Hector Finley jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jhnny

UPAMECA, nem hallom
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 448
2 145
LV karakter
luke.terrell
b8Z7USK.png

Országos Rendőr-főkapitányság
» Jelentkezési lap «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.

》IC《

Vezeték név:
<Finley>

Középső név:
<Nincs>

Kereszt név:
<Hector>

Születési hely,dátum:
<Las Venturas,1995.03.15 >

Legmagasabb végzettsége:
<Franklin Police and Fire High School >

Eddigi munkahelyei:
<Szolgáltam mint Katasztrófavédelmi tag, Szerelőként is dolgoztam a Fix&Drive-nál, és voltam már az Országos Rendőr Főkapitányság tagjai is.>

Bejelentett lakcíme:
<Market St. 8 >

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<824240>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

< Szép jó napokat kivánok. Hector Finley a becsületes nevem, Las Venturasból származok. 1995.03.15-én láttam előszőr a napvilágot. A szüleim 40 évesek voltak amikor megszülettem, mert addig folyamatosan dolgoztak, azért hogy akkor legyen gyermekük amikor, mindent tudnak nyújtani számára, úgy mond gazdagok voltak. Befejeztem az általános iskolát, és jött a szakmaválasztás,és én úgy döntöttem hogy Rendőr szeretnék lenni. Nagyon jó tanuló voltam. 11.osztályba jártam amikor megismertem életem szerelmét az-az Jessica-t, aki egy szép szöke hajú, alacsony, és vékony testalkatú személy volt. Sikerült befejeznem az iskolát mire a 19. életévemet betöltöttem. Az anyám 60 évesen hunyt el rákba, az apám pedig 65 évesen amikor biciklizés közben egy telefonáló autós elütötte, és a helyszinen életét vesztette. Rám maradt a ház, egy Volkswagen Golf 5 aminek a motorja rossz volt, és pénz.. Eladtam a házat, és Volkswagen Golf 5-őt, és elrepültem Los Santos-ba, ahol még jelenleg is élek! >



》OOC《


Teljes név:
<Tóth Tamás>

Születési hely,dátum:
<2003.10.17, Szerbia>

Legmagasabb végzettséged:
<Még tanulok 10. évfolyam>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<23601>

Sportolsz valamit?
<Régebben fociztam, de már nem.>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
<https://imgur.com/Klj0S65 >

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<https://imgur.com/1ncEejK >

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<https://imgur.com/UwUbjSw >

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Egy magas, határozott, szigorú karaktert RP-znék, aki mindenkinek megadja a tiszteletet, attól függetlenül,hogy a másik hogyan beszél vele szemben. Mindig precizen fogja elvégezni azokat a munkákat amit feladnak neki. Mindenkivel próbál majd kialakitani egy baráti kapcsolatot.>

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
< • Aktiv vagyok, egy nap akár fent vagyok 5-6 órát. • Minden feladatot megcsinálok amit kiszabnak. • Jól tudok csapatban dolgozni. • Könnyen megtanulok akármit. >

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Igen voltam, az nap csináltam egy hülyeséget, és bant kaptam érte, ezért "léptem ki". >

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
< A nevem Tóth Tamás.16 éves vagyok, Szerbiában élek szüleimmel és testvéremmel. Sok időt töltök el számitógép előtt, leginkább játszok vagy pedig programozok, viszont szeretek TV-t is nézni, általában szerb sorozatokat nézek. Van pár kedvenc zenei műfaj, amik a rap, és a mulatós zenék. Kedvenc rapperem az egy szerb előadó, a mulatós pedig szintén egy szerb előadó. Jelenleg a középiskola padjait koptatom, mint programozó. A hobbyaim közé tartozik a horgászat. Mint minden embernek van pozitiv, és negativ tulajdonságaim is. A pozitivhoz tartozik az, hogy: kedves, barátságos vagyok. A negativhoz pedig az, hogy: rossz helyzetben sütök el vicceket, túl bonyolitok egy egyszerű dolgot is, keveset beszélek. >

#2020ORFK


 
Utoljára szerkesztve:

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Tisztelt
Hector Finley
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2020.03.16 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 kmen belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2020.03.16 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) [ORFK]: Váró | TGF: ON | -> Fórum szobába.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!
OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.