Frakciós prioritás.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nyimoka

Zöldfülű
2022. 04. 23.
166
61
See City
V4 karakter
Pablo D Xavier
LV karakter
Isabella Harper
V2 karakter
Jessica Styles
Sziasztok. Egy olyan ötlet jutott ma eszembe,hogy mi lenne,ha lenne egy frakció prioritás? Így lehetne biztosítani,hogy szinte mindig legyen fent a legális frakciókból tag,OMSZ,Rendvédelem,PF,Szerelők,stb. Igaz,először egy kicsit hülyén,és feleslegesnek láttszik,de ha jobban bele gondolunk,RP szempontjából is jobb lenne,ha minden frakcióból van fent tag.
 

Nyimoka

Zöldfülű
2022. 04. 23.
166
61
See City
V4 karakter
Pablo D Xavier
LV karakter
Isabella Harper
V2 karakter
Jessica Styles
Én is így gondoltam,körülbelül egy hónapig ez be lenne vezetve,az jó lenne. Mert például OMSZ-ből,sokan még fel se bírtak jutni a szerverre.
 
  • Tetszik
Reactions: Panti

Nyimoka

Zöldfülű
2022. 04. 23.
166
61
See City
V4 karakter
Pablo D Xavier
LV karakter
Isabella Harper
V2 karakter
Jessica Styles
Az egészben az a legszebb,hogy ha nincs fent például OMSZ,akkor pedig minket szidnak,hogy milyen lusták vagyunk,meg hogy inaktív frakció,és stb.
 

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
459
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Hatalmas segítség lenne, még akkor is ha csak a "fontosabb" frakciók kapnák meg. PL .: mentők, taxisok, szerelők, akikre mindig van igény.
 
  • Tetszik
Reactions: Márk44 és Macseek

Klevo

Lila-fehér 💜🤍
2019. 08. 11.
380
1 496
Dunaújváros
V4 karakter
Szilvester_Rudolf
LV karakter
--
V2 karakter
--
Sziasztok. Egy olyan ötlet jutott ma eszembe,hogy mi lenne,ha lenne egy frakció prioritás? Így lehetne biztosítani,hogy szinte mindig legyen fent a legális frakciókból tag,OMSZ,Rendvédelem,PF,Szerelők,stb. Igaz,először egy kicsit hülyén,és feleslegesnek láttszik,de ha jobban bele gondolunk,RP szempontjából is jobb lenne,ha minden frakcióból van fent tag.

Akkor már legyen az illegálnak is, mert minek jöjjön fel mind a 200 Legális, vagy rendvédelmis frakció, ha nincsen '''AKCIÓ'''
Nincs miért beállni szollgálatba, de akkor már kell civil is, mert nincs akihez kimenjenek.
Ezzel csak az lesz elérve, hogy a szerver játékosának túlnyomó többsége csak van.
Nem rossz ötlet, de nincs értelme kollektíven ekkora létszámú frakciókat felengedni, egyszerre.
 

Nyimoka

Zöldfülű
2022. 04. 23.
166
61
See City
V4 karakter
Pablo D Xavier
LV karakter
Isabella Harper
V2 karakter
Jessica Styles
Akkor már legyen az illegálnak is, mert minek jöjjön fel mind a 200 Legális, vagy rendvédelmis frakció, ha nincsen '''AKCIÓ'''
Nincs miért beállni szollgálatba, de akkor már kell civil is, mert nincs akihez kimenjenek.
Ezzel csak az lesz elérve, hogy a szerver játékosának túlnyomó többsége csak van.
Nem rossz ötlet, de nincs értelme kollektíven ekkora létszámú frakciókat felengedni, egyszerre.
Szerintem egy Gyémánt VIP ranggal ha felér ez a prioritás,már előrébb vannak a frakciók. Illetve valóban az illegál is kaphatna. Támogaton az ötletet.
 

Dawo

Újonc
2022. 10. 29.
56
10
Székelyszabar
V4 karakter
Logan Marley
Akkor már legyen az illegálnak is, mert minek jöjjön fel mind a 200 Legális, vagy rendvédelmis frakció, ha nincsen '''AKCIÓ'''
Nincs miért beállni szollgálatba, de akkor már kell civil is, mert nincs akihez kimenjenek.
Ezzel csak az lesz elérve, hogy a szerver játékosának túlnyomó többsége csak van.
Nem rossz ötlet, de nincs értelme kollektíven ekkora létszámú frakciókat felengedni, egyszerre.
Támogatom ezt is.
 
