Gumi érzékenység.

Abolma

Újonc
2022. 01. 25.
55
127
V4 karakter
Kovacs Alfred 🍗
LV karakter
Alfredo Garcia 👴
Sziasztok! Ez az ötlet főleg a motoroknak/motorosoknak lenne jó, mivel már kőkemény 2 napja motorozok a szerveren, volt pár rossz élményem, ahol lepatkázam a motort 2x-3x, vagy simán neki megyek valamivel kb 30-al, és megadja az eggyik kerék magát, aztán 1x lepatkázom a motort, erre szomorúan konstatálom, hogy a 2. kerék egyből megadta magát, és ez gatya, mert vagy elszenvedsz a motor szervízig, vagy hívunk egy vontatóst ami, vagy elfogadja vagy nem, de, ha el is fogadja, nem valami olcsó a dolog, és, ha picit ügyetlen az ember, eléggé hamar lenullázódik. Az ötlet nem az, hogy ne törjön a kerék ütközéskor, csak annyi, hogy többet bírjon, 2-3 akár 4 falat is, és aztán már kilyukadhat. Köszönöm, hogy elolvastad, pacsi! :D


Az ötlethez hozzá tartozik, hogy lehet nem én vagyok egy világi söfőr, de nem csak velem volt így, hanem másoktól is hallotam panaszt.
 
Utoljára szerkesztve:

Sergey

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
690
1 700
V4 karakter
Semyon Stepanov
LV karakter
-
V2 karakter
Nincs
A motorokra is fordíthatnának akkora figyelmet, mint az autókra. Sokszor irreális, ahogy kidurran a gumi, nem csak a motorok esetében. Ha oldalról belémjönnek a kerekeket nem is érintve azonnal kidurrannak a gumik szinte.
A mitorok közül az egyik örök kedvencem a Knuckelhead. Kicsit nagyobb sebességgel haladva Dilimore felé pl garantált a defekt egy sima lejtős úton.
 

ChipZ

Újonc
2023. 08. 01.
57
57
16
V4 karakter
Enrique Hasselbach
Támogatom az ötletet mert motoron és autón is nagyon érzékenyek a gumik ez pont tegnap történt 35-re be volt nyomva a tempomat és neki mentem egy táblának és egyből ki durrant a kerekem
 

Thomas wIde

Újonc
2019. 02. 05.
23
7
V4 karakter
Jessie Wide
LV karakter
Erick Russel
V2 karakter
-
Támogatom, sokkal élvezhetőbb lenne a motorozás egy átalakítást követően.
 
  • Tetszik
Reactions: Abolma

Jack Einstes

Újonc
2022. 04. 12.
2
4
V4 karakter
Hank Simons
Sziasztok!
Abszolút támogatom! Valami változtatás vagy finomhangolás nagyon jó lenne. Pár napja kezdtem el játszani a V4-en, előtte még 2015-6 környékén voltam aktív V3-on. Vannak járműveim, motorok is amiket nagynehezen megjavíttattam és kihoztam a közlekedésfelügyelettől, de tegnap szembesültem azzal hogy a gumikkal ekkora gond van. Elvontattak motorszervízbe, de konkrétan az utca végén már kaptam egy defektet az úttól (?).
 
  • Tetszik
Reactions: Abolma

Attila..

Barangoló
2023. 06. 07.
99
47
16
V4 karakter
Dominic Cartel
LV karakter
Roscoe Barbera
V2 karakter
-----
Támogatom az ötletet!
 

Pingween

Zöldfülű
2021. 03. 06.
164
230
Erdély
V4 karakter
Aryen Zvi♓
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Támogatom az ötleted,
Viszont nem minden járműnél érzékeny annyira, például a sanchez kereke egy tíz km/h-s ütközéstől is kilyukad, ugyanitt a ducatinak kell 50-60. A Toyota Supra A90 MK5 kereke is elég sokat bír,viszont egy Mercedes-Benz GT63s-é már nagyon gyenge.
 
  • Tetszik
Reactions: Abolma

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
767
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Motorok használhatatlanok, de ezt abból is látjuk, hogy v4 elején mennyien voltak szerviznél és most mennyien, és nem, nem amiatt lettek kevesebben mert megtanultak vezetni. Szimplán leszoktak a motorozásról mert nem lehet velük közlekedni, 1 kocc és mehetsz szereltetni. Ezek közül tényleg a Sanchez ami brutál vicc kategoria, kindenképp javitani kellene nem csak azon, hanem az összesen, illetve a hóról ne is beszéljünk, úgy csúszik mintha kilenne lyukadva 2 kereke.