IC Chat Update "Chat Bubble"

Szeretnéd, hogy bekerüljön ez a fajta frissítés?


  • Összes szavazat
    87
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zack O’Keane >

Ötleted:
< Sziasztok. Számomra elég régóta gondot okoz a kommunikálás más játékosokkal, mikor több ember is ír a chatre egyszerre. Elpörög, vissza kell olvasni. Időbe telik az egymással töltött beszélgetés.
Arra gondoltam, hogy a V3-mas chat “rendszer” bekerülhetne, a beszélő feje felett megjelenik amit írt a chatre. Én úgy gondolom, hogy ez kissé feldobná a játékélményt. >


Megjegyzés:
< Kérlek, hogy a “V2-ből ne csináljunk V3-mat” hozzászólásokat hanyagold, illetve véleményedet fejtsd ki. >
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nos hol is kezdjem... " v2-ből ne csináljunk LV-t".
De ezekről a hozzászólásokról már több helyen leírtam , hogy ami jó dolog az miért ne kerülhetne be v2 szerverére is , ha nagyobb dolgok átkerülhettek erre a szerverre ( ATM , aranybank rablása , tankolási rendszer és stb..) akkor szerintem ez a kis "apróság" amely sokszor hasznos lenne ez is bekerülhetne. Ötleted csak támogatni tudom!
Ezek mellett még jó volna ha a karakter leírás is megjeleníthető lenne valamint editelhető egy egy névváltás után , így az rp szituációban tudhatnánk , hogy ki mit , mennyire rpzhetne , pl ha valaki azt írja ,hogy nádszál az ne akarjon elkezdeni verekedni egy kigyúrt emberrel és hasonlók.
 

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 822
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Én nem rég kezdtem újra V2-ni, fura is volt, hogy nem látom az emberek feje felett azt, amit írnak.
Támogatom
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Régen bent volt ez a script, de mikor frissítve lett a Chat (szürkülés távolságtól függően ugyebár), akkor hirtelen valami leblockolta a dolgot, és nem látszódik azóta. Vissza lehetne hozni, mivel nagyon hasznos lenne. Támogatom!
 

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Hasznos lenne és sok szituban megállná a helyét. Nem hiszem, hogy annyi fps-t vinne mivel egy samp szerón is alapból írta az ember feje felett. Akkor nem hiszem, hogy itt nagy gondot okozna a dolog.
Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Hayas és Zacsii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.