IC Jail kártya

Dinnye

Dinje a sztár
2019. 02. 15.
85
71
Kaposmérő
V4 karakter
Ryan Maddox
LV karakter
Jonell Pierce
Ne hasonlítsuk a fix kártyához meg a heal kártyához az IC jailt.

Tényleg mindent forintért kikerülhetővé tenni nem vezet jóra.
Az IC jail az a karaktered felelősségteljes döntésének, döntéseinek köszönhető.

Felesleges IC jailbe rakni akkor bárkit is, be kell vinni, le RP-zni, hogy berakják és menjen a dolgára.

Ha más nem legyen tényleg prémium és legyen vásárolható 20-25 ezer PP-ért.
Úgy meg nyilván senkinek nem fog kelleni mert akkor már nem annyira jó buli.
 
Utoljára szerkesztve:

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
578
1 087
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
RP mentesítő kártyát is lehessen akkor már venni XY összegért, hogy funolni is lehessen a szerveren IRL pénzért cserébe.
Adminjail mentesítő kártya ami törli ucpből jailt is jöhet 🤷‍♂️

De amúgy ez nem rossz ötlet, az ic jail kártya semlegesítő. Óvadék letételével is szabadulhatsz, akkor kártyával miért nem?
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
230
388
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
"Saul Goodman névjegykártya"
Azonnal jöhet

Edit: Egyébként meg, remélem ezt te se gondoltad komolyan. Illegálnak havi feliratkozás lenne hogy játszhassanak a szerveren ha bekerülne
 
Utoljára szerkesztve:

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 800
16 855
20
V4 karakter
Martin Valek
Továbbá az ötlet fejlesztői körökben biztosan megvalósítható lenne, hiszen a régi sas-network szerveren már volt bent ez a kártya, ergo a fejlesztő csapatnak biztos nem okozna problémát kivitelezni.
Egy Cops N' Robbers szerverről beszélsz, ahol ez még rendben is volt. Itt hoznál a karaktereddel egy rossz döntést, aminek súlyos következményei vannak, de van egy kártyád, amivel ki is játszottad a rendszert. Butaság, ez lenne a legutolsó dolog, ami kell ide.
Véleményem szerint sokan azért nem kezdenek bele az illegálba, mert rengeteget kellene 20 percenként mozgatni a karakterjét
Azt pedig érzékelni kellene, hogy a sokak által emlegetett 'illegál' nem csak az ATM fúrásból, bankrablásból, drogkereskedésből áll, hanem SZEREPJÁTÉKBÓL, ami nem feltétlen vezet IC jailhez. Amennyiben ennek ellenére ezeket szeretnéd csinálni, és beraknak jailbe - ami szerintem is irreálisan túl sok úgy, hogy rendvédelmi tagként mondom - vess magadra.
 

Csoki1331

Újonc
2023. 09. 28.
36
114
V4 karakter
Bobbie Watkinson
Amennyiben ennek ellenére ezeket szeretnéd csinálni, és beraknak jailbe - ami szerintem is irreálisan túl sok úgy, hogy rendvédelmi tagként mondom - vess magadra.
Akkor azt mondod, aki hasznalja az illegalnak keszult scripteket azok magukra vessenek es afkoljanak 5 orat? (Mondom ezt ugy, hogy fel eve vagyok illegalba, es 2 kezemen meg tudom szamolni hanyszor hasznaltam ezeket, aranybankon soha nem voltam meg, ATM-en is csak 2x)
Szerintem nagyon sokan tulgondoljak ezt, hogy "megerdemled, ha ezt valasztottad". Mit? Hogy szabalyosan jatszok csak eppen nem a rendvedelem oldalan? Ne csinaljon mar mindenki ugy mintha a rendvedelemnek nem lennek tok mindegy, hogy hany perces az ic jail. Nekik semmit nem tesz hozza, vagy eppen vesz el. Ha en bent afkolok 5 orat akkoris lesznek ATM furasok, benzinkut rablasok. Na meg mintha akkora baj lenne... Biztos sirva megy mindenki amikor bejelez a riaszto.
Ez a PP-s ic jail kivalto kartya meg haszontalan es duhito. Nehogymar fizessek azert hogy jatszhassak, csak siman legyen leveve az ido max 60 percesre es kesz. Nem valtoztatna semmit masok jatekelmenyen. Nem abbol all az illegal hogy szabadulok es mar mehetek is a kovetkezo rablasra. Ezzel az IC jaillel csak az emberek kedvet veszik el a jatektol es kialakulatlan RP szituaciokat.
 

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
578
1 087
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
Itt hoznál a karaktereddel egy rossz döntést, aminek súlyos következményei vannak, de van egy kártyád, amivel ki is játszottad a rendszert. Butaság, ez lenne a legutolsó dolog, ami kell ide.
Felhívnám a figyelmed, hogy jelenleg is vannak olyan kártyák amikkel egy súlyos ic döntést ki lehet játszani, pl lelőnek, felszeded magad azt mész...
 

