Gumi érzékenység.

Shawn Claybrooks

Pötyögtető
2020. 04. 02.
517
1 663
V4 karakter
Shawn Claybrooks
Szerintem teljesen rendben van a motor kezelése. Körülbelül március óta egyfolytában motoroztam decemberig, rengeteg km/h van bennem. Az első 1 hónap kínszenvedés volt, viszont utána, amikor ráéreztem, megtanultam és megtapasztaltam minden egyes csínját bínját nem volt vele gond. A motorozás egy nagy falat, amit nagyon könnyen lehet szidni, mert felülsz a motorra életedben először vagy párszor, aztán szidod, mert kitörik a kereked mert nincs tapasztalat benne. Megvannak a pályán azok a pontok, amikor fékezni kell, amikor más ívben kell venni a kanyart és sorolhatnám. Amilyen erő van benne, állítom a szerveren jelenleg a LEGJOBBAN gyorsuló jármű, a motor, olyan könnyű szétvágni magad rajta. Voltak olyan hetek, amikor több ezer perc motorozás után sem tört ki semmim úgy, hogy üldözésen akción voltam vele. Aláírom, hogy vannak olyan pontok, amik kicsit húzosak és maphibából adódóan a motor úgy érzékeli, mintha túl magas lenne a padka vagy nagy lenne az ütközés, de szerintem még mindig nem a motor a hunyó.

Nagyon sérülékeny a motor, mint való életben is, viszont megfelelő kezeléssel és megfelelő mapismerettel te vagy a leggyorsabb és leghatékonyabb, amikor kanyargós útra térsz.

A hóról pedig sok téma volt már, hiszen én is nagyon benne voltam a motoros életben, viszont el kell fogadni, fogadnunk azt, hogy télen sincsenek nagyon motorosok a hóban, nem lesz téli kerék rá a szerveren. Februárban remélem már találkozunk kétkeréken járó társak.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
767
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Én régen szinte mindig crossmotorral mentem mindenhova rengeteg ezer km volt benne v3ba v4 elején is. Rendőr motor feltételezem strapabíróbb mint az audi is ami ugyan az de mivel az rendőr legyen má jobb 😃
 
  • Tetszik
Reactions: Abolma

Shawn Claybrooks

Pötyögtető
2020. 04. 02.
517
1 663
V4 karakter
Shawn Claybrooks
Én a rendőrmotorról beszéltem, nem tudom milyenek a más motorok, azokról fogalmam sincsen. Viszont a felvételen rendőrmotor látszódik, amire rengetegen reflektáltak, egyetértettek. Ezért folytam én is ebbe bele, amikor olvastam, mert a rendőrmotoros sztori szerintem egy fals irány.
 
  • Tetszik
Reactions: Abolma és Kamii

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Támogatom, egyszerűen rettentő hamar törik a motor kereke, még akár minimális sebesség esetén is, ha felhajtok a járdára már vége.
 

Reila

Barangoló
2022. 12. 23.
102
879
Palermo
V4 karakter
Reila Cortez 🦊
Szívemből került megfogalmazásra a topic. Nagyon örülnék neki én is, ha a motorokra is kerülne egy kis figyelem. Személy szerint leginkább a cross vonatkozásában támogatnám a legjobban, mert egy közelgő ötlet miatt próbálgattam terepen és roppant kellemetlen volt, hogy egy földesúton nem tudtam úgy kanyarodni, hogy ne szálltam volna el vele dupla szétment kerékkel.

Ami pedig engem is elszomorít, hogy közel egy éves a poszt és változatlan a dolog. :(

Szóval itt egy hatalmas: TÁMOGATOM.
 
Utoljára szerkesztve:

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
286
425
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
Jézusom, most nézem ez majdnem 1 éves téma.. Azóta is fent álló probléma ahogy látom és tapasztalom. Bár, a Harley Davidson Fatboy sokkal strapabíróbbnak érződik, mert sűrűn használom, de ritka ha lyukad a kerék. Viszont, ha nekem jön valaki, már durran is, sokszor mind a kettő. Sancheznél nagyon érzékelhető, hogy egy padkán nem tudok vele átmenni, mert vége, de ugyan ez a Hayabusa is.
A telet megértem, hogy használhatatlan a motor, bár azért lehet hóban is nyomni, de nyilván sokkal csúszósabb az egész akkor.
Jó lenne, ha ezzel lehetne valamit kezdeni. Bár, V4-en a terepezés még autóval is rossz, nem hogy motorral.
 

skripe

Újonc
2024. 08. 07.
13
71
V4 karakter
Harold Newston
Támogatom! Brutálisan rossz lett a V4 ben a vezetési élmény.
 
  • Tetszik
Reactions: ChipZ

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
176
361
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
  • Tetszik
Reactions: Icco és ben1to

iWYO

Újonc
Támogató
2023. 09. 08.
19
30
25
V4 karakter
Brody De Quinlan
LV karakter
Rachel Lewis
Támogatom az ötletet!
 
  • Tetszik
Reactions: ChipZ

Diabloo

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
294
222
V4 karakter
Albert Diaz
Én is támogatom. + nem láttam leírva de ha motorral be megyek a tuning műhelybe,egyszer csak nagy durranás mire kijössz valamelyik gumi szintén gatya.... Eddig mind az 5 motorommal megcsinálta v4 ideje alatt.
 

Andypapa

Pötyögtető
Támogató
2023. 09. 04.
482
682
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Jelenlegi formájában teljesen használhatatlanok a motorok, sok értelmük sajnos nincs. Ha enyhítenének a kerekek érzékenységén talán motorok terén is fellendülne az IC piac. Csak támogatni tudom.
 
  • Tetszik
Reactions: dani930

dani930

Pötyögtető
Támogató
2022. 08. 02.
533
656
17
Romania
V4 karakter
Archie Nash
Én is remélem, hogy valamit kezdeni fognak a kerekekkel, mert élvezhetetlen a motorozás, különösen a Knuckleheaddel. Támogatom!
 

Gabika2.0

Újonc
Támogató
2022. 11. 25.
20
9
V4 karakter
Jasper Nash
LV karakter
Raphael Valentino
Sziasztok! Ez az ötlet főleg a motoroknak/motorosoknak lenne jó, mivel már kőkemény 2 napja motorozok a szerveren, volt pár rossz élményem, ahol lepatkázam a motort 2x-3x, vagy simán neki megyek valamivel kb 30-al, és megadja az eggyik kerék magát, aztán 1x lepatkázom a motort, erre szomorúan konstatálom, hogy a 2. kerék egyből megadta magát, és ez gatya, mert vagy elszenvedsz a motor szervízig, vagy hívunk egy vontatóst ami, vagy elfogadja vagy nem, de, ha el is fogadja, nem valami olcsó a dolog, és, ha picit ügyetlen az ember, eléggé hamar lenullázódik. Az ötlet nem az, hogy ne törjön a kerék ütközéskor, csak annyi, hogy többet bírjon, 2-3 akár 4 falat is, és aztán már kilyukadhat. Köszönöm, hogy elolvastad, pacsi! :D


Az ötlethez hozzá tartozik, hogy lehet nem én vagyok egy világi söfőr, de nem csak velem volt így, hanem másoktól is hallotam panaszt.
Támogatin az ötletet!