Gellértre való panasztétel. (LV) (Heist helyett írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

barneyy

Újonc
2019. 12. 20.
37
162
Kaposvár
LV karakter
Rafe Acedo
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Heist


Panaszra tett moderátor neve:
Gellért


Panasz oka:
Helytelen bírálat.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
Ki lettél tiltva. Indok: Szabályok megszegése. A tiltás lejárati dátuma: 2021. 04. 26. at 23:49. ; Képek: https://imgur.com/a/2sOPdua


Egyéb megjegyzés:
A fórumról való kitiltásomat nem érzem jogosnak, mivel nem gondolnám, hogy a nevetős emojik használata tiltott a fórumon, illetve a mr szó használata. A kitiltásomat egy folyó pk alatt kaptam, amelyhez nem volt lehetőségem a továbbiakban hozzászólni.
 
Utoljára szerkesztve:

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
Heló. Főgmoddal lett egyeztetve, hogy amennyiben a felesleges, feszültségkeltő nevetős emojizásra értetendő szóbeli rászólás után is folytatódik ez, mint jelenség, akkor a feszültségkeltésre vonatkozó szabálypont léphet érvénybe, ennek értelmében szankcionáltalak téged is. Úgy gondolom, hogy semmi kivetnivaló nincsen az eljárásomban, hisz úgy cselekedtem, ahogy azt letisztáztuk. Amit csináltál feszültségkeltő volt más játékosok számára, mellesleg a ,,szóbeli" figyelmeztetésemet is kinevetted, pedig nem viccet küldtem neked. Ez miatt kaptad a kitiltásod is.

bc50752acf5881b2c1a9f13613074548.png
ae2599f886ceac75de082b71635a8b2d.png

Azt meg felettébb érdekesnek tartom, hogy teszek rád egy jogos panaszkönyvet, és az ismerősöm hozzászólásait kezded random be haha reactolni, hogy keltsd a feszültséget. Várom a bírálatot.

Edit:
A kitiltásomat egy folyó pk alatt kaptam, amelyhez nem volt lehetőségem a továbbiakban hozzászólni.
Ott is leírtad, hogy nem szeretnél a továbbiakban hozzászólni a panaszkönyvhöz, várod a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 377
6 437
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Szólt neked @gellért , hogy jó lenne ha befejeznéd a haha reakció spammelését, de mivel pontosan tisztában vagy azzal a ténnyel, hogy ez mást inzultálhat ezért ugyan úgy folytattad. Lásd például, hogy amit írt neked azt is csak kinevetted...
Szólva lett neked, hogy ne csináld. De mégis folytattad. Ezzel fokozva a feszültséget...
Gondolj erre az egy hónapos pihenőre mint egy esély a javulásra!

Panaszod következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.