  • Tetszik
Reactions: Klevo

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
459
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Akkor már legyen az illegálnak is, mert minek jöjjön fel mind a 200 Legális, vagy rendvédelmis frakció, ha nincsen '''AKCIÓ'''
Nincs miért beállni szollgálatba, de akkor már kell civil is, mert nincs akihez kimenjenek.
Ezzel csak az lesz elérve, hogy a szerver játékosának túlnyomó többsége csak van.
Nem rossz ötlet, de nincs értelme kollektíven ekkora létszámú frakciókat felengedni, egyszerre.
Pontosan ezért írtam fentebb, hogy jobb lenne ha csak a "fontos" vagy a szolgáltató frakciók jöjjenek fel. Taxi, szerelő, stb.
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek és Klevo

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
22
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Szerintem azok akik kifagynak azok nem kapnak prioritást, Borisz leírta, akkor szerintem ezek se fognak.
 
  • Tetszik
Reactions: Klevo

Klevo

Lila-fehér 💜🤍
2019. 08. 11.
380
1 496
Dunaújváros
V4 karakter
Szilvester_Rudolf
LV karakter
--
V2 karakter
--
Nem hinném hogy bármennyire is fer lenne adott frakciókkal "kivételezni", még a másik meg szenvedjen a várólistával, plusz költsön irl pénzt a prioritásra ha fel akar jutni.
Iszom szavaidat bátyus.
Valaki fizetett azért, amit más csak azért kapott meg, mert NAV-os. Hol jó ez?
 
  • Tetszik
Reactions: rhymes és kubik

Stricimobil2100

Zöldfülű
2021. 04. 12.
191
286
V4 karakter
Liro Kyllonen
LV karakter
Bashar Lowe
Egy gyémántból olyan prioritásod van 800 varakozo mellett is feljutsz percek alatt, ha erre nincs pénze az embernek akkor arany, ezüst ugyanúgy ott van, hozzáteszem fillérekért megoldható ez a probléma. Aki nagyon V4-ezni szeretne rakja bele azt az 1000 forintot, megéri.
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: Culuska és Klevo

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
459
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Nem hinném hogy bármennyire is fer lenne adott frakciókkal "kivételezni", még a másik meg szenvedjen a várólistával, plusz költsön irl pénzt a prioritásra ha fel akar jutni.
Persze. Lehet így is nézni. Csak akkor meg ne sírjon senkinek a szája mikor nem jön vontatós/taxis/mentős, mert neki épp nem volt pénze priorítást venni.
Szerintem így is elég nehéz 1-1 frakcióba bekerülni, főleg ha kezdő az ember mert azért megvannak az elvárások, egy arany szinttel egyenlő priorítást adni nekik szerintem senkinek nem fájdítaná meg a szívét.

EDIT .: És itt tényleg nem azokra gondolok, akik NAV-ban, PDben, meg egyebekben vannak, hanem azokra akikre mindig van igény, és lehet hogy a priorítás miatt nem elérhetőek.
 

Klevo

Lila-fehér 💜🤍
2019. 08. 11.
380
1 496
Dunaújváros
V4 karakter
Szilvester_Rudolf
LV karakter
--
V2 karakter
--
Persze. Lehet így is nézni. Csak akkor meg ne sírjon senkinek a szája mikor nem jön vontatós/taxis/mentős, mert neki épp nem volt pénze priorítást venni.
Szerintem így is elég nehéz 1-1 frakcióba bekerülni, főleg ha kezdő az ember mert azért megvannak az elvárások, egy arany szinttel egyenlő priorítást adni nekik szerintem senkinek nem fájdítaná meg a szívét.

EDIT .: És itt tényleg nem azokra gondolok, akik NAV-ban, PDben, meg egyebekben vannak, hanem azokra akikre mindig van igény, és lehet hogy a priorítás miatt nem elérhetőek.
Ha jól tudom már lehet hirdetni telefonon ilyen vontatós dolgokat, simán ott is eltudja érni, aki akarja.
 

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
459
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Ha jól tudom már lehet hirdetni telefonon ilyen vontatós dolgokat, simán ott is eltudja érni, aki akarja.
Tegyük fel hogy összejön, meg ezt még a taxira is rá lehet húzni, de akkor honnan szerzel mentőst, vagy szerelőt PL?
Meg a hangsúly itt a frakción van, ha érted mire célzok. PL egy BMS-es/Fix&Drive-os szerelő had élvezze már azt az előnyt hogy tud játszani a szerveren este 11 előtt is, mert rá szükség van ténylegesen, most vontatástól függetlenül is, mert nem egyszer futottam bele abba, hogy 1-2 ember dolgozott összesen a szerelőnél 20 autós sorokra, mert a többiek ki crasheltek, vagy reconnectelni kényszerültek valami miatt.
 
  • Tetszik
Reactions: Klevo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.