GTA:SA Guesser

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
GTA:SA Guesser v.0.2 BETA

  • 5 játékmód
  • 800+ különböző feladat
  • Ranglisták
  • Account rendszer
  • Mérföldkövek
  • és még sok más...

Elérhető -> https://gtasaguesser.com



GTASA_Guesser.png

jah7.png
Előszó
Néhányan már ismerhettek az előző topikomból, így csak röviden: webfejlesztéssel foglalkozom már elég rég óta. Volt már régebben egy topikom, ahol a weboldalaimat mutattam be, de ez már a múlté. Most újra itt lennék, egy webes játékot kezdtem el fejleszteni.

A játékról
Az elképzelés alapjai a geoguessr és a gtaguessr játékokból jöttek, előbbit talán többen is ismerhetitek. A játék célja nem túl komplikált, egy előre megadott helyet kell megtalálnod a gta:sa térképen.

Tervek
Nagyon sok ötletem és tervem van, ezen felül további ötleteket is szívesen elfogadok. Ezekből pár példa:​
  • Több játékmód (egész pályás, LS, SF, LV stb.)
  • Minigamek
  • Ranglista
  • Account rendszer
  • Account testreszabhatóság
  • Felhasználó rangok (VIP, Admin stb)
  • Admin rendszer, chat rendszer
  • Pozíciók beküldése felhasználók által
  • Jutalom rendszer
  • Teljesítménynövelés
  • GTA:VC, GTA:III Guesser
A topic célja
A téma ilyen devlog szerű lesz, az oldal fejlesztését, később az új verziók létrejöttét lehet itt majd követni. A webalkalmazás kb. két hete már fejlesztés alatt áll, így a tervek közül pár már készen áll, először ezekből fogtok majd egy kis ízelítőt kapni.
 
Utoljára szerkesztve:

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
#1
Miután az első játékmód alapjai kész lettek(erről kicsit később), fellélegezhettem és nekiállhattam a főoldalnak. Rengeteg verzió után ezzel drukkoltam elő... az első, béta verzióhoz megfelel (erről kicsit lentebb), később újra lesz dolgozva valószínűleg.


unknown.png



Ahogy fentébb említettem, tervezek egy béta verziót a játékból, ami szerintem kijelenthetem, hogy elég jól halad. Ennek a célja az esetleges fennálló bugok kiszűrése lenne, illetve egy kisebb felmérésként is szolgál majd a számomra, ebből kiderülhet, hogy egyáltalán van-e igény a játékra( ezt addigis a téma követésével és az egyéb reakciókkal tudjátok nekem jelezni ). A béta hamarosan érkezik, egyelőre egyetlen játékmóddal, én pedig nemsoká jelentkezek a következő devloggal.
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
#2

Megírásra került az account rendszer, már bejelentkezni és regisztrálni is lehet az oldalra. Ezeket google fiók, vagy email segítségével tehetjük meg.
Ezzel együtt készült egy szimpla account screen is, ahol a felhasználónk adatait láthatjuk.


unknown.png



A játékot regisztráció nélkül is lehet majd játszani, viszont így kompromisszumot kell kötnünk: a ranglistákra nem kerülhetünk majd fel.
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
GTA:SA Guesser v. 0.1. BETA

  • 1 játékmód
  • 150+ különböző pozíció
  • Ranglista
  • Account rendszer

Elérhető -> https://gtasaguesser.com




A verzió lényege egyelőre a hibák, bugok kiszűrése lenne, így ha minél többen játszanátok és jelentenétek a bugokat discordon, azt megköszönném ;)
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
Ranglista, resizve lett, hisz annak, hogy teli van 3000 pontosokkal nincs sok értelme.
Mostmár csak akkor lehet max pontot elérni ha telibe a jó pozícióra rakod a markert, nem elég már csak közel rakni.
Az egész account és ranglista rendszer újraírás alatt van jelenleg, kis türelmet kérek.

Edit.: minden újonnan felmerülő bug fixelve lett :)
 
Utoljára szerkesztve:

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
Leaderboard + UI update

  • A UI kicsit változott, így már telefonon is élvezhető a játék.
  • A Leaderboard fölött már ki tudjuk választani, hogy a top hány játékost szeretnénk látni, így kicsit átláthatóbb, és több értelme is van mint az előzőnek. :)
  • Account oldalon már látni az általunk legtöbb elért pontszámot.
Elérhető -> https://gtasaguesser.com
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
#6

Mint előzőleg említettem, a következő frissítés több újdonságot is fog hozni. :cool: 🛠️

unknown.png


A verzió egyébként már tesztelés alatt van, gőzerővel dolgozok a felmerülő hibák javításán, így már csak napok kérdése és ti is játszhattok, illetve bezsebelhetitek az új "trófeákat". 🥳
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
Las Venturas, Achievement update (v.0.1.3)

  • Las Venturas gamemode
    • 100 különböző feladat
    • ranglista
  • Mérföldkövek
    • 9 különböző trófea
    • az elért mérföldkövek látszanak a ranglistán, és a saját fiók oldalon is

  • Satellite mapon már nem lehet jelölni, csak segítségnek van

elérhető -> https://gtasaguesser.com

Ezzel a frissítéssel együtt már 200+ feladat van és két játékmód. A következő frissítésekben valószínűleg a további két alap játékmód fog elkészülni. Utána pedig nagy dolgokat tervezek, szóval érdemes lesz követni a topikot. ;)


ui. akinek nem jó a ranglistákban a profilképe: ha beállítjátok újra az account fülön megjavítja.
 
Utoljára szerkesztve:

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
All map game mode marker patch (v.0.1.4)

  • Az egész térképes játékmód összes markerje át lett helyezve. Ezentúl minden feladat megoldása az a pozíció, ahonnan a fénykép készült.
  • A Las Venturas játékmód egyelőre ki lett véve, hiszen ezen még dolgoznom kell, és így elkerülhetőek a félreértések.
  • A két térkép helyet cserélt, most az alapértelmezett a Műholdas térkép. Markerek már nem helyezhetők el a korábban alapértelmezett térképen.
  • Egyéb, kisebb változtatások.
Elérhető -> https://gtasaguesser.com

Új feladatok most nem kerültek be, a közeljövőben érkező LV patch fogja őket tartalmazni. ;)
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
Las Venturas marker patch (v.0.1.5)

  • Las Venturas összes markerje át lett helyezve. Ezentúl minden feladat megoldása az a pozíció, ahonnan a fénykép készült.
  • A két térkép helyet cserélt, most az alapértelmezett a Műholdas térkép. Markerek már nem helyezhetők el a korábban alapértelmezett térképen.
  • Több mint 30 új feladattal egészült ki LS és SF.
  • Egyéb, kisebb változtatások.
Elérhető -> https://gtasaguesser.com

A következő frissítésben az egész UI meg fog változni, illetve további feladatok is jönnek majd.
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
UI update (v0.1.6)

  • Az egész felhasználói felület megváltozott, egy kicsit "modernebb", egységes kinézet érdekében.
  • Előkészületek lettek végezve a következő frissítés kapcsán.
  • Ideiglenesen ki lett véve a profilkép megváltoztatása funkció.
Elérhető -> https://gtasaguesser.com
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.