helytelen cselekedet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

EddieGamer

Újonc
2020. 01. 22.
4
7
LV karakter
Eddie Rockefeller
Kedves Team !
Az imént, kb 10 perccel ezelőtt történt valami ami nemhogy felháborító, hanem elég unkorrekt volt velem szemben !
A következő történt, nagy sebességgel haladtam be az elektronikai gyár területére, sajnos ennek hatására a kép szaggatva töltött be és nem láttam az ott álló embereket, mikor észre vettem hogy, valaki ott áll sajnos el ütöttem 1 embert (ADMIN Diablot) rajta kívül mást nem.Én jó magam is meg lepődtem ezen mert hirtelen történt, és nem állt szándékomban ezt tenni! Ami történt ez után ugye meg álltam el kezdem rp-zni de mire le írhattam volna a mondani valómat addigra a jail-ben találtam magam 90 perccel a nyakamon, ezt az egészet fél percben kell el képzelni!! Nem gondolom hogy, így kéne kezelni a dolgokat rp nélkül egyből jail... rá irtam a jail-ből pm-ben és el mondtam neki amit itt le írtam erre azt válaszolta nonrp miatt kaptam 90 percet, de álljunk meg el telik fél perc és egyből be rakott jail-be nem várta meg még valamit írok hirtelen felindulásból be rak jail-be... Remélem sikerült érthetően le írnom :) A választ előre is köszönöm! Eddie Rockefeller
 
  • Vicces
Reactions: Kalasnikov

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 378
6 440
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Ha adminisztrátorra kívánsz panaszt tenni akkor az adott szerver részlegben tudsz. Ez a fórum moderátorokra szóló panasz rész.
Zárom..
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.