Hudson Blake jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wlzn

Újonc
2021. 02. 13.
16
0
V4 karakter
Hudson Blake
LV karakter
Johnson Will

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 16.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- Körülbelül 2 éve kezdtem, de újra aktívan az utóbbi 1 hónapban.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Egyszer voltam kitiltva, már régebben kaptam unban-t, csak ingame elfelejtették levenni. Kivettem egy eventes ládát egy autó csomagtartójából, hisz nem tudtam, hogy nem szabad. | .
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Más karaktert szerettem volna RP-zni. Előző nevem: Olivia Blake | .
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- .
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- .


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Nem voltam még frakcióban.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- 100+ játszott óra a szerveren.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Alkalmasnak érzem magam erre a pozícióra. Nem voltam még nyomozó frakcióban sehol, ezért kiszeretném próbálni magam, hogy milyen lennék nyomozóként. Szeretnék egy befogadó, segítőkész, jó közösség tagja lenni.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Heti 15-25 óra körülbelül .
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Nincs.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Hudson Blake.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Angel Pine, Strawberry st. 32, - +38-76-788-1608, - h.blake43@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem volt.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Alkalmasnak érzem magam erre, kiszeretném próbálni magam.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Megfigyel, embereket, helyeket, illegális tevékenységeket. Segíti a többi rendvédelmi szervet.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Talpraesett vagyok, illetve jó a megoldókészségem, viszont néha túlbonyolítom a dolgokat. Úgy érzem ez a mai világban sok emberből hiányzik a talpraesettség.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- A felettesem parancsait követem.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Hudson Blake.
 

Zozi.

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
278
440
25
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.
Tisztelettel: Flavio Nieves r. dandártábornok!

((Személyes megjegyzés: Szerezz tapasztalatot a szerveren.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.