Frakciós prioritás.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
417
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Egy gyémántból olyan prioritásod van 800 varakozo mellett is feljutsz percek alatt, ha erre nincs pénze az embernek akkor arany, ezüst ugyanúgy ott van, hozzáteszem fillérekért megoldható ez a probléma. Aki nagyon V4-ezni szeretne rakja bele azt az 1000 forintot, megéri.
De azt is 4 naponta kell venni😊 hogy ne járjon le
 

Stricimobil2100

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 12.
159
263
V4 karakter
Curtis Lacruse
LV karakter
Bashar Lowe
pop szakma, ez van, ezt kell szeretni. Van egy elég faja géped, hogy ide egyátalán betölts akkor nem az az 1000 forint fog sírba rakni. Ha meg szerinted nem éri meg akkor nem kell megvenni.
 
  • Fájdalmas
  • Dühítő
Reactions: Márk44 és Culuska

Stricimobil2100

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 12.
159
263
V4 karakter
Curtis Lacruse
LV karakter
Bashar Lowe
veszek egy dobozt a felet elszivom masik felet elpostazom hatha erre is jar prio.
 
  • Vicces
Reactions: Klevo

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
453
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
pop szakma, ez van, ezt kell szeretni. Van egy elég faja géped, hogy ide egyátalán betölts akkor nem az az 1000 forint fog sírba rakni. Ha meg szerinted nem éri meg akkor nem kell megvenni.
igen. Csak az az ezer forint 24 órára szól, és utána lejár. Azért ha azt nézed 24 óránként elég hamar sokká válik az az ezer forint.

És úgy tűnik megint el van felejtve, hogy ez a poszt a FRAKCIÓSOKnak készült, nem mindenkinek.
 

callmegerappa

Újonc
2021. 04. 02.
35
176
V4 karakter
Tyler_Outis
Nem sok értelme van, jól beszéltek itt előttem páran. Egy scriptben lévő frakciótag ugyan olyan játékos mint az a másik player aki előtt 800 ember van a várólistán, csak mert nincs prioritása. Ugyan úgy szerepjátékoztok, csak más körülmények közt, így nem lenne nagyon fair. Mondjuk ez a fizetős prioritás sem annyira fair, ami jelenleg van, de hát ez már más tészta. Ez csak hab lenne a tortán.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
950
3 563
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Egy gyémántból olyan prioritásod van 800 varakozo mellett is feljutsz percek alatt, ha erre nincs pénze az embernek akkor arany, ezüst ugyanúgy ott van, hozzáteszem fillérekért megoldható ez a probléma. Aki nagyon V4-ezni szeretne rakja bele azt az 1000 forintot, megéri.
Nem hiszem, hogy nekem kéne fizetnem azért, hogy legyen egy adott szolgáltatás a szerveren, ami ha nincs az a többi játékosnak is kellemetlen. Magyarán, ha én szerelő vagyok és fel óhajtok menni, hogy a másik játékos tudja használni az autóját, akkor én teszek valójában szívességet. Szerintem abszurd lenne ezért fizetni, amikor eleve a szabadidejét áldozza valaki erre. Egyszer próbáltam meg felmenni, meglátva az ETA-t inkább ki is léptem. Ha valaki mondjuk kifagy egy RP-ben, ahol fontos szerepe van, az kellemetlen, várhat egy órát, addigra meg már senkinek nincs kedve folytatni.

Nem sok értelme van, jól beszéltek itt előttem páran. Egy scriptben lévő frakciótag ugyan olyan játékos mint az a másik player aki előtt 800 ember van a várólistán, csak mert nincs prioritása. Ugyan úgy szerepjátékoztok, csak más körülmények közt, így nem lenne nagyon fair. Mondjuk ez a fizetős prioritás sem annyira fair, ami jelenleg van, de hát ez már más tészta. Ez csak hab lenne a tortán.

Azt vedd kérlek figyelembe, hogy a többi játékos ezektől a játékosoktól függ. Ha kifagy a szerelő, nem 2 óra lesz a szerelés, hanem 5 mondjuk. Ha a mentős kifagy vonulás közben, cumi. Rendfenntartásra is valamilyen szinten szükség van. Ha csak 4-5 tag kaphatna egy-egy frakcióból egy arany szintű prioritást, az kicsit enyhítene a helyzeten. Most főképp a szerelőkre, mentőkre gondolok, tőlük függ a játékmenet szervesen. Természetesen addig elég lenne fenntartani ezt, ameddig stabilizálódik a helyzet. De ez így tarthatatlan, hogy fel se tudtam jutni még, hogy bekerüljek a frakcióba.
 

Stricimobil2100

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 12.
159
263
V4 karakter
Curtis Lacruse
LV karakter
Bashar Lowe
Nem KELL fizetned érte, ilyenről soha nem volt szó. HA SZERETNÉL hamarabb feljutni akkor KELL venned valamit. MÉG MINDIG PITIÁNER ÖSSZEGEKRŐL BESZÉLÜNK. Viszont!!! te ic pénzért ugyanúgy vehetsz névreszólót, amivel szintén van prioritásod,ha nem tévedek. Szóval nem muszáj egy forintot sem költened, ez mind opcionális.:)
 

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
453
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Nem hiszem, hogy nekem kéne fizetnem azért, hogy legyen egy adott szolgáltatás a szerveren, ami ha nincs az a többi játékosnak is kellemetlen. Magyarán, ha én szerelő vagyok és fel óhajtok menni, hogy a másik játékos tudja használni az autóját, akkor én teszek valójában szívességet. Szerintem abszurd lenne ezért fizetni, amikor eleve a szabadidejét áldozza valaki erre. Egyszer próbáltam meg felmenni, meglátva az ETA-t inkább ki is léptem. Ha valaki mondjuk kifagy egy RP-ben, ahol fontos szerepe van, az kellemetlen, várhat egy órát, addigra meg már senkinek nincs kedve folytatni.



