[Hawks Steven] Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Anton_Charles

Újonc
2019. 04. 06.
55
49
V4 karakter
Adam Fawkes
V2 karakter
Hawks Steven
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Hawks>

Középső név:
<->

Kereszt név:
<Steven>

Születési hely,dátum:
< See City, 2000.01.22>

Legmagasabb végzettsége:
<Érettségi>

Eddigi munkahelyei:
< See City Trans >

Bejelentett lakcíme:
< Marina Beach. 22 >

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<554113>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

< Hawks Stevennek hívnak. Városi iskolában kezdtem meg a tanulmányaimat ( Általános iskola), amit sikeresen befejeztem, bukások illetve bármiféle nehézség nélkül. Ezt követően jelentkeztem ugyan ebbe az iskolába, csak a Szakgimnáziumi részre, ahova természetesen felvételt nyertem, Rendészeti osztályra. Kiskoromtól kezdve szerettem volna kék ruhás lenni, szóval céltudatosan választottam az osztályt. 4 évet voltam ebben az osztályban, emelt szintű érettségit tettem Rendészet tantárgyból. Ezt követően jelentkeztem Önökhöz, mivel egy álmomat szeretném teljesíteni itt a saját városomban, ahol születtem és felnőttem. >



》OOC《


Teljes név:
< Sajgó Ádám >

Születési hely,dátum:
< Budapest, 2003.01.03 >

Legmagasabb végzettséged:
<Érettségi (folyamatban)z>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<1440 (Tisztában vagyok vele, hogy kevés, viszont összességében rengeteget játszottam különböző Seemta szervereken.>

Sportolsz valamit?
< Súlyos edzést, heti 5 alkalommal. >

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
< a V2-es UCP-m be valamiért nem tudok bejelentkezni, így erről nem tudok képet készíteni. >

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<a V2-es UCP-m be valamiért nem tudok bejelentkezni, így erről nem tudok képet készíteni.>

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<a V2-es UCP-m be valamiért nem tudok bejelentkezni, így erről nem tudok képet készíteni.>

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Határozott, tisztelettudó és céltudatos Rendőrt. A karakterem egyáltalán nem gazdag, így megértő, barátságos és tisztelettudó lenne. Ért az autókhoz, és teljes mértékben tanulékony, célja hogy elérjen a csúcsra a Frakcióban, támogassa a nála kisebb rangban elhelyezkedő Rendőröket. Állatbarát, maximalista. >

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Úgy gondolom, hogy megfelelő lennék ebbe a frakcióba, mivel IRL is Rendőr pályát választok, így teljes bedobással és maximális pontossággal tudnám az itteni munkámat csinálni.>

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Nem, nem voltam.>

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<Ádám vagyok, 19 éves. 5 éves gimnáziumba járok, ez lesz az utolsó évem. Angolt illetve németet tanulok, mivel sajnálatos módon a tanulmányi eredményem nem érte el a Rendészeti osztály követelményét, így maradt a nyelvi osztály. Viszonylag jól megy a tanulás, így nem parázok az érettségi miatt. Nagyjából 5 éve játszok a See Mta közösségben (régi V2, V3, LV) így eléggé nagy tapasztalatom van RP szinten, én úgy gondolom. Továbbiakban szeretnék majd továbbtanulni, a 10 hónapos Akadémiai képzésen. Kollégista vagyok jelenleg, így csak hétvégente tudnék a szerveren lenni, napi 2-3 órát. Azért jelentkeztem hozzátok, mivel itt toleránsabbak a vezetők aktivitást illetően, és mint már említettem ez a frakció áll hozzám a legközelebb. Nem vagyok egy bőszavú ember, inkább kicsit visszahúzódóbb vagyok, de vevő vagyok az ismeretlenek megismerésére. :) >

@ORFK2021
4.) A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort! @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Hawks Steven!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.01.24 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.01.24 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Ha a kollégium miatt nem megfelelő az időpont, holnap 17:00-kor tudunk téged fogadni.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.