Sergey

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
688
1 689
V4 karakter
Semyon Stepanov
LV karakter
-
V2 karakter
Nincs
Van lehetőség óvadékra, kivéve persze, ha gyilkoltál, vagy egy tiszt megvonja az óvadékot. Ha nem akarsz börtönbe kerülni gondosan tervezz, ilyen egyszerű az egész!
 
  • Tetszik
Reactions: Lac és Dinnye

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
309
849
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Vannak olyan bűncselekmények amik elkövetése során leteheted az óvadékot, van aminél az óvadék lehetősége nem áll fenn.
Igen leteheted az óvadékot amivel szabad lábon védekezhetsz, ha az 1-2 éves pereskedés végén elítélnek ugyanúgy bekell vonulnod

Ezért van az hogy pl gyilkossági nyomozásnál nincs óvadék mert nem vállalhatják a rizikót hogy egy gyilkos szabadon legyen ameddig még nincs ítélet

Nem mellesleg akinek nem patyolat tiszta az előélete garantáltan nem kap óvadékot
 

farder0820

Újonc
2022. 07. 22.
35
78
V4 karakter
Grild Takida
Nem tudom ez miért generált ekkora feszültséget a felek között.
Véleményem szerint, egyszerű, de zseniális az ötlet.
IG pénzért is legyen beszerezhető (legyen kereskedhető), és ennyi.
Szerintem rengeteg embernek megérné IG pénzért ilyenből néhány darabot magánál tartania, amivel kiváltja az 5 óráját. Nagyon sokan nem a szerveren 8-12 óráznak, hanem a munkahelyen.
 

aHorvath

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 23.
371
449
Budapest
V4 karakter
Zoey Beaulieu
Van lehetőség óvadékra, kivéve persze, ha gyilkoltál, vagy egy tiszt megvonja az óvadékot. Ha nem akarsz börtönbe kerülni gondosan tervezz, ilyen egyszerű az egész!
Bocsi mit tervezzek ha bankon lábra darálnak és animba esek oda milyen kriminális tervet kovácsoljak össze
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
309
849
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
még mindig nem az a megoldás egy problémás rendszerre, hogy pénzt csavarjunk ki a játékosok zsebéből
Ha nem akarod nem fizeted ki ha meg valaki ki akarja fizetni az az Ő döntése
Nincs itt semmi kicsavarás
 

IDKLORENZO

Barangoló
2023. 07. 19.
75
114
Salgótarján (igen Győzike)
V4 karakter
Hakan Brynjar 🇳🇴
Én megtudom érteni az illegált is persze, elég idegesítő 300 percet ülni és 20 percenként mozgatni egy karaktert. De ezt az ötletet nem támogatom, ne lehessen szerintem pénzért akármit megvenni már a szerveren.

De, ha azt akarjuk hogy IC következménye legyen egy ilyen büntetésnek akkor valamilyen határt kellene szabni az illegálnak, én személy szerint kivenném az IC jailt, vagy nagyon lerövidíteném az időt. Olyan következményre gondolok hogy például, IRL idő szerint 1 hétig nem tudsz kevlárt venni, mert mondjuk ki vagy tiltva a fegyverboltból, vagy bármi ilyesmi IC következménynek kellene lennie.

De ez hogy kártyázni lehessen már a napot és a holdat is, szerintem nem jó ötlet.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
420
5 018
Miskolc
V4 karakter
rufus.larkyn
LV karakter
adelina.greek
Olyan következményre gondolok hogy például, IRL idő szerint 1 hétig nem tudsz kevlárt venni, mert mondjuk ki vagy tiltva a fegyverboltból, vagy bármi ilyesmi IC következménynek kellene lennie.
Ha 5 órás a max jail, tiltson le 5 órára, amit amúgy is ott töltöttél volna.
Lehessen mindenből kijönni óvadékkal, de a szabályzatba írják bele, hogy egészen addig még "lőfegyverrel elkövetett indokkal ülnél, az óvadék lerakásától elkövetkezendő időben (amennyit ültél volna) nem vehetsz részt azzal kapcsolatos tevékenységekben."
1 mondhatni átgondoltabb kivitelezése annak amit te írtál.

Kész.
Nem kell itt az én OOC időmet ennél jobban beosztani.
Amúgy pedig a script túlságosan nagy korlátozást adna ha így lenne, amit te említettél. 1 hétig rá lennék kényszerülve hogy azok akiken nincs efajta korlátozás, előnnyel induljanak ellenem, de én semmilyen ellenintézkedést nem tudnék eszközölni, szerdán például mivel hétfőn lecsuktak. A script nyúlna bele a szituációk alakulásába, ami pedig még az a csekély RP-t is megölné ami még jelen van.
Mintha WoWoznék és lenne rajtam egy debuff 7 napig, hogy "szerencsétlen, egyszer hibáztál (IC!!) ezért 7 hétig szivatlak."

A kártyára lévő véleményem meg fentebb leírtam már, csak ez keltette fel a figyelmem épp.