Hirdetőtáblák

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kiki

Újonc
2019. 01. 10.
36
79
28
V4 karakter
Zvezdan Arsic
LV karakter
Alyn Beck
HIRDETŐTÁBLÁK - A VÁROS LÁTKÉPE

Sokkal élet telibbé tehetnénk a város látképét, ha azt a rengeteg táblát valami aktuálissal töltenénk ki. (Klubbok, események, boltok, cégek, stb.) Ha nyitnánk a témának egy topikot, ahová az egyszerű playerektől kezdve bárki beküldhet egy általa készített képet, amit a többiek megszavazhatnak máris megoldódna a kérdés, hogy mégis mit tegyünk oda. Ezt mondjuk havonta/fél havonta meg lehetne ismételni, hogy változatos legyen és legyen lehetősége másnak is viszontlátnia a munkáját. Nyilván a kritériumok között szerepelne, hogy a képnek teljesen IG-re kell alapulnia, nem tartalmazhat önkényuralmi jelképeket, stb. Nem tudom mennyire top secret a szerver fájljai, de valami csökkentett hozzáféréssel vagy hasonlóval, esetleg (nem értek hozzá) egy szuperadminra is rá lehetne bízni ezt az apró kis dolgot. 2 perc se lenne, amíg kicserél pár fájlt.
 

whyme

zzzZzzZzz
2019. 01. 09.
1 430
4 462
V4 karakter
Nicolao Lamberti
LV karakter
Feliciano Nunes
Egész jó ötlet. Feldobná a gamet. Meg nyilván hasznos is lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: Baltás

Maci

ನಾನು ನಿನ್ನ ಪ್ರೀತಿಸುತ್ತೇನೆ
2019. 01. 10.
71
123
V4 karakter
Seward Kemp
LV karakter
Randall Manning
nekem bejönne, hátha
 

tomesz

beat the odds
2019. 01. 10.
295
1 161
23
V4 karakter
Gustavo Montes
LV karakter
Phil Cozzi
Korábban is leírtam már, hogy jó lenne.
 

Bakos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
178
175
26
V4 karakter
Curtis Shakur
LV karakter
Curtis Z Shakur
V2 karakter
Curtis Shakur
Egészen ötletes dolog, hangulatos meg hasznos lenne, támogatom
 

Patesz

Fejlesztő
Fejlesztő
Modeller
2019. 01. 10.
308
1 995
21
V4 karakter
Marco Miller
LV karakter
Robert Cherro
Tényleg jobb lenne, mint az NWA tábla, meg a "gyorsabb, mint a venom".
 

Twinyke

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
243
146
21
V4 karakter
aysoy.bayar
Jó lenne és színes lenne tőle egész See City. támogatom. :)
 

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
597
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane
Jó lenne, de nemhiszem ,hogy megfelelően használnák.
Bár, - bár. Hasznos lenne, jöhetne.
 

betonitcso

Újonc
2019. 01. 10.
6
2
V4 karakter
Cedro Flores
LV karakter
Betonyth Apousthaeto
V2 karakter
Japlar Jozsef
Nem rossz ötlet, kicsit macerás lenne, de én támogatom. Esetleg azt lehetne csinálni, hogy pénzért legyen lehetséges kibérelni a táblákat, és egy vállalkozást, vagy akármit promótálni vele.
 

Baltás

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
52
37
V4 karakter
Fabrizio_Aresco
Nem rossz ötlet, kicsit macerás lenne, de én támogatom. Esetleg azt lehetne csinálni, hogy pénzért legyen lehetséges kibérelni a táblákat, és egy vállalkozást, vagy akármit promótálni vele.
Teljes mértékben ezen vagyok én is.
 

Osztin

ex ?????????
2019. 01. 10.
228
226
23
Maldegem
V4 karakter
Oswald Fereni
LV karakter
Tevoris Ross Hicks
Szerintem felesleges, és egy kis idő múlva elfejeltené mindenki. A mozival is ez a helyzet, az is egy nagyon jó dolog, együtt lehet filmezni de nagyon ritkán éled fel és olyankor is max 2 hétig aktív.
 

Boinx

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
41
15
V4 karakter
Brian Ross
LV karakter
Brian Ross
V2 karakter
Brian Ross
Szia, tetszik a felvetés, én úgy oldanám meg, hogy ez a kormányhoz tartozna, és X összegért lehetne Y időre kibérelni az adott hirdetőfelületet, és azt lehetne kedv szerint (nyilván a józan ész határain belül) használni.
 

Kiki

Újonc
2019. 01. 10.
36
79
28
V4 karakter
Zvezdan Arsic
LV karakter
Alyn Beck
Semmiképp sem kötném ezt a pénzhez. Az kapja a felületet, aki a legjobb képet tudja rá felkínálni. Senki sem kíváncsi olyan táblákra, amiket csak a pénz miatt kiraknak, de tartalma az annyi sincs, mint néhány mostaninak.
 

Döme

♫ Partyképes faszagyerek ♫
Támogató
2019. 01. 10.
173
66
Eger
V4 karakter
Dwayne Blackbourn
LV karakter
Dwayne Blackbourn
Szia, tetszik a felvetés, én úgy oldanám meg, hogy ez a kormányhoz tartozna, és X összegért lehetne Y időre kibérelni az adott hirdetőfelületet, és azt lehetne kedv szerint (nyilván a józan ész határain belül) használni.
Boinxnak mindig csak jó ötletei vannak! :D Amúgy menő ötlet nagyon, szívesen nézegetném őket.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.