Gard Lauve jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Idej

Újonc
2022. 09. 04.
69
549
V4 karakter
Gard Lauve
LV karakter
Furnell Parks
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: Tizenöt, októberben töltöm a tizenhatot.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Dánielnek hívnak, Szerbiában élek egy kis faluban, jelenleg gimnáziumba járok. Szabadidőmet főként számítógépezéssel, és biciklizéssel ütöm el. Hobbijaim közé tartozik az edzés, és a számítógépezés. Seemtara 2021 elején regisztráltam, de ez az idő alatt volt egy nagy kihagyásom. Eddig a szerveren bmsben, leveque mobban és a bogdanovic klanban voltam jelen. Jelenleg közel 120 ezer percem van. Barátságos vagyok, nagyon könnyen meg tudok barátkozni emberekkel, még akkor is ha előtte valami oknál fogva nem kedveltük egymást, segítőkész vagyok. Ha már megemlítettem a jó dolgokat akkor kénytelen vagyok a rosszakat is, sok mindent túlgondolok, szétszórt tudok lenni.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Aránylag sok RP tapasztalattal rendelkezem, ami látszik a leírásomban lévő élménykép topicokban is, megbízható vagyok, előbb-utóbb megcsinálom a tőlem kért dolgokat. A szerveren lévő perceim közel 100%-át a TEK-re tudnám fordítani. Jól tudok csapatban dolgozni. Jól el tudok beszélgetni az emberekkel, akikkel van közös érdeklődési köröm.​
4. Mióta játszol a szerveren? A szerverre 2021 elején regisztráltam, 2022 októberétől kezdtem el komolyan venni.​
4.1 Játszott perceid száma: 116 500​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Hétköznaponként 2-3, hétvégén ennél sokkal több.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Még soha nem voltam egy rendvédelmi frakcióban a szerveren. Egy barátom ajánlotta aki most jelenleg a TEK köreiben van, már régebben is megpróbálkoztam vele, de akkor elutasították. IRL is foglalkoztatnak a hasonló szervezetek, de nem lennék szívesen tagja egyiknek sem.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) -​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Két gyermekes családapa, korábban biztonsági őrként dolgozott, a cég felbomlásával munkanélkülivé vált. Extrovertált, történelem, és egyéb tudományok foglalkoztatják.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
k-p-2024-04-18-133925259.png
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
image.png
Ezen kívül még volt pár darab, de azok eltüntek.
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
image.png
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Tűzharcokban, túszdrámákban főszerep elvállalása, kijelölt területek átvizsgálása, megvédése, ellenőrzése. Behatolások vezetése, veszélyes emberek megakadályozása. Fegyverrel felszerelt csoportok lefegyverzése. Konvojok, emberek, tárgyak szállítása, őrzése.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Gard Lauve​
2. Születés helye: Oszló, Norvégia.​
3. Születés ideje: 1999.07.07.​
4. Nem: Férfi / Nő / Egyéb​
5. Családi állapota: Házas​
7. Foglalkozása: Munkanélküli​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Willowfield st. 583/a​
11. Telefonszáma: +38-76-997-6399​
12. E-mail címe: GarLauv22@gmail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Általános Iskola, Oszló​
- Műszaki Szakközépiskola, Oszló​
- ...​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Személy- és vagyonőr képzés



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Norvég- Anyanyelvi szint
Német - B1​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Los Santos, 2024.04.18.
Gard Lauve
 

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 797
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: ))





Fallen
r. Dandártábornok
 
  • Imádom
Reactions: Idej
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.