradjon meg a szabálypont a szerveren, vagy ne?

  • Igen, maradjon.

    Szavazat: 40 33.9%
  • Ne, törölje el a vezetőség.

    Szavazat: 78 66.1%

  • Összes szavazat
    118
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

windy

Barangoló
Támogató
2019. 11. 12.
78
300
17
» N Y Í R E G Y H Á Z A «
www.facebook.com
V4 karakter
🍀Cleve "Clancy" Tlancy🍀
LV karakter
🤠Alexander Leoz🤠
V2 karakter
🤡Paul Dunn🤡
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Erick Payne >

Ötleted:
< "• Tilos az indokolatlan fegyverviselés." Szabálypont eltörlése. Egyszerűen, felesleges ez a szabálypont véleményem szerint. Most ennyi erővel kitalálhatnánk azt is, hogy rabolásra keressük az embert, és akkor fel vagyunk mentve ez a szabály alól. >

Megjegyzés:
< Nincsen, várom a hideget-meleget a témához. >
 

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
Szerintem ez így jó ahogy van, eléggé irreális lenne ha megint vadászpuskával mászkálnának az emberek ha van rá engedélyük is, mert ha valaki tegyük fel egy szerelőtelepen úgy jelenik meg, ha van a hátán egy fegyver, az kicsit fura lenne :/
 
  • Tetszik
Reactions: Bone

Revo

Moki Killer
2019. 11. 17.
105
49
V4 karakter
-
LV karakter
Trevor Dknox
V2 karakter
-
Szeintem is fölösleges. Támogatom az ötleted.
 

Damde

Újonc
2019. 07. 08.
67
51
V4 karakter
patrick lattimore
Szerintem se kéne törölni, csak átfogalmazni ahogy sorrow leirta.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem ez így jó ahogy van, eléggé irreális lenne ha megint vadászpuskával mászkálnának az emberek ha van rá engedélyük is, mert ha valaki tegyük fel egy szerelőtelepen úgy jelenik meg, ha van a hátán egy fegyver, az kicsit fura lenne :confused:

Akkor a rendvédelem miért megy full fegyverpakkba szereltetni? Már bocsi , de épp valamelyik nap SCCS-nél ahogy bementem ott futkosott MP5 meg M4 -el valaki és mikor jöttem ki elkezdett ott darálni valakit. Rájuk nem vonatkozhatna ugyan ez a szabálypont? Hiszen ha szereltetni megy akkor miért kell neki az M4 meg az MP5? Erre is ki lehetne valamit találni , hogy csak ha muszáj akkor viseljenek nagykalibert. Így lenne reális , hiszen ha IRL-t nézzük akkor a rendőröknél nincs csak egy pisztoly , gumibot , bilincs meg max sokkoló. Ha külföldöt nézzük szintén ugyan ez , mert ott sem rohangálnak nagykaliberrel csak a bevetési egységek és csak akkor mikor szükséges.
 

windy

Barangoló
Támogató
2019. 11. 12.
78
300
17
» N Y Í R E G Y H Á Z A «
www.facebook.com
V4 karakter
🍀Cleve "Clancy" Tlancy🍀
LV karakter
🤠Alexander Leoz🤠
V2 karakter
🤡Paul Dunn🤡
Akkor a rendvédelem miért megy full fegyverpakkba szereltetni? Már bocsi , de épp valamelyik nap SCCS-nél ahogy bementem ott futkosott MP5 meg M4 -el valaki és mikor jöttem ki elkezdett ott darálni valakit. Rájuk nem vonatkozhatna ugyan ez a szabálypont? Hiszen ha szereltetni megy akkor miért kell neki az M4 meg az MP5? Erre is ki lehetne valamit találni , hogy csak ha muszáj akkor viseljenek nagykalibert. Így lenne reális , hiszen ha IRL-t nézzük akkor a rendőröknél nincs csak egy pisztoly , gumibot , bilincs meg max sokkoló. Ha külföldöt nézzük szintén ugyan ez , mert ott sem rohangálnak nagykaliberrel csak a bevetési egységek és csak akkor mikor szükséges.
Na ezaz, meg a random kis kadettánál ott van a Spaz. Miért?
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Nem egy leader meetingen lett felhozva és megvitatva ez a szabályzati pont, és nem véletlen van a szerveren.
Mióta bent van, szinte alig látni karácsonyfákat szaladgálni.


Most ennyi erővel kitalálhatnánk azt is, hogy rabolásra keressük az embert, és akkor fel vagyunk mentve ez a szabály alól
Ez egyrészről adminnak való hazudás, másrészről pedig kiskapuk mindig is voltak, és lesznek is. Ha eddig ki tudtál találni dolgokat a jail ellen (amit amúgy nem értek, mert nyílván kapni fogod a szankciót, ha látja az adott admin, hogy mégsem "rabolásra keresel embert"), akkor ez után is sikerülni fog.

Rájuk nem vonatkozhatna ugyan ez a szabálypont?
Ők dutyitemként kapják nagyrészt a fegyvert. Ha kidobják, akkor hatalmas nagy hátrányban lesznek egy-egy aranybank/túszejtés stb. kezdetekor. (HQ-ra visszamenetel, reduty)
Van különbség aközött, hogy egy rendőr megy el melletted M4-el a hátán, vagy egy bandás.


Így lenne reális , hiszen ha IRL-t nézzük akkor a rendőröknél nincs csak egy pisztoly , gumibot , bilincs meg max sokkoló.
Ez igaz, viszont IRL sincs minden embernek legalább 1 nagykalibere (,nem úgy mint lassan a szerveren).

Egyetlen egy pozitívumot sem látok amellett, ha ki lenne véve.
Szabályzati pont módosításával/pontosításával egyet értek, a kivételével viszont egyáltalán nem.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Szerintem ez így jó ahogy van, eléggé irreális lenne ha megint vadászpuskával mászkálnának az emberek ha van rá engedélyük is, mert ha valaki tegyük fel egy szerelőtelepen úgy jelenik meg, ha van a hátán egy fegyver, az kicsit fura lenne :confused:
A amire jó a fegyverengedély, azt akkor hordja az illető amikor szeretné. Nem véletlen létezik az engedély. A vadászpuska és sörétes úgy mond vadászatra szolgál, amihez ha van engedélye onnantól ic fogják büntetni, nem ooc.
 

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
A amire jó a fegyverengedély, azt akkor hordja az illető amikor szeretné. Nem véletlen létezik az engedély. A vadászpuska és sörétes úgy mond vadászatra szolgál, amihez ha van engedélye onnantól ic fogják büntetni, nem ooc.
Ez több indokért is rossz. Van aki nem tudja megvenni az engedély-t, mivel vagy mindig el költi valamire a pénzét vagy nem tudja összeszedni a rendvédelem, meg a szereltetések miatt. (pld. én) De ez mástól is rossz, ha nincs széf-e akkor nincs hol tárolja.
 

AttilaYT

Zöldfülű
2019. 01. 21.
183
181
V4 karakter
Isabella Lara Smith
LV karakter
William Alex
V2 karakter
Isabella Smith
Igazából jó lenne ha kivénnék!TÁMOGATOM!
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Támogatom az ötleted.
Úgy látom, rajtam kívül többen örülnének, ha törölnék ezt a szabálypontot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.