Franklin Daugless jelentkezése.

  • Téma inditó Deleted member 50499
  • Inditás dátuma
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
D

Deleted member 50499

abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Franklin Daguless
Születési hely, idő: Los Santos, Szent László Péter Korház, 1997.03.21
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Telefonszám: 387682818 | E-mail: franklin.daugless@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, Commorce, 27st, 7em, 1 ajt.
Legmagasabb végzettsége: Érettségi bizonyítvány.
Eddigi munkahelyei: See City Vagyonvédelmi Kft. [SCV]

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Franklin Dauglessnek hívnak, jelenleg 25 éves magyar állampolgár vagyok. Szüleim 17 éves koromba elváltak egymástól, jelenleg magamba élek, egy panel lakásban. Általános iskolai évem után sikerült jelentkeznem egy honvédelmi iskolában, viszont nem igazán szerettem meg azt, mivel nem nagyon gondoltam át jelenlegi munkám. Mindig is a rendvédelmi kör vonzott engem, és sokat telesítettem azért, hogy sikeresen leérettségizzek. Jelenleg munkanélküli vagyok, és így teljesítem a napjaim némi alkalmi munkákkal. Szeretnék egy kicsi becsülettel rendelkezni, és így a Rendőrség köreit választottam, mint érettségi 'másod tétel.' Jelenleg rendelkezem személy-gépjármű igazolvánnyal, és a megfelelő kötelező biztosításokkal. Mindig is szerettem betartani a elő írt törvényeket, szabályokat. Régebben egy helyi csapatban sportoltam, viszont ahogy teltek az idők, picit belefáradtam, és a költséges részei is nehézség volt. Fél testvéremmel élek a városban, és mindig segítünk egymásnak, amiben csak szükséges, és kell. Jelenleg én egy FBŐ-s vizsgával rendelkezem, illetve egy fegyvertartási bizonylattal.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Milánnak megfelelő.
Mennyi idős vagy: Jelenleg 15 életéves vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: 8 általános, viszont mindenféle képpen a rendvédelmi kör vonz engem.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 137 perccel rendelkezem jelenleg.
Csatolj egy képet az UCP-ről: imgur.com/a/Rmuj9Wt
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem volt még.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
igazából egy hazaszerető embert szeretnék, aki megbízható, és mindig teljesíti azt, ami az elvárás. Mindig szerettem az olyan embereket, akik szabályt betartják. Jelenleg egy szigorú, de megbízható személyt szeretnék. Kissé mogorva, de picit humoros embert, aki segítőkész, és az állampolgárok védelmét szolgálja. Legfontosabb feladata, hogy betartsa a törvényeket, és betartassa azt. Számos pontjában megfigyelő ember, aki szereti az igazságot megszerezni, és a kivételezéseket megszüntetni. Ami esetlegesen egy olyan ügy, annak utána járunk, és teljesítsük azt. Mindig pontos vagyok, és a feladatom maximálisan végzem. Segítőkésznek mondom magam, és a szerveren is ilyen hozzá állással lennék, hogy mindig csináljam a feladatom úgy, hogy elvárják azt.
Miért pont rád essen a választásunk?
Igazából, ez teljesen a bíráló személynek a döntése. Viszont teljesen megbízható vagyok, és mindig teljesítettem azt, amit elvártak. Testvéremmel játszok jelenleg, ő vele is mindig sikerült kimagaslóan teljesíteni bárhol. Mivel jelenleg tapasztalt vagyok, így elmondhatom azt, hogy sikerült megtanulnom az alapvető készségeket, amivel rendelkeznem kell. Szeretek tanítani olyan embereket, akik nem rendelkeznek olyan tudással, mint egy olyan ember, aki régebb óta játszik. Aktívnak mondom magam, néhol még a maximumot is tudom teljesíteni, ha elvárt feltételt. Általában önállóan is tudom végrehajtani azt, amit kiadnak nekem.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam még a frakcióban a szerveren.
Ranzer válasza:
Szia. Kérlek frissítsd tizenkét órán belül a karakternevedet az aktuálisra.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Franklin Daugless!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.05.23 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.05.23 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

______________________________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
~ Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.