Flavio Gotti jelentkezése az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BarnaLaci

Újonc
2019. 06. 24.
12
19
Szerbia , Zenta
V4 karakter
Flavio Gotti
LV karakter
Flavio Gotti
V2 karakter
Flavio Gotti
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Flavio Gotti
Születési hely, idő: Los Santosi Kórház 1997.04.06
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: flaviogotti@gmail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Jefferson Hotel 75. szoba
Legmagasabb végzettsége: Középiskola
Eddigi munkahelyei: pizzafutár , Országos Katasztrófa Védelem

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Flavio Gottinak hivnak , Los Santosban születtem és élek. 25 éves vagyok , nemsokára 26. Beszélek Angolul , Magyarul és Olaszul. 22 éves koromban csatlakoztam az OKF körébe. Itt KMSZ-es voltam (Katasztrófavédelmi Műveleti Szolgálat). Nem túl sok időt töltöttem itt , nem volta valami összetartó a csapat. 195-cm magas vagyok és 80-kg. A kék piros lámpák nagyon vonzanak kiskorom óta. Ezért az OKF volt az első lépés a rendvédelmi karrier felé és most szeretnék a következő lépcsőfokra lépni.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Nevem Barna László , de csak szólitsatok Laci-nak.
Mennyi idős vagy: 17
Legmagasabb iskolai végzettséged: CNC technikusnak tanulok , a 4-ből most fogom nemsokára fejezni a 3.évem.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 3822 v2-őn ,10ezer+ v3-on és még egy pici lv-n.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Evvel az 1 db-al de ez is már el múlt 1 éves , csak most jöttem fel a szerverre kivetetni magam. Nem igazán kedveltem a társaságot és hanyagoltam felmenni egy idő után és inkább v3-on játszottam.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem! Látható a képen.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 3 db névváltással rendelkezem, képen fent látható az összes.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy tökre kedves magabiztos fiatalembert, aki nagyon jól tud csapatban dolgozni ,nagyon barátságos ámbár néha nagyon önfejű és saját gondolkodása szerint kezd el cselekedni. Amennyiben sikerül a TGF nekem és a testvéremnek (IC testvérem , IRL haverom) is egy duót alkothatnánk és érdekes RPket csinálnánk.
Miért pont rád essen a választásunk?
Semmi extra nincs bennem. Több éve rpzem , SAMP-on kezdtem mivel elég gyenge volt a gépem ,utánna átkerültem finemta-ra utánna meg v3-ra. SAMP-on Sheriff voltam és tűzoltó. Fine Mtan nem voltam frakcióban. V3 on pedig Honvéd egy idejig , de mivel eléggé monoton volt az egész FK-jumpal kiléptem.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam még az állomány tagja.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Flavio Gotti!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2022.10.24 17:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2022.10.24 17:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.