Azt vedd kérlek figyelembe, hogy a többi játékos ezektől a játékosoktól függ. Ha kifagy a szerelő, nem 2 óra lesz a szerelés, hanem 5 mondjuk. Ha a mentős kifagy vonulás közben, cumi. Rendfenntartásra is valamilyen szinten szükség van. Ha csak 4-5 tag kaphatna egy-egy frakcióból egy arany szintű prioritást, az kicsit enyhítene a helyzeten. Most főképp a szerelőkre, mentőkre gondolok, tőlük függ a játékmenet szervesen. Természetesen addig elég lenne fenntartani ezt, ameddig stabilizálódik a helyzet. De ez így tarthatatlan, hogy fel se tudtam jutni még, hogy bekerüljek a frakcióba.
Igazából mindent összefoglaltál itt, pontosan erről beszéltem korábban én is.
Nem sok értelme van, jól beszéltek itt előttem páran. Egy scriptben lévő frakciótag ugyan olyan játékos mint az a másik player aki előtt 800 ember van a várólistán, csak mert nincs prioritása. Ugyan úgy szerepjátékoztok, csak más körülmények közt, így nem lenne nagyon fair. Mondjuk ez a fizetős prioritás sem annyira fair, ami jelenleg van, de hát ez már más tészta. Ez csak hab lenne a tortán.
Ugyan olyan játékos mint bárki, ez tény. De az ő munkájuk létfontosságú abban, hogy a többi játékos jól érezhesse magát.

Egy egyszerű példa arra, hogy te neked se mindegy, hogy négy órát kell ülni a szerelőnél, hanem mondjuk csak egyet. Remélem érted miről beszélek.
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
417
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Nem KELL fizetned érte, ilyenről soha nem volt szó. HA SZERETNÉL hamarabb feljutni akkor KELL venned valamit. MÉG MINDIG PITIÁNER ÖSSZEGEKRŐL BESZÉLÜNK. Viszont!!! te ic pénzért ugyanúgy vehetsz névreszólót, amivel szintén van prioritásod,ha nem tévedek. Szóval nem muszáj egy forintot sem költened, ez mind opcionális.1:)
Értjük, csak 1 napig van egy 'csak egy ezresből' priod, akkor is ezüst ami nem 3 óra várás hanem pl 30perc. de ha Te mindennap játszól az havi 30ropi, nemde? Ha csak le nem csatlakozol.. Nem erről van szó, megvan a lehetőség venni meg nem venni, én még mindig ellenzem ezt az egészet. Adminok felmennek előbb és kész, ennyi,nem kell több. Inkább várok én is kicsit többet.
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
444
5 224
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Csak akkor meg ne sírjon senkinek a szája mikor nem jön vontatós/taxis/mentős, mert neki épp nem volt pénze priorítást venni.
Az sír maximum, aki rá van stresszelve arra hogy feljusson. Itt voltam V1-V2 váltás V2-V3 váltásnál, illetve most V3-V4 váltásnál. Akkor még prioritás rendszer sem volt, csak.. "feljutottál amikor feljutottál" alapon voltak a dolgok.

Teljesen rendben van hogy nem sok az adott prémium csomag hogy prioritásom legyen, amennyiben SZERETNÉK költeni rá. Az már kevésbé van rendben hogy én fizessek a prioritásért még más csak azért mert xy frakcióban van és megkapja azt ingyen, mondhatni puszira.

Szerintem így is elég nehéz 1-1 frakcióba bekerülni, főleg ha kezdő az ember mert azért megvannak az elvárások, egy arany szinttel egyenlő priorítást adni nekik szerintem senkinek nem fájdítaná meg a szívét.
Nem fájdítja senkinek a szívét a dolog. Szimplán nem fer a többiekkel szemben, abból az apropóból hogy ő most olyan frakcióban van ami "fontos." Relatív kinek mi a fontos. Én meg tudom oldani a fuvart frakciómon belül, vagy szimplán magánfuvarossal. Ha lerobbant az autóm, ugyan az a dolog lép érvénybe mint az imént. A szereltetést pedig van "időm" megvárni hogy el tudjak menni majd szereltetni amikor csillapodik ez a nagy hype, aztán szépen megjavíttatom az autómat. Rendőrre nincs szükségem mivel alapból a szerveren lévő szerepemhez mérten nem szívleljük egymást, ezáltal elfogadtam hogy nem ők lesznek az én problémamegoldó embereim, satöbbi.

Problémamegoldó készséget nem a frakciók adnak, hanem a józan ész. Ezáltal nincs olyan oldal ami kifejezetten "kellene" hogy mindig legyen.
De persze ezt mindenki döntse el magának. Én nem akarok hátrébb kerülni a várólistán, csak azért mert nem taxis, vagy mentős vagyok például.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.