[Helyette raktam ki] KwEiN -> whyme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 313
2 205
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
KwEiN


Panaszra tett moderátor neve:
whyme


Panasz oka:
Jogtalan fórum ban. Tudtommal nem szegtem meg semmilyen fórum szabályzatot a CP-ben írt üzenetem miatt, ezért szeretném a felülbírálást.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
Az üzenet a következő volt: KwEiN: aHaHaHa pacsi minden LV-s haveromnak, majd 1 hónap múlva találkozunk. Ja és ne feledjétek, csak kereskedjetek, mert azért nem kaphattok bant. #goodcitizen


Egyéb megjegyzés:
Úgy gondolom, hogy mindent leírtam. Amennyiben ténylegesen a szabályzatba ütközik a kommentem, akkor tárgytalan.
 

whyme

zzzZzzZzz
2019. 01. 09.
1 430
4 460
V4 karakter
Nicolao Lamberti
LV karakter
Feliciano Nunes
Szia,

Globális Moderátorként nem robotként működöm. Tehát, nem azért kaptam ezt a jogosultságot, hogy csakis pontosan a szabályzat szerint adjak pontot, avagy kitíltást.
Volt ma egy adminügy a TeamSpeak 3 szerveren, aminek a végére odaértem. @arzen bírálta. Kitíltást kaptál. Amit sajnálok, de nem tudok vele mit tenni, erre te feljössz fórumra, és ilyet írsz.
unknown.png

Ne szórakozzunk már. Tehát egyrészt, lenézed a játékosokat, akik a szerveren a vagyonukkal is foglalkoznak. A feszültséget akartad kelteni, semmi olyan nem volt előtte ami ehhez kapcsolódna, tehát csak odaköpted azt a hozzászólást, semmi konteksztusal. Én értem, hogy ideges vagy, voltál, bár amikor engem kitíltottak nyugodtan ültem, és nem írkáltam hülyeségeket fórumra, pedig téged egy hónapra tíltottak ki. Első panaszkönyvemet kapom, több mint egy év alatti Globális Moderátori tevékenységeim után, elgondolkodtató. Ez még mindig csak egy játék, és nem értem miért váltott ki belőled ilyen indulatokat, hogy ChatBox-ra írsz értelmetlen dolgokat, de akkor nem a fórum panaszkönyv megírásával kéne töltened az időd.

2020.06.13. 17:32​
 
Utoljára szerkesztve:

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 377
6 437
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Összegezve, mérlegelve a leírtakat:

Azért mert te kaptál a szerverről egy kitiltást és erre hirtelen felindulva ki írsz egy ilyen szöveget a Chatbox-ba, egyáltalán nincsen rendben. Az ilyen felbujtó magatartásnak, viselkedésnek itt helye nincsen, a kitiltást ezért jogosan kaptad.

Ahogy tudom neked volt már megnyilvánulásod a fórumon, a meg nyilvánulásod miatt kaptál is figyelmeztetést. Ez a kitiltás most legyen egy jó intő jellegű tanulság, hogy nem így kell meg nyilvánulnod a fórum bármely területén!

A másik dolog amit nem értek, hogy V3-Ts-re, ha fel tudtál menni megbeszélni, az egészet akkor LV -Ts-re miért nem, vagy miért nem tudtad felkeresni whyme-t, akár engem..


A panaszt következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.