Harry Rave - Dini

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

1waste

Újonc
2024. 05. 01.
10
46
V4 karakter
Harry Rave
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Harry Rave


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Dini


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Üdv. Annyi történt hogy indultam el zacishoz a benzinkútról és láttam egy kocsit meg hogy ült benne pár srác és messzibbről végig néztem ahogy legalább 2x ütkőztek meg neki mentek az oszlopnak ezután én igazábol viccesnek gondoltam hogy a srác nem tud vezetni és erre irtam IC egy "xd"-t amit ugy jelezz ki a chat hogy "Harry Rave szakad a röhögéstől" ez miatt dini meg adott 90 perc jailt amit nem érzek jogosnak.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/Dz6u9z4Y , https://pastebin.com/KzJ0Ge9B


Megjegyzés:
Az adminisztrátor azt kezdte el felhozni hogy IRL sem nevetnek ki másokat. Szerintem egy RP szerveren vagyunk ahol szerepjátékozni kell és bele élni magad az RP-be. Ha én egy olyan karaktert RP-zem ami ilyen stilust képvisel akkor azzal nem értem hogy mi a gond. Illetve IRL is vannak olyan emberek akik ezen nevetnek mert viccesnek találják hogy neki megy egy kisebb oszlopnak/falnak ha pl animba estek volna vagy valami akkor teljesen más lett volna a szituáció de igy a nonrpt nem gondolom fairnek. Szerintem a 90 perc egy ilyen miatt nem jogos mivel teljesen elveszi az adott játékos kedvét + csupán egy "xd" miatt ami ic volt azt nagyon nem érzem reálisnak. Meg azt sem értettem ebben az egészben hogy egy ilyen kis apró dolog miatt miért nem lehet figyelmeztetni vagy esetlegesen miért nem lehetne átbeszélni normálisan. Mivel én teljesen úgy éreztem hogy arra ment ez az egész hogy jailt kapjak.
 
Utoljára szerkesztve:

Dini

no mercy
SzerverAdmin
v4
2021. 09. 04.
633
1 518
V4 karakter
finley.horton
Csőő.

Kifejtettem az álláspontomat az ügy alatt, nem tudok újat írni ide.
Balesetet eddig se lehetett kinevetni, ezután se lehet. Teljesen nonszensz.

90 perccel jól jártál, egyébként meg azt, hogy szankciót kapsz-e a szabálysértésre vagy megúszod esetleg egy figyelmeztetéssel azt az admin dönti el.

Szükség esetén továbbítom a videót a bírálónak.
Várom a bírálatot.
 

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 206
3 827
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Megkaptam a videót, az amit csináltál minden csak nem reális szituáció. Továbbra sem XD-zgetünk random le baleseteket, panasz jogtalan.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.