Hirdetőtáblák

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

takroamedic

armored.gang
2019. 01. 10.
291
1 195
V4 karakter
leanorelli.🌹
LV karakter
hawaii.skater🏄
Szerintem felesleges, és egy kis idő múlva elfejeltené mindenki. A mozival is ez a helyzet, az is egy nagyon jó dolog, együtt lehet filmezni de nagyon ritkán éled fel és olyankor is max 2 hétig aktív.
A mozi azért SE megy mert eléggé korlátozott mit tudnak leadni és ugyan azt nézegetni senki se akarja 1 hónapos kihagyásokkal..
A táblás ötlet pedig alapvetően nem rossz.
 

Klauzar Dannel

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
39
36
28
V4 karakter
Klauzar Dannel
LV karakter
Klauzar Dannel
Adom az ötletet, de én is úgy tudnám elképzelni, hogy a kormány alá tartozna, és X összegből Y időre kibérelni, hasonló módon mint IRL.
 

atyreek

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
271
738
26
V4 karakter
Vincent Estrada
Ki lehetne használni erre a kórház melletti mall/pláza teret. Remek ötlet, és a hely is szerintem stabil lenne erre a dologra. Már csak némi hasznos parancs kell a sok chat el pörgés miatt, és minden rendben van!
 

sali

Highly trained professional
2019. 01. 10.
71
78
V4 karakter
𝒟𝓇𝒶𝓀𝑒 𝐵𝒶𝓀𝑒𝓇
Hozzá tenném hogy jelenleg is vannak hirdetőtáblák a városban de azokon monoton,fix dolgok tekinthetők meg Pl.: a Gyorsabb mint a venomos Taxi Hirdetés. Remélem be kerül feldobná azokat a régi monoton táblákat valami új-al.
 

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Nagyon jó az ötlet. Tetszik. Akár reális áron bérelve is.
 

Kiki

Újonc
2019. 01. 10.
36
79
28
V4 karakter
Zvezdan Arsic
LV karakter
Alyn Beck
van pénze a szerveren =/= van kreativitása és esze összehozni egy elfogadható alkotást, ami bekerülhet
Ne gondoljátok túl azt, amit leírtam. Nem véletlen nem adnám az önkormányzat vagy hasonló frakciók kezébe. Vagy szuperadmin vagy magasabb beosztású személy kell. Ami ilyen mértékben képes befolyásolni a város látképét, és kénytelenek az emberek együtt élni vele, azt ne elsősorban az határozza meg, hogy kinek van a zsebében is egy lambo.
 
  • Vicces
Reactions: rugós

Klauzar Dannel

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
39
36
28
V4 karakter
Klauzar Dannel
LV karakter
Klauzar Dannel
Sajnos ez IRL is így működik, ha van kreativitásod és eszed, arra nem adnak hirdető felületet ingyen. Még mindig azt mondom, hogy a hirdetőtábla hirdetésre való, és a hirdetésnek ára van! Szerintem így reálisabb lenne, ha a kormányhoz kerülne, és cégek, boltok,stb hirdetések lennének rajta (pl.: magánvontató, magántaxi).
 

Kiki

Újonc
2019. 01. 10.
36
79
28
V4 karakter
Zvezdan Arsic
LV karakter
Alyn Beck
Hát még szerencse, hogy ez nem a valóság, hanem a SeeMTA V3. A hátam közepén se látnék paintben megfirkált taxivállalatos meg magánvontatós hírdetőtáblákat, amiket csak azért raknak be, mert az illető kitud perkálni 1millát. A pénz semmiképp sem lehet döntő tényező egy olyan ügyben, ahol a város látképe forog kockán. De csak ismétlem magam.
 
  • Vicces
Reactions: rugós

Kiki

Újonc
2019. 01. 10.
36
79
28
V4 karakter
Zvezdan Arsic
LV karakter
Alyn Beck
Akkor kérlek magyarázd el nekem is hogy egy TXD fájl kicserélésével miért halna meg a szerver? Jelenleg is nem egy helyen van egyedi, az eredeti játékbelitől eltérő kép a hírdetőtáblákon. Most ez miért lenne szerinted más? Nem zavar ha nem értesz egyet velem, csak az ha hülyeséget írsz. Ha meg nem értesz hozzá csak az fps edet félted akkor fölöslegesen ne írj.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: rugós

stargazermartin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
2 036
23
V4 karakter
zayn hanemiya (羽宮)
LV karakter
mac holloway
Jó ötlet, csak ne nyírja ki a szervert.
ba8e22f33056ad682ae913e7f0ccfce9.png




nem nagyon gondolkozol mielőtt beszélsz.. . .
 

Trevor

Don't **** with my city.
2019. 01. 10.
1 005
585
23
Győr
V4 karakter
Bronson Sullivan
LV karakter
Adam Redmond
Persze, hogy lehetne cserélgetni azokat, de ennyit nem foglalkoznak a fejlesztésekkel.
Leginkább update, meg nagyjából az fk fejlesztéseket megcsinálják, ami hamar megy. Illetve ott van LV...
De nem is akarok ebbe belemenni, mert csak elfajulna ez a hsz :rolleyes:
 

huni

Zöldfülű
2019. 01. 10.
191
515
21
V4 karakter
Henrik Aarflot
LV karakter
Alyn Beck
Tetszik az elkézpelés, feldobná kicsitt a gamet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.