IC Chat Update "Chat Bubble"

Szeretnéd, hogy bekerüljön ez a fajta frissítés?


  • Összes szavazat
    87
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Csak úgy szólok az MTA-n bellül a beállítádokba belemész és a felelület fülbe bele kattolsz azon bellül elrendezés ott meg tudod növelni a chat méretét, a betük méretét, hosszúságát, a betük formáját is tudod alakítani sőt a régi úgy mond nem érdekelt szövegek zavarnak be tudod azt is állítani a régi sorok eltűnjenek. Ha netán a vissza pörgetésre hivatkozol. ' azért is írtam le ezt '
A hogy kint van a karakter feje felett a szöveg vagy sem. Szerintem sok jelentősége nincs. Ha társalogsz és sokan vannak meletted akkor az xy játékos nevét figyeled mikor ír éppen és ha írt annyi idő alatt nem pörög el hogy ne tudnád végig olvasni. De ha meg zavar a melleted levők szövege megkéred jöjjön arréb ic. Ennyi az egész de majd a vezetőség eldönti beteszik vagy sem.
 

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Van egy adott "probléma".. Ezt a problémát nem alternatívákkal szeretném megoldani, hanem magát a problémát kiküszöbölni.
..én így gondolom a leghatásosabbnak.
 

Mondika

Újonc
2020. 05. 18.
16
5
V4 karakter
Griffin Tective
LV karakter
Sender Elizabett
V2 karakter
Sender Griffin
Jó ötlet! Támogatom!
 

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Nagyon jó ötlet lenne hogy ha könnyebben betudnád határolni hogy ki és mit írt, mert egy kisebb tömegben örülsz hogy ha arra tudsz figyelni ami a fontos ezért kifejezetten; Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: deemoN és krts

Merebiz

Újonc
2019. 01. 10.
43
16
LV karakter
Danez Rodgers
V2 karakter
Ryan Buckner
Támogatom. Jó lenne ha bekerülne, sokkal könnyebb lenne a kommunikáció.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.