Gianluca Dilorenzo jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DiLorenzo

Újonc
Támogató
2023. 10. 14.
32
72
22
Budapest
V4 karakter
Gianluca Dilorenzo
LV karakter
-
V2 karakter
-

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ Januárban töltöttem be a 22. életévemet. ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 2017 májusában regisztráltam a SeeMTA szerverére, ettől kezdve RP-zek kisebb-nagyobb kihagyásokkal. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017 májusában regisztráltam, de egy nagyobb kihagyás után 2023 oktróberétől játszok rendszeresebben. Jelenleg 30.500 perccel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Sajnos egy alkalommal kerültem AdminJail-be, egy figyelmetlenség miatt. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Jelenleg még egyetemen az utolsó félévemet töltöm, valamint mellette dolgozok is, így nem tudom garantálni, hogy minden nap tudom teljesíteni a minimum 3 órát, de egy hónapban a minimálisan elvárt 5.000 percet tudom vállalni minden kétséget kizárólag. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Eddig egy, illegális frakcióban voltam, ahol körülbeül 3 hónapot töltöttem el, valamint ez idő alatt nagyon sokat fejlődtem az RP terén. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Sajnos nincs, de mindenre nyitott vagyok és szeretnék új barátokat szerezni. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Magamat egy megbízható embernek tartom, valamint úgy gondolom, hogy nagyon elszánt vagyok, így ha valamibe belekezdek mindig próbálom kihozni belőle a maximumot. Szeretek csapatban dolgozni, valamint véleményem szerint könnyen be is tudok illeszkedni. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezek mind a hárommal. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Gianluca Dilorenzo ~


Születési helye, ideje:
~ Palermo, 1992.06.11 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Agnese Castellano ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos, Jefferson Motel 1. emelet, 6-os számú lakás. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Gimnáziumban elvégzett általános érettségi vizsga. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem gépjárművezetetői jogosítvánnyal. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Véleményem szerint a Fix & Drive Mechanic Shop az egyik legfejlettebb szerelőtelep a városban, valamint meglátásom szerint egy nagyon összetartó és összeszokott csapattal rendelkezik. Úgy gondolom, hogy ennek a csapatnak én is egy újabb, üde színfoltja tudnék lenni. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Sajnos érdemleges hivatalos tapasztalattal nem rendelkezem ebben a munkakörben, azonban az autóimon rendszeresen én végzem el a kisebb munkákat, mint például az olaj-, az izzók-, a lengéscsillapítók- vagy akár a fékek cseréje. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Véleményem szerint tökéletesen be tudnék illeszkedni az Önök csapatába, valamint úgy gondolom magamról, hogy minden munkámat maximális odaadással és szakértelemmel végzem, kiemelkedő kompetenciám a precízség. Úgy gondolom, hogy az adottságaimmal tökéletesen ki tudnám egészíteni a csapatukat. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
~ Gianluca Dilorenzo - Önéletrajz ~
 

Lyo

Újonc
2019. 04. 22.
46
63
V4 karakter
Lyonell_Stones
LV karakter
Leopold_Kensington
V2 karakter
Nincs
Szia !
Szerintem a lapod önmagában nem rossz, a lényeg ami kell benne van, csak az egyetem és a munka mellett lehet sok lesz, de szerintem egy esélyt mindenképpen érdemelsz.

A lapodat TÁMOGATOM!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: DiLorenzo

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 075
1 110
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
  • Imádom
Reactions: DiLorenzo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.